Afdrukken
V.K. JONG NEIGEM (09457)
Je keuzes:
  • Afdeling : 2 RESERVE G(Oost-Vlaanderen)
  • Tussen 01/07/2019 - 01/07/2020
  • Alle ploegen van de gekozen afdeling


Uitslagen en kalender
Datum Uitslag
30-08-2019 19:30 VJ BAARDEGEM A VKJ NEIGEM
4 - 1
31-08-2019 14:30 KSCW HOFSTADE A SK OUDEGEM
1 - 5
31-08-2019 14:30 FC KERKSKEN KVCE NIEUWERKERKEN A
2 - 2
31-08-2019 14:30 SK HERDERSEM FCP OKEGEM
0 - 1
31-08-2019 15:00 VC HERZELE-RESSEGEM FC MERE
1 - 1
31-08-2019 15:00 FCW GIJZEGEM SK AAIGEM
5 - 2
31-08-2019 15:00 FC SMETLEDE B SK EREMBODEGEM
3 - 0
 
07-09-2019 14:00 VKJ NEIGEM FCW GIJZEGEM
2 - 3
07-09-2019 15:00 SK AAIGEM KSCW HOFSTADE A
1 - 5
07-09-2019 15:00 KRC HAALTERT VJ BAARDEGEM A
2 - 5
07-09-2019 15:00 FC MERE FC SMETLEDE B
1 - 0
07-09-2019 15:00 KVCE NIEUWERKERKEN A VC HERZELE-RESSEGEM
4 - 0
07-09-2019 15:00 SK OUDEGEM SK HERDERSEM
4 - 2
07-09-2019 15:00 FCP OKEGEM FC KERKSKEN
7 - 0
 
14-09-2019 14:00 KSCW HOFSTADE A VKJ NEIGEM
6 - 1
14-09-2019 14:30 FC KERKSKEN SK OUDEGEM
1 - 6
14-09-2019 14:30 SK HERDERSEM SK AAIGEM
4 - 3
14-09-2019 15:00 FCW GIJZEGEM KRC HAALTERT
3 - 1
14-09-2019 15:00 SK EREMBODEGEM FC MERE
3 - 7
14-09-2019 15:00 FC SMETLEDE B KVCE NIEUWERKERKEN A
0 - 5
14-09-2019 15:00 VC HERZELE-RESSEGEM FCP OKEGEM
5 - 1
 
19-09-2019 19:30 VJ BAARDEGEM A FCW GIJZEGEM
3 - 2
21-09-2019 15:00 KVCE NIEUWERKERKEN A SK EREMBODEGEM
3 - 1
21-09-2019 15:00 FCP OKEGEM FC SMETLEDE B
2 - 3
21-09-2019 15:00 SK OUDEGEM VC HERZELE-RESSEGEM
4 - 4
21-09-2019 15:00 SK AAIGEM FC KERKSKEN
4 - 6
21-09-2019 15:00 KRC HAALTERT KSCW HOFSTADE A
3 - 2
21-09-2019 15:00 VKJ NEIGEM SK HERDERSEM
0 - 7
 
28-09-2019 13:00 VC HERZELE-RESSEGEM SK AAIGEM
3 - 1
28-09-2019 14:30 KSCW HOFSTADE A VJ BAARDEGEM A
1 - 1
28-09-2019 14:30 SK HERDERSEM KRC HAALTERT
4 - 2
28-09-2019 14:30 FC KERKSKEN VKJ NEIGEM
3 - 2
28-09-2019 15:00 FC SMETLEDE B SK OUDEGEM
1 - 2
28-09-2019 15:00 SK EREMBODEGEM FCP OKEGEM
8 - 2
28-09-2019 15:00 FC MERE KVCE NIEUWERKERKEN A
5 - 0
 
04-10-2019 19:30 VJ BAARDEGEM A SK HERDERSEM
1 - 2
05-10-2019 15:00 KRC HAALTERT FC KERKSKEN
4 - 1
05-10-2019 15:00 FCW GIJZEGEM KSCW HOFSTADE A
0 - 3
05-10-2019 15:00 FCP OKEGEM FC MERE
3 - 7
05-10-2019 15:00 SK OUDEGEM SK EREMBODEGEM
3 - 3
05-10-2019 15:00 SK AAIGEM FC SMETLEDE B
1 - 4
05-10-2019 15:00 VKJ NEIGEM VC HERZELE-RESSEGEM
1 - 8
 
11-10-2019 19:30 VC HERZELE-RESSEGEM KRC HAALTERT
5 - 0
12-10-2019 14:30 SK HERDERSEM FCW GIJZEGEM
3 - 0
12-10-2019 14:30 FC KERKSKEN VJ BAARDEGEM A
1 - 5
12-10-2019 15:00 SK EREMBODEGEM SK AAIGEM
4 - 4
12-10-2019 15:00 FC MERE SK OUDEGEM
6 - 2
12-10-2019 15:00 KVCE NIEUWERKERKEN A FCP OKEGEM
2 - 1
12-10-2019 15:00 FC SMETLEDE B VKJ NEIGEM
4 - 0
 
18-10-2019 19:30 VJ BAARDEGEM A VC HERZELE-RESSEGEM
0 - 0
19-10-2019 14:00 FCW GIJZEGEM FC KERKSKEN
4 - 1
19-10-2019 14:30 KSCW HOFSTADE A SK HERDERSEM
1 - 1
19-10-2019 15:00 SK OUDEGEM KVCE NIEUWERKERKEN A
1 - 3
19-10-2019 15:00 VKJ NEIGEM SK EREMBODEGEM
3 - 7
19-10-2019 15:00 SK AAIGEM FC MERE
0 - 7
19-10-2019 15:00 KRC HAALTERT FC SMETLEDE B
3 - 6
 
26-10-2019 14:30 FC KERKSKEN KSCW HOFSTADE A
0 - 3
26-10-2019 15:00 FCP OKEGEM SK OUDEGEM
1 - 3
26-10-2019 15:00 KVCE NIEUWERKERKEN A SK AAIGEM
2 - 0
26-10-2019 15:00 FC MERE VKJ NEIGEM
8 - 0
26-10-2019 15:00 FC SMETLEDE B VJ BAARDEGEM A
4 - 3
26-10-2019 15:00 VC HERZELE-RESSEGEM FCW GIJZEGEM
9 - 0
26-10-2019 15:00 SK EREMBODEGEM KRC HAALTERT
3 - 4
 
01-11-2019 19:30 VJ BAARDEGEM A SK EREMBODEGEM
2 - 1
02-11-2019 14:00 KSCW HOFSTADE A VC HERZELE-RESSEGEM
2 - 4
02-11-2019 14:00 SK HERDERSEM FC KERKSKEN
2 - 4
02-11-2019 14:30 KRC HAALTERT FC MERE
2 - 2
02-11-2019 14:30 FCW GIJZEGEM FC SMETLEDE B
0 - 5
02-11-2019 14:30 SK AAIGEM FCP OKEGEM
2 - 2
02-11-2019 14:30 VKJ NEIGEM KVCE NIEUWERKERKEN A
3 - 3
 
09-11-2019 14:30 FC SMETLEDE B KSCW HOFSTADE A
1 - 5
09-11-2019 14:30 VC HERZELE-RESSEGEM SK HERDERSEM
6 - 1
09-11-2019 14:30 FC MERE VJ BAARDEGEM A
5 - 0
09-11-2019 14:30 KVCE NIEUWERKERKEN A KRC HAALTERT
7 - 0
09-11-2019 14:30 FCP OKEGEM VKJ NEIGEM
2 - 4
09-11-2019 14:30 SK OUDEGEM SK AAIGEM
1 - 2
09-11-2019 15:00 SK EREMBODEGEM FCW GIJZEGEM
1 - 4
 
15-11-2019 19:30 VJ BAARDEGEM A KVCE NIEUWERKERKEN A
2 - 0
16-11-2019 14:00 KSCW HOFSTADE A SK EREMBODEGEM
2 - 5
16-11-2019 14:00 FC KERKSKEN VC HERZELE-RESSEGEM
1 - 3
16-11-2019 14:00 SK HERDERSEM FC SMETLEDE B
2 - 8
16-11-2019 14:30 FCW GIJZEGEM FC MERE
4 - 3
16-11-2019 14:30 KRC HAALTERT FCP OKEGEM
5 - 5
16-11-2019 14:30 VKJ NEIGEM SK OUDEGEM
3 - 2
 
23-11-2019 14:45 SK OUDEGEM KRC HAALTERT
7 - 0
23-11-2019 14:30 FC MERE KSCW HOFSTADE A
2 - 2
23-11-2019 14:30 KVCE NIEUWERKERKEN A FCW GIJZEGEM
1 - 2
23-11-2019 14:30 FCP OKEGEM VJ BAARDEGEM A
0 - 7
23-11-2019 14:30 SK AAIGEM VKJ NEIGEM
0 - 1
23-11-2019 14:30 FC SMETLEDE B FC KERKSKEN
5 - 0
23-11-2019 15:00 SK EREMBODEGEM SK HERDERSEM
3 - 0
 
29-11-2019 19:30 VJ BAARDEGEM A SK OUDEGEM
5 - 1
29-11-2019 20:00 VC HERZELE-RESSEGEM FC SMETLEDE B
2 - 3
30-11-2019 14:00 FC KERKSKEN SK EREMBODEGEM
1 - 1
30-11-2019 14:00 SK HERDERSEM FC MERE
0 - 9
30-11-2019 14:00 KSCW HOFSTADE A KVCE NIEUWERKERKEN A
3 - 2
30-11-2019 14:30 KRC HAALTERT SK AAIGEM
2 - 1
30-11-2019 14:30 FCW GIJZEGEM FCP OKEGEM
2 - 4
 
07-12-2019 14:30 FC MERE FC KERKSKEN
9 - 1
07-12-2019 14:30 KVCE NIEUWERKERKEN A SK HERDERSEM
10 - 1
07-12-2019 14:30 FCP OKEGEM KSCW HOFSTADE A
2 - 6
07-12-2019 14:30 SK OUDEGEM FCW GIJZEGEM
4 - 1
07-12-2019 14:30 SK AAIGEM VJ BAARDEGEM A
2 - 2
07-12-2019 14:30 VKJ NEIGEM KRC HAALTERT
4 - 4
 
14-12-2019 14:30 SK AAIGEM FCW GIJZEGEM
1 - 3
14-12-2019 14:30 SK OUDEGEM KSCW HOFSTADE A
1 - 2
14-12-2019 14:30 FCP OKEGEM SK HERDERSEM
2 - 4
14-12-2019 14:30 KVCE NIEUWERKERKEN A FC KERKSKEN
PP
14-12-2019 14:30 FC MERE VC HERZELE-RESSEGEM
3 - 3
 
21-12-2019 14:00 VKJ NEIGEM FC KERKSKEN
0 - 2
 
03-01-2020 19:30 VJ BAARDEGEM A KRC HAALTERT
3 - 0
04-01-2020 14:00 FC KERKSKEN FCP OKEGEM
3 - 4
04-01-2020 14:00 SK HERDERSEM SK OUDEGEM
3 - 0
04-01-2020 14:00 KSCW HOFSTADE A SK AAIGEM
2 - 1
04-01-2020 14:30 FCW GIJZEGEM VKJ NEIGEM
5 - 0 (F1)
04-01-2020 14:30 FC SMETLEDE B FC MERE
2 - 1
04-01-2020 14:30 VC HERZELE-RESSEGEM KVCE NIEUWERKERKEN A
7 - 3
 
11-01-2020 14:30 SK AAIGEM SK HERDERSEM
1 - 3
11-01-2020 14:30 FCP OKEGEM VC HERZELE-RESSEGEM
0 - 3
11-01-2020 14:30 SK OUDEGEM FC KERKSKEN
2 - 2
11-01-2020 14:30 VKJ NEIGEM KSCW HOFSTADE A
2 - 6
11-01-2020 14:30 KRC HAALTERT FCW GIJZEGEM
3 - 0
11-01-2020 14:30 FC MERE SK EREMBODEGEM
3 - 0
11-01-2020 14:30 KVCE NIEUWERKERKEN A FC SMETLEDE B
2 - 3
 
18-01-2020 14:30 FC KERKSKEN SK AAIGEM
2 - 3
18-01-2020 14:30 SK HERDERSEM VKJ NEIGEM
6 - 2
18-01-2020 14:30 KSCW HOFSTADE A KRC HAALTERT
5 - 0 (F1)
18-01-2020 15:00 FC SMETLEDE B FCP OKEGEM
1 - 1
18-01-2020 15:00 FCW GIJZEGEM VJ BAARDEGEM A
0 - 5 (F1)
18-01-2020 15:00 VC HERZELE-RESSEGEM SK OUDEGEM
4 - 1
 
24-01-2020 19:30 VJ BAARDEGEM A KSCW HOFSTADE A
1 - 1
25-01-2020 15:00 SK OUDEGEM FC SMETLEDE B
0 - 1
25-01-2020 15:00 FCP OKEGEM SK EREMBODEGEM
0 - 5 (F1)
25-01-2020 15:00 KRC HAALTERT SK HERDERSEM
1 - 1
25-01-2020 15:00 SK AAIGEM VC HERZELE-RESSEGEM
2 - 0
25-01-2020 15:00 KVCE NIEUWERKERKEN A FC MERE
0 - 5 (F1)
 
01-02-2020 14:30 SK HERDERSEM VJ BAARDEGEM A
PP
01-02-2020 14:30 KSCW HOFSTADE A FCW GIJZEGEM
3 - 0
01-02-2020 14:30 FC KERKSKEN KRC HAALTERT
2 - 3
01-02-2020 15:00 FC MERE FCP OKEGEM
5 - 0 (F1)
01-02-2020 15:00 SK EREMBODEGEM SK OUDEGEM
2 - 2
01-02-2020 15:00 FC SMETLEDE B SK AAIGEM
5 - 0 (F1)
01-02-2020 15:00 VC HERZELE-RESSEGEM VKJ NEIGEM
4 - 2
 
07-02-2020 19:30 VJ BAARDEGEM A FC KERKSKEN
5 - 2
08-02-2020 15:00 VKJ NEIGEM FC SMETLEDE B
0 - 4
08-02-2020 15:00 SK AAIGEM SK EREMBODEGEM
1 - 3
08-02-2020 15:00 KRC HAALTERT VC HERZELE-RESSEGEM
1 - 6
08-02-2020 15:00 SK OUDEGEM FC MERE
1 - 5
08-02-2020 15:00 FCP OKEGEM KVCE NIEUWERKERKEN A
1 - 0
08-02-2020 15:00 FCW GIJZEGEM SK HERDERSEM
5 - 0 (F1)
 
15-02-2020 14:30 FC KERKSKEN FCW GIJZEGEM
2 - 5
15-02-2020 14:30 SK HERDERSEM KSCW HOFSTADE A
PP
15-02-2020 15:00 FC SMETLEDE B KRC HAALTERT
2 - 1
15-02-2020 15:00 VC HERZELE-RESSEGEM VJ BAARDEGEM A
1 - 0
15-02-2020 15:00 SK EREMBODEGEM VKJ NEIGEM
5 - 0 (F1)
15-02-2020 15:00 FC MERE SK AAIGEM
8 - 1
15-02-2020 15:00 KVCE NIEUWERKERKEN A SK OUDEGEM
5 - 0 (F1)
 
22-02-2020 15:00 SK EREMBODEGEM FC SMETLEDE B
PP
 
28-02-2020 19:30 VJ BAARDEGEM A FC SMETLEDE B
PP
29-02-2020 14:30 KSCW HOFSTADE A FC KERKSKEN
PP
29-02-2020 15:00 SK OUDEGEM FCP OKEGEM
5 - 0 (F1)
29-02-2020 15:00 VKJ NEIGEM FC MERE
PP
29-02-2020 15:00 KRC HAALTERT SK EREMBODEGEM
PP
29-02-2020 15:00 FCW GIJZEGEM VC HERZELE-RESSEGEM
PP
29-02-2020 15:00 SK AAIGEM KVCE NIEUWERKERKEN A
PP
 
06-03-2020 19:30 VC HERZELE-RESSEGEM KSCW HOFSTADE A
5 - 0
07-03-2020 13:00 FC KERKSKEN SK HERDERSEM
PP
07-03-2020 15:00 KVCE NIEUWERKERKEN A VKJ NEIGEM
8 - 1
07-03-2020 15:00 FC MERE KRC HAALTERT
9 - 0
07-03-2020 15:00 SK EREMBODEGEM VJ BAARDEGEM A
2 - 2
07-03-2020 15:00 FC SMETLEDE B FCW GIJZEGEM
5 - 1
07-03-2020 15:00 FCP OKEGEM SK AAIGEM
1 - 1
 
13-03-2020 19:30 VJ BAARDEGEM A FC MERE
PP
14-03-2020 14:30 KSCW HOFSTADE A FC SMETLEDE B
PP
14-03-2020 14:30 SK HERDERSEM VC HERZELE-RESSEGEM
PP
14-03-2020 15:00 FCW GIJZEGEM SK EREMBODEGEM
PP
14-03-2020 15:00 VKJ NEIGEM FCP OKEGEM
PP
14-03-2020 15:00 KRC HAALTERT KVCE NIEUWERKERKEN A
PP
14-03-2020 15:00 SK AAIGEM SK OUDEGEM
PP
 
21-03-2020 15:00 FC SMETLEDE B SK HERDERSEM
PP
21-03-2020 15:00 VC HERZELE-RESSEGEM FC KERKSKEN
PP
21-03-2020 15:00 SK EREMBODEGEM KSCW HOFSTADE A
PP
21-03-2020 15:00 FC MERE FCW GIJZEGEM
PP
21-03-2020 15:00 FCP OKEGEM KRC HAALTERT
PP
21-03-2020 15:00 SK OUDEGEM VKJ NEIGEM
PP
21-03-2020 15:00 KVCE NIEUWERKERKEN A VJ BAARDEGEM A
PP
 
27-03-2020 19:30 VJ BAARDEGEM A FCP OKEGEM
PP
28-03-2020 14:30 SK HERDERSEM SK EREMBODEGEM
PP
28-03-2020 14:30 KSCW HOFSTADE A FC MERE
PP
28-03-2020 14:30 FC KERKSKEN FC SMETLEDE B
PP
28-03-2020 15:00 FCW GIJZEGEM KVCE NIEUWERKERKEN A
PP
28-03-2020 15:00 KRC HAALTERT SK OUDEGEM
PP
28-03-2020 15:00 VKJ NEIGEM SK AAIGEM
PP
 
04-04-2020 15:00 SK EREMBODEGEM KVCE NIEUWERKERKEN A
PP
 
11-04-2020 15:00 SK EREMBODEGEM VC HERZELE-RESSEGEM
PP
 
15-04-2020 19:15 VKJ NEIGEM VJ BAARDEGEM A
PP
 
18-04-2020 15:00 SK OUDEGEM VJ BAARDEGEM A
PP
18-04-2020 15:00 SK EREMBODEGEM FC KERKSKEN
PP
18-04-2020 15:00 FC SMETLEDE B VC HERZELE-RESSEGEM
PP
18-04-2020 15:00 SK AAIGEM KRC HAALTERT
PP
18-04-2020 15:00 KVCE NIEUWERKERKEN A KSCW HOFSTADE A
PP
18-04-2020 15:00 FCP OKEGEM FCW GIJZEGEM
PP
18-04-2020 15:00 FC MERE SK HERDERSEM
PP
 
24-04-2020 19:30 VJ BAARDEGEM A SK AAIGEM
PP
25-04-2020 14:30 KSCW HOFSTADE A FCP OKEGEM
PP
25-04-2020 14:30 FC KERKSKEN FC MERE
PP
25-04-2020 14:30 SK HERDERSEM KVCE NIEUWERKERKEN A
PP
25-04-2020 15:00 FCW GIJZEGEM SK OUDEGEM
PP
25-04-2020 15:00 VC HERZELE-RESSEGEM SK EREMBODEGEM
PP
25-04-2020 15:00 KRC HAALTERT VKJ NEIGEM
PP


Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen


Algemene rangschikking
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 FC SMETLEDE B 22 17 1 4 70 32 38 52
2 FC MERE 22 16 4 2 111 25 86 52
3 VC HERZELE-RESSEGEM 22 15 4 3 83 31 52 49
4 KSCW HOFSTADE A 21 12 4 5 61 38 23 40
5 VJ BAARDEGEM A 20 11 5 4 56 28 28 38
6 FCW GIJZEGEM 22 11 0 11 49 61 -12 33
7 KVCE NIEUWERKERKEN A 20 10 2 8 62 38 24 32
8 SK HERDERSEM 20 9 2 9 46 63 -17 29
9 SK OUDEGEM 23 8 4 11 57 57 0 28
10 SK EREMBODEGEM 19 7 5 7 57 46 11 26
11 KRC HAALTERT 22 6 4 12 41 83 -42 22
12 FCP OKEGEM 23 5 4 14 42 81 -39 19
13 FC KERKSKEN 21 4 3 14 37 79 -42 15
14 SK AAIGEM 23 3 4 16 34 75 -41 13
15 VKJ NEIGEM 22 3 2 17 32 101 -69 11