Afdrukken
V.K. JONG NEIGEM (09457)
Je keuzes:
  • Afdeling : 4 PROVINCIAAL C(Oost-Vlaanderen)
  • Tussen 01/07/2019 - 01/07/2020
  • Enkel de ploeg van V.K. JONG NEIGEM


Uitslagen en kalender
Datum Uitslag
01-09-2019 15:00 FC KERKSKEN VKJ NEIGEM
1 - 1
07-09-2019 17:30 VKJ NEIGEM SV SINT-ANTELINKS B
4 - 1
15-09-2019 17:00 SK OPBRAKEL VKJ NEIGEM
2 - 0
22-09-2019 15:00 VKJ NEIGEM FCP OKEGEM
3 - 2
27-09-2019 19:30 KVE WINNIK B VKJ NEIGEM
4 - 2
12-10-2019 19:00 EC OUDENHOVE B VKJ NEIGEM
2 - 5
20-10-2019 15:00 VKJ NEIGEM W. IDEGEM
1 - 3
27-10-2019 15:00 VKJ NEIGEM ST. MICHELBEKE B
7 - 3
03-11-2019 14:30 RSC OPHASSELT A VKJ NEIGEM
1 - 3
10-11-2019 14:30 VKJ NEIGEM WK ST.-GORIKS
2 - 4
17-11-2019 14:30 FC ZEGELSEM VKJ NEIGEM
2 - 2
24-11-2019 14:30 VKJ NEIGEM KFC BONANZA B
3 - 1
01-12-2019 14:30 VKJ GERAARDSBERGEN VKJ NEIGEM
3 - 5
08-12-2019 14:30 VKJ NEIGEM VV VOLKEGEM B
2 - 1
15-12-2019 14:30 VKJ NEIGEM FC KERKSKEN
1 - 1
04-01-2020 14:30 SV SINT-ANTELINKS B VKJ NEIGEM
1 - 2
12-01-2020 14:30 VKJ NEIGEM SK OPBRAKEL
1 - 1
19-01-2020 15:00 FCP OKEGEM VKJ NEIGEM
4 - 0
25-01-2020 15:00 VKJ NEIGEM KVE WINNIK B
3 - 1
15-02-2020 19:30 W. IDEGEM VKJ NEIGEM
4 - 1
23-02-2020 15:00 VKJ NEIGEM EC OUDENHOVE B
5 - 0 (F1)
29-02-2020 19:00 ST. MICHELBEKE B VKJ NEIGEM
0 - 10
08-03-2020 15:00 VKJ NEIGEM RSC OPHASSELT A
6 - 1
15-03-2020 15:00 WK ST.-GORIKS VKJ NEIGEM
PP
22-03-2020 15:00 VKJ NEIGEM FC ZEGELSEM
PP
28-03-2020 15:00 KFC BONANZA B VKJ NEIGEM
PP
19-04-2020 15:00 VKJ NEIGEM VKJ GERAARDSBERGEN
PP
26-04-2020 15:00 VV VOLKEGEM B VKJ NEIGEM
PP


Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen


Algemene rangschikking
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 WK ST.-GORIKS 23 19 4 0 82 16 66 61
2 W. IDEGEM 23 17 3 3 86 23 63 54
2 FCP OKEGEM 23 17 3 3 81 25 56 54
4 KVE WINNIK B 23 15 3 5 78 37 41 48
5 SK OPBRAKEL 23 14 1 8 61 36 25 43
6 VKJ NEIGEM 23 13 4 6 69 43 26 43
7 FC KERKSKEN 23 10 6 7 43 33 10 36
8 SV SINT-ANTELINKS B 24 11 2 11 51 59 -8 35
9 VV VOLKEGEM B 23 9 2 12 45 44 1 29
10 EC OUDENHOVE B 23 9 1 13 49 55 -6 28
11 RSC OPHASSELT A 23 8 2 13 50 60 -10 26
12 FC ZEGELSEM 23 6 3 14 33 63 -30 21
13 KFC BONANZA B 24 3 1 20 27 75 -48 10
14 VKJ GERAARDSBERGEN 24 3 0 21 30 124 -94 9
15 ST. MICHELBEKE B 23 2 1 20 22 114 -92 7


Rangschikking periode 1
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 W. IDEGEM 9 8 1 0 35 7 28 25
2 WK ST.-GORIKS 9 8 1 0 31 6 25 25
3 SV SINT-ANTELINKS B 10 7 0 3 25 24 1 21
4 FCP OKEGEM 9 6 2 1 33 14 19 20
5 VV VOLKEGEM B 10 6 1 3 16 13 3 19
6 SK OPBRAKEL 9 6 0 3 27 15 12 18
7 KVE WINNIK B 9 5 1 3 27 14 13 16
8 VKJ NEIGEM 9 5 1 3 26 19 7 16
9 FC KERKSKEN 10 3 3 4 17 15 2 12
10 RSC OPHASSELT A 9 3 0 6 16 24 -8 9
11 EC OUDENHOVE B 9 3 0 6 18 27 -9 9
12 FC ZEGELSEM 9 2 2 5 13 21 -8 8
13 KFC BONANZA B 10 1 0 9 11 32 -21 3
14 VKJ GERAARDSBERGEN 10 1 0 9 8 39 -31 3
15 ST. MICHELBEKE B 9 0 0 9 9 42 -33 0


Rangschikking periode 2
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 WK ST.-GORIKS 10 8 2 0 40 7 33 26
2 FCP OKEGEM 9 7 1 1 32 8 24 22
3 KVE WINNIK B 9 7 0 2 32 16 16 21
4 VKJ NEIGEM 10 5 3 2 21 19 2 18
5 W. IDEGEM 9 5 2 2 32 11 21 17
6 RSC OPHASSELT A 10 5 2 3 30 17 13 17
7 FC KERKSKEN 9 4 2 3 16 15 1 14
8 EC OUDENHOVE B 9 4 1 4 21 14 7 13
9 SK OPBRAKEL 9 4 1 4 21 18 3 13
10 FC ZEGELSEM 10 4 1 5 16 31 -15 13
11 ST. MICHELBEKE B 10 2 1 7 13 45 -32 7
12 VV VOLKEGEM B 9 2 0 7 13 21 -8 6
13 KFC BONANZA B 9 2 0 7 14 29 -15 6
14 VKJ GERAARDSBERGEN 9 2 0 7 21 54 -33 6
15 SV SINT-ANTELINKS B 9 1 0 8 13 30 -17 3


Rangschikking periode 3
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 W. IDEGEM 5 4 0 1 19 5 14 12
2 FCP OKEGEM 5 4 0 1 16 3 13 12
3 SK OPBRAKEL 5 4 0 1 13 3 10 12
4 KVE WINNIK B 5 3 2 0 19 7 12 11
5 SV SINT-ANTELINKS B 5 3 2 0 13 5 8 11
6 WK ST.-GORIKS 4 3 1 0 11 3 8 10
7 FC KERKSKEN 4 3 1 0 10 3 7 10
8 VKJ NEIGEM 4 3 0 1 22 5 17 9
9 EC OUDENHOVE B 5 2 0 3 10 14 -4 6
10 VV VOLKEGEM B 4 1 1 2 16 10 6 4
11 KFC BONANZA B 5 0 1 4 2 14 -12 1
12 FC ZEGELSEM 4 0 0 4 4 11 -7 0
13 RSC OPHASSELT A 4 0 0 4 4 19 -15 0
14 ST. MICHELBEKE B 4 0 0 4 0 27 -27 0
15 VKJ GERAARDSBERGEN 5 0 0 5 1 31 -30 0