Afdrukken
VC VAMOS ZANDVOORDE (04048)
Je keuzes:
  • Afdeling : 4 PROVINCIAAL B(West-Vlaanderen)
  • Tussen 01/09/2018 - 30/04/2019
  • Enkel de ploeg van VC VAMOS ZANDVOORDE


Uitslagen en kalender
Datum Uitslag
02-09-2018 15:00 K. SK STEENBRUGGE B UN. ZANDVOORDE
0 - 6
09-09-2018 15:00 UN. ZANDVOORDE SKD HERTSBERGE
1 - 2
16-09-2018 15:00 UN. ZANDVOORDE VVC BEERNEM B
2 - 1
23-09-2018 15:00 GL RUISELEDE UN. ZANDVOORDE
3 - 2
29-09-2018 19:30 UN. ZANDVOORDE K. SK WENDUINE
0 - 0
06-10-2018 18:00 S.V.V. DAMME B UN. ZANDVOORDE
1 - 7
13-10-2018 19:30 UN. ZANDVOORDE K. DOSKO BEVEREN B
2 - 0
27-10-2018 19:30 UN. ZANDVOORDE FC DOOMKERKE
  -  
04-11-2018 14:30 K. FC SINT-JORIS SP. UN. ZANDVOORDE
  -  
11-11-2018 15:00 UN. ZANDVOORDE HO OEDELEM
  -  
18-11-2018 14:30 K. VV AARTRIJKE UN. ZANDVOORDE
  -  
24-11-2018 19:30 UN. ZANDVOORDE K.S.V. PITTEM
  -  
02-12-2018 15:00 E. BRUGGE UN. ZANDVOORDE
  -  
08-12-2018 19:30 UN. ZANDVOORDE VK ZERKEGEM
  -  
15-12-2018 19:30 UN. ZANDVOORDE K. SK STEENBRUGGE B
  -  
06-01-2019 15:00 SKD HERTSBERGE UN. ZANDVOORDE
  -  
13-01-2019 14:30 VVC BEERNEM B UN. ZANDVOORDE
  -  
20-01-2019 15:00 UN. ZANDVOORDE GL RUISELEDE
  -  
27-01-2019 15:00 K. SK WENDUINE UN. ZANDVOORDE
  -  
02-02-2019 19:30 UN. ZANDVOORDE S.V.V. DAMME B
  -  
09-02-2019 19:00 K. DOSKO BEVEREN B UN. ZANDVOORDE
  -  
24-02-2019 15:00 FC DOOMKERKE UN. ZANDVOORDE
  -  
03-03-2019 15:00 UN. ZANDVOORDE K. FC SINT-JORIS SP.
  -  
17-03-2019 15:00 HO OEDELEM UN. ZANDVOORDE
  -  
23-03-2019 19:30 UN. ZANDVOORDE K. VV AARTRIJKE
  -  
31-03-2019 15:00 K.S.V. PITTEM UN. ZANDVOORDE
  -  
07-04-2019 15:00 UN. ZANDVOORDE E. BRUGGE
  -  
14-04-2019 15:00 VK ZERKEGEM UN. ZANDVOORDE
  -  


Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen


Algemene rangschikking
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 SKD HERTSBERGE 7 5 2 0 19 10 9 17
2 UN. ZANDVOORDE 7 4 1 2 20 7 13 13
2 VK ZERKEGEM 6 4 1 1 12 4 8 13
4 HO OEDELEM 6 3 2 1 19 9 10 11
4 FC DOOMKERKE 7 3 2 2 10 9 1 11
6 K.S.V. PITTEM 6 3 1 2 16 10 6 10
6 K. FC SINT-JORIS SP. 6 3 1 2 14 11 3 10
8 E. BRUGGE 6 3 0 3 18 15 3 9
8 GL RUISELEDE 7 3 0 4 12 14 -2 9
10 VVC BEERNEM B 7 2 2 3 19 13 6 8
10 K. VV AARTRIJKE 6 2 2 2 16 10 6 8
10 K. SK WENDUINE 7 2 2 3 13 12 1 8
13 K. SK STEENBRUGGE B 6 1 2 3 11 22 -11 5
14 K. DOSKO BEVEREN B 7 0 4 3 8 19 -11 4
15 S.V.V. DAMME B 7 0 0 7 7 49 -42 0


Rangschikking periode 1
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 SKD HERTSBERGE 7 5 2 0 19 10 9 17
2 UN. ZANDVOORDE 7 4 1 2 20 7 13 13
3 VK ZERKEGEM 6 4 1 1 12 4 8 13
4 HO OEDELEM 6 3 2 1 19 9 10 11
5 FC DOOMKERKE 7 3 2 2 10 9 1 11
6 K.S.V. PITTEM 6 3 1 2 16 10 6 10
7 K. FC SINT-JORIS SP. 6 3 1 2 14 11 3 10
8 E. BRUGGE 6 3 0 3 18 15 3 9
9 GL RUISELEDE 7 3 0 4 12 14 -2 9
10 VVC BEERNEM B 7 2 2 3 19 13 6 8
11 K. VV AARTRIJKE 6 2 2 2 16 10 6 8
12 K. SK WENDUINE 7 2 2 3 13 12 1 8
13 K. SK STEENBRUGGE B 6 1 2 3 11 22 -11 5
14 K. DOSKO BEVEREN B 7 0 4 3 8 19 -11 4
15 S.V.V. DAMME B 7 0 0 7 7 49 -42 0


Rangschikking periode 2
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 K. SK STEENBRUGGE B 0 0 0 0 0 0 0 0
1 SKD HERTSBERGE 0 0 0 0 0 0 0 0
1 UN. ZANDVOORDE 0 0 0 0 0 0 0 0
1 K. FC SINT-JORIS SP. 0 0 0 0 0 0 0 0
1 VVC BEERNEM B 0 0 0 0 0 0 0 0
1 HO OEDELEM 0 0 0 0 0 0 0 0
1 GL RUISELEDE 0 0 0 0 0 0 0 0
1 K. VV AARTRIJKE 0 0 0 0 0 0 0 0
1 K. SK WENDUINE 0 0 0 0 0 0 0 0
1 K.S.V. PITTEM 0 0 0 0 0 0 0 0
1 S.V.V. DAMME B 0 0 0 0 0 0 0 0
1 E. BRUGGE 0 0 0 0 0 0 0 0
1 K. DOSKO BEVEREN B 0 0 0 0 0 0 0 0
1 VK ZERKEGEM 0 0 0 0 0 0 0 0
1 FC DOOMKERKE 0 0 0 0 0 0 0 0


Rangschikking periode 3
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 GL RUISELEDE 0 0 0 0 0 0 0 0
1 SKD HERTSBERGE 0 0 0 0 0 0 0 0
1 K. SK WENDUINE 0 0 0 0 0 0 0 0
1 K.S.V. PITTEM 0 0 0 0 0 0 0 0
1 S.V.V. DAMME B 0 0 0 0 0 0 0 0
1 E. BRUGGE 0 0 0 0 0 0 0 0
1 K. SK STEENBRUGGE B 0 0 0 0 0 0 0 0
1 FC DOOMKERKE 0 0 0 0 0 0 0 0
1 UN. ZANDVOORDE 0 0 0 0 0 0 0 0
1 K. FC SINT-JORIS SP. 0 0 0 0 0 0 0 0
1 VVC BEERNEM B 0 0 0 0 0 0 0 0
1 HO OEDELEM 0 0 0 0 0 0 0 0
1 K. DOSKO BEVEREN B 0 0 0 0 0 0 0 0
1 VK ZERKEGEM 0 0 0 0 0 0 0 0
1 K. VV AARTRIJKE 0 0 0 0 0 0 0 0