Afdrukken
VC VAMOS ZANDVOORDE (04048)
Je keuzes:
  • Afdeling : 4 PROVINCIAAL B(West-Vlaanderen)
  • Tussen 01/07/2019 - 30/06/2020
  • Enkel de ploeg van VC VAMOS ZANDVOORDE


Uitslagen en kalender
Datum Uitslag
01-09-2019 15:00 VC VAMOS ZANDVOORDE K. Z. DENTERGEM
5 - 0
08-09-2019 15:00 VK ZERKEGEM VC VAMOS ZANDVOORDE
2 - 2
22-09-2019 15:00 K. SK STEENBRUGGE VC VAMOS ZANDVOORDE
1 - 2
28-09-2019 19:00 VC VAMOS ZANDVOORDE K.S.V. PITTEM
7 - 0
06-10-2019 15:00 K. FC HEIST B VC VAMOS ZANDVOORDE
0 - 4
12-10-2019 19:30 VC VAMOS ZANDVOORDE FC DOOMKERKE
7 - 1
20-10-2019 15:00 K. VV AARTRIJKE VC VAMOS ZANDVOORDE
2 - 3
23-10-2019 20:00 VC VAMOS ZANDVOORDE E. BRUGGE
3 - 2
27-10-2019 15:00 VC VAMOS ZANDVOORDE K. SK WENDUINE
3 - 0
03-11-2019 14:30 SKD HERTSBERGE VC VAMOS ZANDVOORDE
0 - 4
09-11-2019 19:30 VC VAMOS ZANDVOORDE VK DUDZELE
4 - 1
16-11-2019 19:00 K. DAR. RUDDERVOORDE VC VAMOS ZANDVOORDE
2 - 2
24-11-2019 15:00 VV WESTKAPELLE VC VAMOS ZANDVOORDE
1 - 10
30-11-2019 19:30 VC VAMOS ZANDVOORDE GL RUISELEDE
3 - 0
08-12-2019 14:30 VVC BEERNEM B VC VAMOS ZANDVOORDE
3 - 1
15-12-2019 14:30 K. Z. DENTERGEM VC VAMOS ZANDVOORDE
1 - 0
22-12-2019 14:30 VC VAMOS ZANDVOORDE VK ZERKEGEM
3 - 1
12-01-2020 15:00 E. BRUGGE VC VAMOS ZANDVOORDE
2 - 5
18-01-2020 19:30 VC VAMOS ZANDVOORDE K. SK STEENBRUGGE
7 - 1
26-01-2020 14:30 K.S.V. PITTEM VC VAMOS ZANDVOORDE
0 - 1
01-02-2020 19:30 VC VAMOS ZANDVOORDE K. FC HEIST B
3 - 0
15-02-2020 19:30 VC VAMOS ZANDVOORDE K. VV AARTRIJKE
1 - 1
23-02-2020 15:00 K. SK WENDUINE VC VAMOS ZANDVOORDE
2 - 1
01-03-2020 15:00 FC DOOMKERKE VC VAMOS ZANDVOORDE
1 - 4
07-03-2020 19:30 VC VAMOS ZANDVOORDE SKD HERTSBERGE
1 - 2
14-03-2020 19:30 VK DUDZELE VC VAMOS ZANDVOORDE
PP
21-03-2020 19:30 VC VAMOS ZANDVOORDE K. DAR. RUDDERVOORDE
PP
28-03-2020 19:30 VC VAMOS ZANDVOORDE VV WESTKAPELLE
PP
05-04-2020 15:00 GL RUISELEDE VC VAMOS ZANDVOORDE
PP
19-04-2020 15:00 VC VAMOS ZANDVOORDE VVC BEERNEM B
PP


Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen


Algemene rangschikking
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 K. DAR. RUDDERVOORDE 25 18 5 2 87 32 55 59
2 VC VAMOS ZANDVOORDE 25 18 3 4 86 26 60 57
3 K. VV AARTRIJKE 25 17 5 3 83 26 57 56
4 K. Z. DENTERGEM 25 13 5 7 56 37 19 44
5 VK DUDZELE 25 12 8 5 70 45 25 44
6 VVC BEERNEM B 25 12 7 6 50 35 15 43
7 E. BRUGGE 24 12 5 7 44 44 0 41
8 VK ZERKEGEM 24 12 4 8 45 33 12 40
9 FC DOOMKERKE 25 11 4 10 61 53 8 37
10 SKD HERTSBERGE 25 10 7 8 55 38 17 37
11 K.S.V. PITTEM 25 9 4 12 33 42 -9 31
12 GL RUISELEDE 25 5 8 12 29 42 -13 23
13 K. SK WENDUINE 25 5 4 16 31 77 -46 19
14 K. SK STEENBRUGGE 25 4 4 17 32 59 -27 16
15 VV WESTKAPELLE 25 1 3 21 26 115 -89 6
16 K. FC HEIST B 25 0 4 21 14 98 -84 4


Rangschikking periode 1
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 VC VAMOS ZANDVOORDE 10 9 1 0 40 8 32 28
2 K. VV AARTRIJKE 10 9 0 1 41 12 29 27
3 K. DAR. RUDDERVOORDE 10 8 0 2 36 11 25 24
4 VK ZERKEGEM 10 6 2 2 23 13 10 20
5 VVC BEERNEM B 10 6 1 3 24 11 13 19
6 FC DOOMKERKE 10 6 1 3 30 21 9 19
7 VK DUDZELE 10 5 2 3 35 24 11 17
8 E. BRUGGE 10 5 1 4 19 22 -3 16
9 K. Z. DENTERGEM 10 4 2 4 19 17 2 14
10 SKD HERTSBERGE 10 3 2 5 17 19 -2 11
11 K.S.V. PITTEM 10 3 1 6 11 24 -13 10
12 GL RUISELEDE 10 1 4 5 16 25 -9 7
13 K. SK STEENBRUGGE 10 2 0 8 10 21 -11 6
14 K. SK WENDUINE 10 1 3 6 11 34 -23 6
15 VV WESTKAPELLE 10 1 1 8 12 49 -37 4
16 K. FC HEIST B 10 0 1 9 8 41 -33 1


Rangschikking periode 2
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 K. VV AARTRIJKE 10 8 2 0 37 6 31 26
2 K. DAR. RUDDERVOORDE 10 7 3 0 35 13 22 24
3 VC VAMOS ZANDVOORDE 10 7 1 2 36 12 24 22
4 K.S.V. PITTEM 10 6 1 3 20 12 8 19
5 K. Z. DENTERGEM 10 5 3 2 21 15 6 18
6 VK DUDZELE 10 4 4 2 19 14 5 16
7 SKD HERTSBERGE 10 4 3 3 19 13 6 15
8 VVC BEERNEM B 10 4 3 3 18 18 0 15
9 E. BRUGGE 10 4 3 3 14 18 -4 15
10 FC DOOMKERKE 10 4 2 4 23 15 8 14
11 VK ZERKEGEM 10 3 1 6 12 16 -4 10
12 GL RUISELEDE 10 3 1 6 9 13 -4 10
13 K. SK WENDUINE 10 3 1 6 17 27 -10 10
14 K. SK STEENBRUGGE 10 1 2 7 16 28 -12 5
15 VV WESTKAPELLE 10 0 2 8 7 41 -34 2
16 K. FC HEIST B 10 0 2 8 2 44 -42 2


Rangschikking periode 3
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 K. Z. DENTERGEM 5 4 0 1 16 5 11 12
2 SKD HERTSBERGE 5 3 2 0 19 6 13 11
3 VK DUDZELE 5 3 2 0 16 7 9 11
4 K. DAR. RUDDERVOORDE 5 3 2 0 16 8 8 11
5 E. BRUGGE 4 3 1 0 11 4 7 10
6 VK ZERKEGEM 4 3 1 0 10 4 6 10
7 VVC BEERNEM B 5 2 3 0 8 6 2 9
8 VC VAMOS ZANDVOORDE 5 2 1 2 10 6 4 7
9 GL RUISELEDE 5 1 3 1 4 4 0 6
10 K. SK STEENBRUGGE 5 1 2 2 6 10 -4 5
11 FC DOOMKERKE 5 1 1 3 8 17 -9 4
12 K. SK WENDUINE 5 1 0 4 3 16 -13 3
13 K. VV AARTRIJKE 5 0 3 2 5 8 -3 3
14 K.S.V. PITTEM 5 0 2 3 2 6 -4 2
15 K. FC HEIST B 5 0 1 4 4 13 -9 1
16 VV WESTKAPELLE 5 0 0 5 7 25 -18 0