Afdrukken
VC VAMOS ZANDVOORDE (04048)
Je keuzes:
  • Afdeling : GEW. U21 -D-(West-Vlaanderen)
  • Tussen 01/07/2019 - 30/06/2020
  • Enkel de ploeg van VC VAMOS ZANDVOORDE


Uitslagen en kalender
Datum Uitslag
30-08-2019 19:30 VC VAMOS ZANDVOORDE NIV.1 K. WS OUDENBURG NIV.1
1 - 8
07-09-2019 18:00 S.V.D. KORTEMARK NIV.1 VC VAMOS ZANDVOORDE NIV.1
6 - 3
15-09-2019 09:15 VC VAMOS ZANDVOORDE NIV.1 SK TORHOUT NIV.1
0 - 5
22-09-2019 11:30 K. SK WENDUINE NIV.1 VC VAMOS ZANDVOORDE NIV.1
3 - 2
29-09-2019 09:15 VC VAMOS ZANDVOORDE NIV.1 K. SV NIEUWPOORT NIV.1
AMC
06-10-2019 09:30 K. RC DE PANNE NIV.1 VC VAMOS ZANDVOORDE NIV.1
AMC
13-10-2019 09:15 VC VAMOS ZANDVOORDE NIV.1 E. BRUGGE NIV.2-1
3 - 11
20-10-2019 09:15 K. EXC. ZEDELGEM A NIV.1 VC VAMOS ZANDVOORDE NIV.1
4 - 1
26-10-2019 18:00 K. VV OOSTDUINKERKE VC VAMOS ZANDVOORDE NIV.1
10 - 2
03-11-2019 09:15 VC VAMOS ZANDVOORDE NIV.1 SP. KEIEM NIV.1
AMC
17-11-2019 09:30 JONG MALE NIV.2-1 VC VAMOS ZANDVOORDE NIV.1
2 - 4
24-11-2019 09:15 VC VAMOS ZANDVOORDE NIV.1 Z. ZEEBRUGGE NIV.1
AMC
01-12-2019 09:15 VV KOEKELARE NIV.1 VC VAMOS ZANDVOORDE NIV.1
  -  
07-12-2019 17:00 K. WS OUDENBURG NIV.1 VC VAMOS ZANDVOORDE NIV.1
  -  
12-01-2020 09:15 VC VAMOS ZANDVOORDE NIV.1 S.V.D. KORTEMARK NIV.1
  -  
19-01-2020 09:15 SK TORHOUT NIV.1 VC VAMOS ZANDVOORDE NIV.1
  -  
26-01-2020 09:15 VC VAMOS ZANDVOORDE NIV.1 K. SK WENDUINE NIV.1
  -  
02-02-2020 09:15 K. SV NIEUWPOORT NIV.1 VC VAMOS ZANDVOORDE NIV.1
AMC
09-02-2020 09:15 VC VAMOS ZANDVOORDE NIV.1 K. RC DE PANNE NIV.1
AMC
16-02-2020 10:00 E. BRUGGE NIV.2-1 VC VAMOS ZANDVOORDE NIV.1
  -  
08-03-2020 09:15 VC VAMOS ZANDVOORDE NIV.1 K. EXC. ZEDELGEM A NIV.1
  -  
15-03-2020 09:15 VC VAMOS ZANDVOORDE NIV.1 K. VV OOSTDUINKERKE
  -  
22-03-2020 09:15 SP. KEIEM NIV.1 VC VAMOS ZANDVOORDE NIV.1
AMC
29-03-2020 09:15 VC VAMOS ZANDVOORDE NIV.1 JONG MALE NIV.2-1
  -  
05-04-2020 11:30 Z. ZEEBRUGGE NIV.1 VC VAMOS ZANDVOORDE NIV.1
AMC
19-04-2020 09:15 VC VAMOS ZANDVOORDE NIV.1 VV KOEKELARE NIV.1
  -  


Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen


Algemene rangschikking
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 K. VV OOSTDUINKERKE 7 6 0 1 36 13 23 18
2 K. EXC. ZEDELGEM A NIV.1 7 5 1 1 20 11 9 16
3 K. WS OUDENBURG NIV.1 6 5 0 1 22 12 10 15
4 K. SK WENDUINE NIV.1 6 4 1 1 21 22 -1 13
5 VV KOEKELARE NIV.1 7 2 2 3 18 15 3 8
5 JONG MALE NIV.2-1 8 2 2 4 20 23 -3 8
5 S.V.D. KORTEMARK NIV.1 8 2 2 4 10 18 -8 8
8 E. BRUGGE NIV.2-1 7 2 1 4 23 24 -1 7
8 SK TORHOUT NIV.1 8 2 1 5 11 20 -9 7
10 VC VAMOS ZANDVOORDE NIV.1 8 1 0 7 16 49 -33 3
11 K. RC DE PANNE NIV.1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 K. SV NIEUWPOORT NIV.1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SP. KEIEM NIV.1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Z. ZEEBRUGGE NIV.1 0 0 0 0 0 0 0 0