Afdrukken
K.F.C. SPARTA PETEGEM (03821)
Je keuzes:
  • Afdeling : 2de amateur Voetb Vl A(Nationale)
  • Enkel de ploeg van K.F.C. SPARTA PETEGEM


Uitslagen en kalender
Datum Uitslag
02-09-2018 15:00 K.FC.SPARTA PETEGEM A TEMPO OVERIJSE A
2 - 1
09-09-2018 15:00 S.C.T. MENEN A K.FC.SPARTA PETEGEM A
1 - 1
16-09-2018 15:00 K.FC.SPARTA PETEGEM A K.SINT-ELOOIS-WINKEL SP. A
2 - 2
23-09-2018 15:00 K.DIEGEM SPORT A K.FC.SPARTA PETEGEM A
0 - 2
30-09-2018 15:00 K.FC.SPARTA PETEGEM A K.FC.EPPEGEM A
6 - 0
07-10-2018 15:00 K.OLSA BRAKEL A K.FC.SPARTA PETEGEM A
2 - 2
13-10-2018 19:30 K.FC.SPARTA PETEGEM A K.SK.RONSE A
0 - 1
20-10-2018 20:00 RACING CLUB GENT A K.FC.SPARTA PETEGEM A
2 - 3
28-10-2018 15:00 K.FC.SPARTA PETEGEM A FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER A
4 - 2
04-11-2018 15:00 RACING CLUB HARELBEKE A K.FC.SPARTA PETEGEM A
0 - 0
10-11-2018 19:30 K.FC.SPARTA PETEGEM A K.OLYMPIA SC.WIJGMAAL A
3 - 3
18-11-2018 14:30 K.LONDERZEEL SK. A K.FC.SPARTA PETEGEM A
2 - 1
25-11-2018 15:00 K.FC.SPARTA PETEGEM A VK.WESTHOEK A
3 - 2
02-12-2018 15:00 K.FC.SPARTA PETEGEM A SC.DIKKELVENNE A
2 - 0
09-12-2018 15:00 FOOTBALL CLUB GULLEGEM A K.FC.SPARTA PETEGEM A
2 - 1
15-12-2018 20:00 TEMPO OVERIJSE A K.FC.SPARTA PETEGEM A
0 - 2
13-01-2019 15:00 K.FC.SPARTA PETEGEM A S.C.T. MENEN A
3 - 1
20-01-2019 15:00 K.SINT-ELOOIS-WINKEL SP. A K.FC.SPARTA PETEGEM A
2 - 1
27-01-2019 15:00 K.FC.SPARTA PETEGEM A K.DIEGEM SPORT A
2 - 0
10-02-2019 15:00 K.FC.EPPEGEM A K.FC.SPARTA PETEGEM A
1 - 1
17-02-2019 15:00 K.FC.SPARTA PETEGEM A K.OLSA BRAKEL A
2 - 1
23-02-2019 20:00 K.SK.RONSE A K.FC.SPARTA PETEGEM A
0 - 0
09-03-2019 19:30 K.FC.SPARTA PETEGEM A RACING CLUB GENT A
1 - 5
16-03-2019 19:30 FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER A K.FC.SPARTA PETEGEM A
5 - 0
24-03-2019 15:00 K.FC.SPARTA PETEGEM A RACING CLUB HARELBEKE A
1 - 1
31-03-2019 15:00 K.OLYMPIA SC.WIJGMAAL A K.FC.SPARTA PETEGEM A
4 - 0
06-04-2019 19:30 K.FC.SPARTA PETEGEM A K.LONDERZEEL SK. A
2 - 2
12-04-2019 20:30 VK.WESTHOEK A K.FC.SPARTA PETEGEM A
0 - 2
28-04-2019 15:00 SC.DIKKELVENNE A K.FC.SPARTA PETEGEM A
2 - 2
05-05-2019 15:00 K.FC.SPARTA PETEGEM A FOOTBALL CLUB GULLEGEM A
4 - 0


Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen


Algemene rangschikking
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 K.SINT-ELOOIS-WINKEL SP. A 30 22 3 5 60 24 36 69
2 FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER A 30 19 3 8 58 30 28 60
3 K.FC.SPARTA PETEGEM A 30 13 10 7 55 44 11 49
4 RACING CLUB GENT A 30 14 6 10 56 39 17 48
5 K.OLYMPIA SC.WIJGMAAL A 30 13 8 9 52 46 6 47
6 K.SK.RONSE A 30 12 7 11 41 35 6 43
7 S.C.T. MENEN A 30 12 6 12 51 56 -5 42
8 K.LONDERZEEL SK. A 30 11 7 12 37 35 2 40
9 K.DIEGEM SPORT A 30 11 6 13 37 51 -14 39
10 VK.WESTHOEK A 30 12 1 17 48 56 -8 37
11 SC.DIKKELVENNE A 30 10 6 14 28 42 -14 36
12 RACING CLUB HARELBEKE A 30 9 8 13 37 38 -1 35
12 FOOTBALL CLUB GULLEGEM A 30 9 8 13 40 52 -12 35
14 K.FC.EPPEGEM A 30 10 4 16 36 66 -30 34
15 TEMPO OVERIJSE A 30 8 5 17 36 50 -14 29
16 K.OLSA BRAKEL A 30 6 10 14 39 47 -8 28


Rangschikking periode 1
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER A 10 6 2 2 16 9 7 20
2 K.SINT-ELOOIS-WINKEL SP. A 10 6 1 3 21 15 6 19
3 K.OLYMPIA SC.WIJGMAAL A 10 6 1 3 17 12 5 19
4 K.FC.SPARTA PETEGEM A 10 5 4 1 22 11 11 19
5 VK.WESTHOEK A 10 6 0 4 22 23 -1 18
6 S.C.T. MENEN A 10 4 4 2 19 15 4 16
7 TEMPO OVERIJSE A 10 4 3 3 15 12 3 15
8 K.FC.EPPEGEM A 10 4 2 4 17 26 -9 14
9 RACING CLUB GENT A 10 3 4 3 18 14 4 13
10 RACING CLUB HARELBEKE A 10 3 3 4 16 14 2 12
11 K.SK.RONSE A 10 3 2 5 13 13 0 11
12 SC.DIKKELVENNE A 10 3 2 5 7 15 -8 11
13 K.OLSA BRAKEL A 10 2 4 4 17 20 -3 10
14 K.LONDERZEEL SK. A 10 2 3 5 11 17 -6 9
15 K.DIEGEM SPORT A 10 2 2 6 9 19 -10 8
16 FOOTBALL CLUB GULLEGEM A 10 2 1 7 11 16 -5 7


Rangschikking periode 2
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 K.SINT-ELOOIS-WINKEL SP. A 10 8 1 1 21 4 17 25
2 FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER A 10 8 0 2 24 10 14 24
3 RACING CLUB GENT A 10 7 1 2 25 10 15 22
4 K.LONDERZEEL SK. A 10 5 3 2 14 7 7 18
5 K.FC.SPARTA PETEGEM A 10 5 2 3 19 13 6 17
6 K.SK.RONSE A 10 4 3 3 15 13 2 15
7 K.OLYMPIA SC.WIJGMAAL A 10 3 6 1 20 17 3 15
8 FOOTBALL CLUB GULLEGEM A 10 3 5 2 16 22 -6 14
9 K.OLSA BRAKEL A 10 3 3 4 12 10 2 12
10 S.C.T. MENEN A 10 3 2 5 16 20 -4 11
11 K.DIEGEM SPORT A 10 3 2 5 14 24 -10 11
12 K.FC.EPPEGEM A 10 3 1 6 8 18 -10 10
13 TEMPO OVERIJSE A 10 3 0 7 12 21 -9 9
14 RACING CLUB HARELBEKE A 10 2 2 6 11 15 -4 8
15 SC.DIKKELVENNE A 10 2 2 6 6 16 -10 8
16 VK.WESTHOEK A 10 1 1 8 9 22 -13 4


Rangschikking periode 3
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 K.SINT-ELOOIS-WINKEL SP. A 10 8 1 1 18 5 13 25
2 K.DIEGEM SPORT A 10 6 2 2 14 8 6 20
3 SC.DIKKELVENNE A 10 5 2 3 15 11 4 17
4 K.SK.RONSE A 10 5 2 3 13 9 4 17
5 FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER A 10 5 1 4 18 11 7 16
6 VK.WESTHOEK A 10 5 0 5 17 11 6 15
7 S.C.T. MENEN A 10 5 0 5 16 21 -5 15
8 RACING CLUB HARELBEKE A 10 4 3 3 10 9 1 15
9 FOOTBALL CLUB GULLEGEM A 10 4 2 4 13 14 -1 14
10 K.LONDERZEEL SK. A 10 4 1 5 12 11 1 13
11 K.OLYMPIA SC.WIJGMAAL A 10 4 1 5 15 17 -2 13
12 RACING CLUB GENT A 10 4 1 5 13 15 -2 13
13 K.FC.SPARTA PETEGEM A 10 3 4 3 14 20 -6 13
14 K.FC.EPPEGEM A 10 3 1 6 11 22 -11 10
15 K.OLSA BRAKEL A 10 1 3 6 10 17 -7 6
16 TEMPO OVERIJSE A 10 1 2 7 9 17 -8 5