Afdrukken
V.K. JONG NEIGEM (09457)
Je keuzes:
  • Afdeling : GEW. U7 -U-(Oost-Vlaanderen)
  • Tussen 01/07/2019 - 01/07/2020
  • Alle ploegen van de gekozen afdeling


Uitslagen en kalender
Datum Uitslag
31-08-2019 10:00 VJ BAARDEGEM NIV.1 VKJ NEIGEM NIV.1
  -  
 
31-08-2019 10:00 SK EREMBODEGEM NIV.1 TK MELDERT NIV.1
  -  
31-08-2019 11:00 FCJ SCHOONAARDE B NIV.1 SK DENDERHOUTEM B NIV.1
  -  
31-08-2019 11:30 SPORTKRING AALST NIV.1 FC SMETLEDE NIV.1
  -  
 
07-09-2019 09:30 FC SMETLEDE NIV.1 VKJ NEIGEM NIV.1
5 - 0 (F1)
07-09-2019 10:00 TK MELDERT NIV.1 SPORTKRING AALST NIV.1
  -  
07-09-2019 11:10 SK DENDERHOUTEM B NIV.1 SK EREMBODEGEM NIV.1
  -  
07-09-2019 11:30 VJ BAARDEGEM NIV.1 FCJ SCHOONAARDE B NIV.1
  -  
 
14-09-2019 10:00 VKJ NEIGEM NIV.1 TK MELDERT NIV.1
  -  
14-09-2019 11:00 FCJ SCHOONAARDE B NIV.1 SK EREMBODEGEM NIV.1
  -  
14-09-2019 11:30 VJ BAARDEGEM NIV.1 FC SMETLEDE NIV.1
  -  
14-09-2019 11:30 SPORTKRING AALST NIV.1 SK DENDERHOUTEM B NIV.1
  -  
 
21-09-2019 09:30 FC SMETLEDE NIV.1 FCJ SCHOONAARDE B NIV.1
  -  
21-09-2019 10:00 SK EREMBODEGEM NIV.1 SPORTKRING AALST NIV.1
  -  
21-09-2019 10:00 TK MELDERT NIV.1 VJ BAARDEGEM NIV.1
  -  
21-09-2019 11:10 SK DENDERHOUTEM B NIV.1 VKJ NEIGEM NIV.1
  -  
 
28-09-2019 09:30 FC SMETLEDE NIV.1 TK MELDERT NIV.1
  -  
 
28-09-2019 10:00 SK EREMBODEGEM NIV.1 VKJ NEIGEM NIV.1
  -  
 
28-09-2019 11:00 FCJ SCHOONAARDE B NIV.1 SPORTKRING AALST NIV.1
  -  
28-09-2019 11:30 VJ BAARDEGEM NIV.1 SK DENDERHOUTEM B NIV.1
  -  
 
05-10-2019 10:00 SK EREMBODEGEM NIV.1 VJ BAARDEGEM NIV.1
  -  
 
05-10-2019 10:00 VKJ NEIGEM NIV.1 SPORTKRING AALST NIV.1
  -  
 
05-10-2019 11:00 FCJ SCHOONAARDE B NIV.1 TK MELDERT NIV.1
  -  
05-10-2019 11:10 SK DENDERHOUTEM B NIV.1 FC SMETLEDE NIV.1
  -  
 
12-10-2019 09:30 FCJ SCHOONAARDE B NIV.1 VKJ NEIGEM NIV.1
  -  
 
12-10-2019 09:30 FC SMETLEDE NIV.1 SK EREMBODEGEM NIV.1
  -  
12-10-2019 10:00 TK MELDERT NIV.1 SK DENDERHOUTEM B NIV.1
  -  
12-10-2019 11:30 VJ BAARDEGEM NIV.1 SPORTKRING AALST NIV.1
  -  
 
19-10-2019 09:30 FC SMETLEDE NIV.1 SPORTKRING AALST NIV.1
  -  
 
19-10-2019 10:00 VKJ NEIGEM NIV.1 VJ BAARDEGEM NIV.1
  -  
 
19-10-2019 10:00 TK MELDERT NIV.1 SK EREMBODEGEM NIV.1
  -  
19-10-2019 11:10 SK DENDERHOUTEM B NIV.1 FCJ SCHOONAARDE B NIV.1
  -  
 
26-10-2019 10:00 VKJ NEIGEM NIV.1 FC SMETLEDE NIV.1
  -  
26-10-2019 10:00 SK EREMBODEGEM NIV.1 SK DENDERHOUTEM B NIV.1
  -  
26-10-2019 11:00 FCJ SCHOONAARDE B NIV.1 VJ BAARDEGEM NIV.1
  -  
26-10-2019 11:30 SPORTKRING AALST NIV.1 TK MELDERT NIV.1
  -  
 
02-11-2019 13:00 FC SMETLEDE NIV.1 VJ BAARDEGEM NIV.1
  -  
02-11-2019 10:00 TK MELDERT NIV.1 VKJ NEIGEM NIV.1
  -  
02-11-2019 10:00 SK EREMBODEGEM NIV.1 FCJ SCHOONAARDE B NIV.1
  -  
02-11-2019 11:10 SK DENDERHOUTEM B NIV.1 SPORTKRING AALST NIV.1
  -  
 
09-11-2019 10:00 VKJ NEIGEM NIV.1 SK DENDERHOUTEM B NIV.1
  -  
09-11-2019 11:00 FCJ SCHOONAARDE B NIV.1 FC SMETLEDE NIV.1
  -  
09-11-2019 11:30 VJ BAARDEGEM NIV.1 TK MELDERT NIV.1
  -  
09-11-2019 11:30 SPORTKRING AALST NIV.1 SK EREMBODEGEM NIV.1
  -  
 
16-11-2019 10:00 TK MELDERT NIV.1 FC SMETLEDE NIV.1
  -  
 
16-11-2019 10:00 VKJ NEIGEM NIV.1 SK EREMBODEGEM NIV.1
  -  
 
16-11-2019 11:30 SPORTKRING AALST NIV.1 FCJ SCHOONAARDE B NIV.1
  -  
 
23-11-2019 09:30 FC SMETLEDE NIV.1 SK DENDERHOUTEM B NIV.1
  -  
23-11-2019 10:00 TK MELDERT NIV.1 FCJ SCHOONAARDE B NIV.1
  -  
23-11-2019 11:30 VJ BAARDEGEM NIV.1 SK EREMBODEGEM NIV.1
  -  
 
23-11-2019 11:30 SPORTKRING AALST NIV.1 VKJ NEIGEM NIV.1
  -  
 
30-11-2019 10:00 VKJ NEIGEM NIV.1 FCJ SCHOONAARDE B NIV.1
  -  
 
30-11-2019 10:00 SK EREMBODEGEM NIV.1 FC SMETLEDE NIV.1
  -  
30-11-2019 11:10 SK DENDERHOUTEM B NIV.1 TK MELDERT NIV.1
  -  
30-11-2019 11:30 SPORTKRING AALST NIV.1 VJ BAARDEGEM NIV.1
  -  
 
07-12-2019 11:10 SK DENDERHOUTEM B NIV.1 VJ BAARDEGEM NIV.1
  -  


Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen


Algemene rangschikking
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 FC SMETLEDE NIV.1 1 1 0 0 5 0 5 3
2 FCJ SCHOONAARDE B NIV.1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SK DENDERHOUTEM B NIV.1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SK EREMBODEGEM NIV.1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SPORTKRING AALST NIV.1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 TK MELDERT NIV.1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 VJ BAARDEGEM NIV.1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 VKJ NEIGEM NIV.1 1 0 0 1 0 5 -5 0