Afdrukken
VC VAMOS ZANDVOORDE (04048)
Je keuzes:
  • Afdeling : 4 PROVINCIAAL B(West-Vlaanderen)
  • Tussen 01/07/2019 - 30/06/2020
  • Enkel de ploeg van VC VAMOS ZANDVOORDE


Uitslagen en kalender
Datum Uitslag
01-09-2019 15:00 VC VAMOS ZANDVOORDE K. Z. DENTERGEM
5 - 0
08-09-2019 15:00 VK ZERKEGEM VC VAMOS ZANDVOORDE
2 - 2
22-09-2019 15:00 K. SK STEENBRUGGE VC VAMOS ZANDVOORDE
1 - 2
28-09-2019 19:00 VC VAMOS ZANDVOORDE K.S.V. PITTEM
7 - 0
06-10-2019 15:00 K. FC HEIST B VC VAMOS ZANDVOORDE
0 - 4
12-10-2019 19:30 VC VAMOS ZANDVOORDE FC DOOMKERKE
7 - 1
20-10-2019 15:00 K. VV AARTRIJKE VC VAMOS ZANDVOORDE
2 - 3
23-10-2019 20:00 VC VAMOS ZANDVOORDE E. BRUGGE
3 - 2
27-10-2019 15:00 VC VAMOS ZANDVOORDE K. SK WENDUINE
3 - 0
03-11-2019 14:30 SKD HERTSBERGE VC VAMOS ZANDVOORDE
0 - 4
09-11-2019 19:30 VC VAMOS ZANDVOORDE VK DUDZELE
4 - 1
16-11-2019 19:00 K. DAR. RUDDERVOORDE VC VAMOS ZANDVOORDE
2 - 2
24-11-2019 15:00 VV WESTKAPELLE VC VAMOS ZANDVOORDE
  -  
30-11-2019 19:30 VC VAMOS ZANDVOORDE GL RUISELEDE
  -  
08-12-2019 14:30 VVC BEERNEM B VC VAMOS ZANDVOORDE
  -  
15-12-2019 14:30 K. Z. DENTERGEM VC VAMOS ZANDVOORDE
  -  
04-01-2020 19:30 VC VAMOS ZANDVOORDE VK ZERKEGEM
  -  
12-01-2020 15:00 E. BRUGGE VC VAMOS ZANDVOORDE
  -  
18-01-2020 19:30 VC VAMOS ZANDVOORDE K. SK STEENBRUGGE
  -  
26-01-2020 14:30 K.S.V. PITTEM VC VAMOS ZANDVOORDE
  -  
01-02-2020 19:30 VC VAMOS ZANDVOORDE K. FC HEIST B
  -  
09-02-2020 15:00 FC DOOMKERKE VC VAMOS ZANDVOORDE
  -  
15-02-2020 19:30 VC VAMOS ZANDVOORDE K. VV AARTRIJKE
  -  
23-02-2020 15:00 K. SK WENDUINE VC VAMOS ZANDVOORDE
  -  
07-03-2020 19:30 VC VAMOS ZANDVOORDE SKD HERTSBERGE
  -  
14-03-2020 19:30 VK DUDZELE VC VAMOS ZANDVOORDE
  -  
21-03-2020 19:30 VC VAMOS ZANDVOORDE K. DAR. RUDDERVOORDE
  -  
28-03-2020 19:30 VC VAMOS ZANDVOORDE VV WESTKAPELLE
  -  
05-04-2020 15:00 GL RUISELEDE VC VAMOS ZANDVOORDE
  -  
19-04-2020 15:00 VC VAMOS ZANDVOORDE VVC BEERNEM B
  -  


Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen


Algemene rangschikking
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 K. VV AARTRIJKE 12 11 0 1 46 14 32 33
2 VC VAMOS ZANDVOORDE 12 10 2 0 46 11 35 32
3 K. DAR. RUDDERVOORDE 12 9 1 2 42 14 28 28
4 VK ZERKEGEM 12 7 2 3 24 15 9 23
5 VVC BEERNEM B 12 7 1 4 30 17 13 22
5 FC DOOMKERKE 12 7 1 4 34 22 12 22
7 VK DUDZELE 12 6 2 4 37 28 9 20
8 K. Z. DENTERGEM 12 5 2 5 27 20 7 17
8 E. BRUGGE 12 5 2 5 19 26 -7 17
10 K.S.V. PITTEM 12 5 1 6 19 26 -7 16
11 SKD HERTSBERGE 12 3 2 7 20 24 -4 11
12 GL RUISELEDE 12 2 4 6 17 26 -9 10
13 K. SK STEENBRUGGE 12 3 0 9 16 26 -10 9
14 K. SK WENDUINE 12 2 3 7 14 42 -28 9
15 VV WESTKAPELLE 12 1 1 10 13 56 -43 4
16 K. FC HEIST B 12 0 2 10 8 45 -37 2


Rangschikking periode 1
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 VC VAMOS ZANDVOORDE 10 9 1 0 40 8 32 28
2 K. VV AARTRIJKE 10 9 0 1 41 12 29 27
3 K. DAR. RUDDERVOORDE 10 8 0 2 36 11 25 24
4 VK ZERKEGEM 10 6 2 2 23 13 10 20
5 VVC BEERNEM B 10 6 1 3 24 11 13 19
6 FC DOOMKERKE 10 6 1 3 30 21 9 19
7 VK DUDZELE 10 5 2 3 35 24 11 17
8 E. BRUGGE 10 5 1 4 19 22 -3 16
9 K. Z. DENTERGEM 10 4 2 4 19 17 2 14
10 SKD HERTSBERGE 10 3 2 5 17 19 -2 11
11 K.S.V. PITTEM 10 3 1 6 11 24 -13 10
12 GL RUISELEDE 10 1 4 5 16 25 -9 7
13 K. SK STEENBRUGGE 10 2 0 8 10 21 -11 6
14 K. SK WENDUINE 10 1 3 6 11 34 -23 6
15 VV WESTKAPELLE 10 1 1 8 12 49 -37 4
16 K. FC HEIST B 10 0 1 9 8 41 -33 1


Rangschikking periode 2
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 K.S.V. PITTEM 2 2 0 0 8 2 6 6
2 K. VV AARTRIJKE 2 2 0 0 5 2 3 6
3 K. DAR. RUDDERVOORDE 2 1 1 0 6 3 3 4
3 VC VAMOS ZANDVOORDE 2 1 1 0 6 3 3 4
5 K. Z. DENTERGEM 2 1 0 1 8 3 5 3
6 FC DOOMKERKE 2 1 0 1 4 1 3 3
7 K. SK STEENBRUGGE 2 1 0 1 6 5 1 3
8 VVC BEERNEM B 2 1 0 1 6 6 0 3
9 GL RUISELEDE 2 1 0 1 1 1 0 3
10 VK ZERKEGEM 2 1 0 1 1 2 -1 3
11 VK DUDZELE 2 1 0 1 2 4 -2 3
12 K. SK WENDUINE 2 1 0 1 3 8 -5 3
13 E. BRUGGE 2 0 1 1 0 4 -4 1
13 K. FC HEIST B 2 0 1 1 0 4 -4 1
15 SKD HERTSBERGE 2 0 0 2 3 5 -2 0
16 VV WESTKAPELLE 2 0 0 2 1 7 -6 0


Rangschikking periode 3
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 GL RUISELEDE 0 0 0 0 0 0 0 0
1 VV WESTKAPELLE 0 0 0 0 0 0 0 0
1 VVC BEERNEM B 0 0 0 0 0 0 0 0
1 K. VV AARTRIJKE 0 0 0 0 0 0 0 0
1 K. Z. DENTERGEM 0 0 0 0 0 0 0 0
1 K. SK WENDUINE 0 0 0 0 0 0 0 0
1 VK ZERKEGEM 0 0 0 0 0 0 0 0
1 SKD HERTSBERGE 0 0 0 0 0 0 0 0
1 E. BRUGGE 0 0 0 0 0 0 0 0
1 VK DUDZELE 0 0 0 0 0 0 0 0
1 K. SK STEENBRUGGE 0 0 0 0 0 0 0 0
1 K. DAR. RUDDERVOORDE 0 0 0 0 0 0 0 0
1 K.S.V. PITTEM 0 0 0 0 0 0 0 0
1 VC VAMOS ZANDVOORDE 0 0 0 0 0 0 0 0
1 K. FC HEIST B 0 0 0 0 0 0 0 0
1 FC DOOMKERKE 0 0 0 0 0 0 0 0