Afdrukken
STORMVOGELS HAASRODE (03892)
Je keuzes:
  • Afdeling : 2e Provinciale A (2A)(Brabant Voetbal Vlaanderen)
  • Tussen 15/08/2018 - 15/05/2019
  • Alle ploegen van de gekozen afdeling


Uitslagen en kalender
Datum Uitslag
01-09-2018 19:30 K.ST.HAASRODE A SK.NOSSEGEM A
2 - 3
01-09-2018 20:00 TIELT-WINGE 3000 A FC.AVERBODE-OKSELAAR A
0 - 1
02-09-2018 18:00 RC.BUTSEL A SC.OUT-HOEGAARDEN A
2 - 2
02-09-2018 15:00 VC.BEKKEVOORT A VC.HOUTEM-OPLINTER A
1 - 1
02-09-2018 15:00 VK.HOLSBEEK A SNA.KEIBERG A
0 - 1
02-09-2018 15:00 RWL.SPORT A SP.ROTSELAAR A
0 - 2
02-09-2018 15:00 KFC.RAP.WEZEMAAL A FC.PERK
3 - 1
02-09-2018 15:00 FC.BINKOM KVC.HAACHT A
0 - 1
 
08-09-2018 19:30 VC.HOUTEM-OPLINTER A VK.HOLSBEEK A
1 - 1
08-09-2018 20:00 SNA.KEIBERG A KFC.RAP.WEZEMAAL A
2 - 3
08-09-2018 20:00 SP.ROTSELAAR A FC.BINKOM
2 - 0
09-09-2018 15:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR A RC.BUTSEL A
2 - 0
09-09-2018 15:00 KVC.HAACHT A K.ST.HAASRODE A
1 - 2
09-09-2018 15:00 SC.OUT-HOEGAARDEN A VC.BEKKEVOORT A
1 - 2
09-09-2018 15:00 SK.NOSSEGEM A TIELT-WINGE 3000 A
0 - 3
09-09-2018 15:00 FC.PERK RWL.SPORT A
3 - 0
 
15-09-2018 19:30 K.ST.HAASRODE A SP.ROTSELAAR A
1 - 2
15-09-2018 20:00 TIELT-WINGE 3000 A KVC.HAACHT A
2 - 3
16-09-2018 15:00 FC.PERK SNA.KEIBERG A
2 - 2
16-09-2018 15:00 VK.HOLSBEEK A SC.OUT-HOEGAARDEN A
2 - 3
16-09-2018 15:00 RWL.SPORT A FC.BINKOM
1 - 4
16-09-2018 15:00 VC.BEKKEVOORT A FC.AVERBODE-OKSELAAR A
1 - 2
16-09-2018 15:00 KFC.RAP.WEZEMAAL A VC.HOUTEM-OPLINTER A
6 - 2
16-09-2018 15:00 RC.BUTSEL A SK.NOSSEGEM A
3 - 1
 
22-09-2018 19:30 VC.HOUTEM-OPLINTER A FC.PERK
1 - 1
22-09-2018 20:00 SP.ROTSELAAR A TIELT-WINGE 3000 A
2 - 2
22-09-2018 20:00 SNA.KEIBERG A RWL.SPORT A
1 - 4
23-09-2018 15:00 SK.NOSSEGEM A VC.BEKKEVOORT A
0 - 1
23-09-2018 15:00 KVC.HAACHT A RC.BUTSEL A
3 - 3
23-09-2018 15:00 SC.OUT-HOEGAARDEN A KFC.RAP.WEZEMAAL A
2 - 2
23-09-2018 15:00 FC.BINKOM K.ST.HAASRODE A
1 - 4
23-09-2018 15:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR A VK.HOLSBEEK A
0 - 0
 
29-09-2018 20:00 SNA.KEIBERG A VC.HOUTEM-OPLINTER A
0 - 1
29-09-2018 20:00 TIELT-WINGE 3000 A FC.BINKOM
3 - 2
30-09-2018 15:00 FC.PERK SC.OUT-HOEGAARDEN A
0 - 0
30-09-2018 15:00 KFC.RAP.WEZEMAAL A FC.AVERBODE-OKSELAAR A
2 - 1
30-09-2018 15:00 VC.BEKKEVOORT A KVC.HAACHT A
3 - 1
30-09-2018 15:00 RWL.SPORT A K.ST.HAASRODE A
5 - 2
30-09-2018 15:00 VK.HOLSBEEK A SK.NOSSEGEM A
1 - 1
30-09-2018 15:00 RC.BUTSEL A SP.ROTSELAAR A
2 - 0
 
06-10-2018 19:30 SK.NOSSEGEM A KFC.RAP.WEZEMAAL A
2 - 1
06-10-2018 19:30 VC.HOUTEM-OPLINTER A RWL.SPORT A
1 - 0
06-10-2018 19:30 K.ST.HAASRODE A TIELT-WINGE 3000 A
1 - 0
06-10-2018 20:00 SP.ROTSELAAR A VC.BEKKEVOORT A
1 - 2
 
07-10-2018 15:00 SNA.KEIBERG A SC.OUT-HOEGAARDEN A
1 - 6
 
07-10-2018 15:00 FC.BINKOM RC.BUTSEL A
0 - 0
07-10-2018 15:00 KVC.HAACHT A VK.HOLSBEEK A
2 - 1
07-10-2018 15:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR A FC.PERK
5 - 2
 
13-10-2018 19:30 VC.HOUTEM-OPLINTER A SC.OUT-HOEGAARDEN A
0 - 1
13-10-2018 20:00 SNA.KEIBERG A FC.AVERBODE-OKSELAAR A
1 - 5
14-10-2018 15:00 FC.PERK SK.NOSSEGEM A
0 - 2
14-10-2018 15:00 VC.BEKKEVOORT A FC.BINKOM
3 - 1
14-10-2018 15:00 RWL.SPORT A TIELT-WINGE 3000 A
4 - 1
14-10-2018 15:00 RC.BUTSEL A K.ST.HAASRODE A
1 - 3
14-10-2018 15:00 KFC.RAP.WEZEMAAL A KVC.HAACHT A
2 - 1
14-10-2018 15:00 VK.HOLSBEEK A SP.ROTSELAAR A
1 - 2
 
20-10-2018 19:30 K.ST.HAASRODE A VC.BEKKEVOORT A
4 - 1
20-10-2018 20:00 SP.ROTSELAAR A KFC.RAP.WEZEMAAL A
1 - 3
20-10-2018 20:00 TIELT-WINGE 3000 A RC.BUTSEL A
1 - 3
21-10-2018 16:00 SC.OUT-HOEGAARDEN A RWL.SPORT A
3 - 0
21-10-2018 15:00 KVC.HAACHT A FC.PERK
2 - 1
21-10-2018 15:00 SK.NOSSEGEM A SNA.KEIBERG A
2 - 5
21-10-2018 15:00 FC.BINKOM VK.HOLSBEEK A
1 - 1
21-10-2018 15:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR A VC.HOUTEM-OPLINTER A
4 - 0
 
27-10-2018 19:30 VC.HOUTEM-OPLINTER A SK.NOSSEGEM A
5 - 2
27-10-2018 20:00 SNA.KEIBERG A KVC.HAACHT A
1 - 2
28-10-2018 15:00 SC.OUT-HOEGAARDEN A FC.AVERBODE-OKSELAAR A
0 - 1
28-10-2018 15:00 KFC.RAP.WEZEMAAL A FC.BINKOM
1 - 1
28-10-2018 15:00 RWL.SPORT A RC.BUTSEL A
2 - 0
28-10-2018 15:00 VK.HOLSBEEK A K.ST.HAASRODE A
0 - 1
28-10-2018 15:00 VC.BEKKEVOORT A TIELT-WINGE 3000 A
3 - 0
28-10-2018 15:00 FC.PERK SP.ROTSELAAR A
1 - 2
 
03-11-2018 19:30 K.ST.HAASRODE A KFC.RAP.WEZEMAAL A
2 - 2
03-11-2018 20:00 SP.ROTSELAAR A SNA.KEIBERG A
5 - 0
04-11-2018 14:30 RC.BUTSEL A VC.BEKKEVOORT A
2 - 3
04-11-2018 14:30 SK.NOSSEGEM A SC.OUT-HOEGAARDEN A
2 - 0
04-11-2018 14:30 FC.BINKOM FC.PERK
1 - 2
04-11-2018 14:30 KVC.HAACHT A VC.HOUTEM-OPLINTER A
0 - 1
04-11-2018 14:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR A RWL.SPORT A
2 - 1
04-11-2018 14:30 TIELT-WINGE 3000 A VK.HOLSBEEK A
0 - 1
 
10-11-2018 19:30 VC.HOUTEM-OPLINTER A SP.ROTSELAAR A
1 - 4
10-11-2018 20:00 SNA.KEIBERG A FC.BINKOM
3 - 2
11-11-2018 14:30 KFC.RAP.WEZEMAAL A TIELT-WINGE 3000 A
3 - 2
11-11-2018 15:00 SC.OUT-HOEGAARDEN A KVC.HAACHT A
2 - 0
11-11-2018 14:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR A SK.NOSSEGEM A
2 - 1
11-11-2018 14:30 FC.PERK K.ST.HAASRODE A
1 - 4
11-11-2018 14:30 VK.HOLSBEEK A RC.BUTSEL A
0 - 3
11-11-2018 14:30 RWL.SPORT A VC.BEKKEVOORT A
2 - 4
 
17-11-2018 19:30 K.ST.HAASRODE A SNA.KEIBERG A
6 - 1
17-11-2018 20:00 SP.ROTSELAAR A SC.OUT-HOEGAARDEN A
0 - 0
 
18-11-2018 14:30 VK.HOLSBEEK A VC.BEKKEVOORT A
  -  
 
18-11-2018 14:30 FC.BINKOM VC.HOUTEM-OPLINTER A
  -  
18-11-2018 14:30 RC.BUTSEL A KFC.RAP.WEZEMAAL A
  -  
18-11-2018 14:30 SK.NOSSEGEM A RWL.SPORT A
  -  
18-11-2018 14:30 KVC.HAACHT A FC.AVERBODE-OKSELAAR A
  -  
18-11-2018 14:30 TIELT-WINGE 3000 A FC.PERK
  -  
 
24-11-2018 19:30 VC.HOUTEM-OPLINTER A K.ST.HAASRODE A
  -  
24-11-2018 20:00 SNA.KEIBERG A TIELT-WINGE 3000 A
  -  
25-11-2018 14:30 KFC.RAP.WEZEMAAL A VC.BEKKEVOORT A
  -  
25-11-2018 14:30 SK.NOSSEGEM A KVC.HAACHT A
  -  
25-11-2018 15:00 SC.OUT-HOEGAARDEN A FC.BINKOM
  -  
25-11-2018 14:30 FC.PERK RC.BUTSEL A
  -  
25-11-2018 14:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR A SP.ROTSELAAR A
  -  
25-11-2018 14:30 RWL.SPORT A VK.HOLSBEEK A
  -  
 
01-12-2018 19:30 VC.HOUTEM-OPLINTER A TIELT-WINGE 3000 A
  -  
 
01-12-2018 19:30 K.ST.HAASRODE A SC.OUT-HOEGAARDEN A
  -  
01-12-2018 20:00 SP.ROTSELAAR A SK.NOSSEGEM A
  -  
02-12-2018 14:30 RC.BUTSEL A SNA.KEIBERG A
  -  
02-12-2018 14:30 FC.BINKOM FC.AVERBODE-OKSELAAR A
  -  
02-12-2018 15:00 VC.BEKKEVOORT A FC.PERK
  -  
02-12-2018 14:30 RWL.SPORT A KVC.HAACHT A
  -  
02-12-2018 14:30 VK.HOLSBEEK A KFC.RAP.WEZEMAAL A
  -  
 
08-12-2018 19:30 VC.HOUTEM-OPLINTER A RC.BUTSEL A
  -  
08-12-2018 20:00 SNA.KEIBERG A VC.BEKKEVOORT A
  -  
09-12-2018 14:30 SK.NOSSEGEM A FC.BINKOM
  -  
09-12-2018 14:30 KFC.RAP.WEZEMAAL A RWL.SPORT A
  -  
09-12-2018 15:00 SC.OUT-HOEGAARDEN A TIELT-WINGE 3000 A
  -  
09-12-2018 14:30 FC.PERK VK.HOLSBEEK A
  -  
09-12-2018 14:30 KVC.HAACHT A SP.ROTSELAAR A
  -  
09-12-2018 14:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR A K.ST.HAASRODE A
  -  
 
15-12-2018 19:30 VC.HOUTEM-OPLINTER A VC.BEKKEVOORT A
  -  
15-12-2018 20:00 SP.ROTSELAAR A RWL.SPORT A
  -  
15-12-2018 20:00 SNA.KEIBERG A VK.HOLSBEEK A
  -  
16-12-2018 14:30 SK.NOSSEGEM A K.ST.HAASRODE A
  -  
16-12-2018 15:00 SC.OUT-HOEGAARDEN A RC.BUTSEL A
  -  
16-12-2018 14:30 KVC.HAACHT A FC.BINKOM
  -  
16-12-2018 14:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR A TIELT-WINGE 3000 A
  -  
16-12-2018 14:30 FC.PERK KFC.RAP.WEZEMAAL A
  -  
 
05-01-2019 19:30 K.ST.HAASRODE A KVC.HAACHT A
  -  
06-01-2019 14:30 FC.BINKOM SP.ROTSELAAR A
  -  
06-01-2019 14:30 RC.BUTSEL A FC.AVERBODE-OKSELAAR A
  -  
06-01-2019 14:30 KFC.RAP.WEZEMAAL A SNA.KEIBERG A
  -  
06-01-2019 15:00 VC.BEKKEVOORT A SC.OUT-HOEGAARDEN A
  -  
06-01-2019 14:30 RWL.SPORT A FC.PERK
  -  
06-01-2019 14:30 VK.HOLSBEEK A VC.HOUTEM-OPLINTER A
  -  
06-01-2019 14:30 TIELT-WINGE 3000 A SK.NOSSEGEM A
  -  
 
12-01-2019 19:30 VC.HOUTEM-OPLINTER A KFC.RAP.WEZEMAAL A
  -  
12-01-2019 20:00 SNA.KEIBERG A FC.PERK
  -  
12-01-2019 20:00 SP.ROTSELAAR A K.ST.HAASRODE A
  -  
13-01-2019 14:30 FC.BINKOM RWL.SPORT A
  -  
13-01-2019 14:30 SK.NOSSEGEM A RC.BUTSEL A
  -  
13-01-2019 15:00 SC.OUT-HOEGAARDEN A VK.HOLSBEEK A
  -  
13-01-2019 14:30 FC.AVERBODE-OKSELAAR A VC.BEKKEVOORT A
  -  
13-01-2019 14:30 KVC.HAACHT A TIELT-WINGE 3000 A
  -  
 
19-01-2019 19:30 K.ST.HAASRODE A FC.BINKOM
  -  
20-01-2019 15:00 FC.PERK VC.HOUTEM-OPLINTER A
  -  
20-01-2019 15:00 RWL.SPORT A SNA.KEIBERG A
  -  
20-01-2019 15:00 VC.BEKKEVOORT A SK.NOSSEGEM A
  -  
20-01-2019 15:00 RC.BUTSEL A KVC.HAACHT A
  -  
20-01-2019 15:00 VK.HOLSBEEK A FC.AVERBODE-OKSELAAR A
  -  
20-01-2019 15:00 KFC.RAP.WEZEMAAL A SC.OUT-HOEGAARDEN A
  -  
20-01-2019 14:30 TIELT-WINGE 3000 A SP.ROTSELAAR A
  -  
 
26-01-2019 19:30 VC.HOUTEM-OPLINTER A SNA.KEIBERG A
  -  
26-01-2019 19:30 K.ST.HAASRODE A RWL.SPORT A
  -  
26-01-2019 20:00 SP.ROTSELAAR A RC.BUTSEL A
  -  
27-01-2019 15:00 SK.NOSSEGEM A VK.HOLSBEEK A
  -  
27-01-2019 15:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR A KFC.RAP.WEZEMAAL A
  -  
27-01-2019 15:00 FC.BINKOM TIELT-WINGE 3000 A
  -  
27-01-2019 15:00 SC.OUT-HOEGAARDEN A FC.PERK
  -  
27-01-2019 15:00 KVC.HAACHT A VC.BEKKEVOORT A
  -  
 
03-02-2019 15:00 KFC.RAP.WEZEMAAL A SK.NOSSEGEM A
  -  
03-02-2019 15:00 VK.HOLSBEEK A KVC.HAACHT A
  -  
03-02-2019 15:00 RWL.SPORT A VC.HOUTEM-OPLINTER A
  -  
03-02-2019 15:00 VC.BEKKEVOORT A SP.ROTSELAAR A
  -  
03-02-2019 15:00 FC.PERK FC.AVERBODE-OKSELAAR A
  -  
03-02-2019 15:00 RC.BUTSEL A FC.BINKOM
  -  
 
03-02-2019 15:00 SC.OUT-HOEGAARDEN A SNA.KEIBERG A
  -  
 
03-02-2019 15:00 TIELT-WINGE 3000 A K.ST.HAASRODE A
  -  
 
09-02-2019 19:30 K.ST.HAASRODE A RC.BUTSEL A
  -  
09-02-2019 20:00 SP.ROTSELAAR A VK.HOLSBEEK A
  -  
10-02-2019 15:00 KVC.HAACHT A KFC.RAP.WEZEMAAL A
  -  
10-02-2019 15:00 SK.NOSSEGEM A FC.PERK
  -  
10-02-2019 15:00 SC.OUT-HOEGAARDEN A VC.HOUTEM-OPLINTER A
  -  
10-02-2019 15:00 FC.BINKOM VC.BEKKEVOORT A
  -  
10-02-2019 15:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR A SNA.KEIBERG A
  -  
10-02-2019 15:00 TIELT-WINGE 3000 A RWL.SPORT A
  -  
 
16-02-2019 19:30 VC.HOUTEM-OPLINTER A FC.AVERBODE-OKSELAAR A
  -  
16-02-2019 20:00 SNA.KEIBERG A SK.NOSSEGEM A
  -  
17-02-2019 15:00 RC.BUTSEL A TIELT-WINGE 3000 A
  -  
17-02-2019 15:00 KFC.RAP.WEZEMAAL A SP.ROTSELAAR A
  -  
17-02-2019 15:00 VC.BEKKEVOORT A K.ST.HAASRODE A
  -  
17-02-2019 15:00 VK.HOLSBEEK A FC.BINKOM
  -  
17-02-2019 15:00 RWL.SPORT A SC.OUT-HOEGAARDEN A
  -  
17-02-2019 15:00 FC.PERK KVC.HAACHT A
  -  
 
23-02-2019 20:00 SP.ROTSELAAR A FC.PERK
  -  
23-02-2019 20:00 TIELT-WINGE 3000 A VC.BEKKEVOORT A
  -  
24-02-2019 15:00 FC.BINKOM KFC.RAP.WEZEMAAL A
  -  
24-02-2019 15:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR A SC.OUT-HOEGAARDEN A
  -  
24-02-2019 15:00 SK.NOSSEGEM A VC.HOUTEM-OPLINTER A
  -  
24-02-2019 15:00 KVC.HAACHT A SNA.KEIBERG A
  -  
24-02-2019 15:00 RC.BUTSEL A RWL.SPORT A
  -  
24-02-2019 15:00 K.ST.HAASRODE A VK.HOLSBEEK A
  -  
 
16-03-2019 19:30 VC.HOUTEM-OPLINTER A KVC.HAACHT A
  -  
16-03-2019 20:00 SNA.KEIBERG A SP.ROTSELAAR A
  -  
17-03-2019 15:00 VC.BEKKEVOORT A RC.BUTSEL A
  -  
17-03-2019 15:00 KFC.RAP.WEZEMAAL A K.ST.HAASRODE A
  -  
17-03-2019 15:00 FC.PERK FC.BINKOM
  -  
17-03-2019 15:00 VK.HOLSBEEK A TIELT-WINGE 3000 A
  -  
17-03-2019 15:00 RWL.SPORT A FC.AVERBODE-OKSELAAR A
  -  
17-03-2019 15:00 SC.OUT-HOEGAARDEN A SK.NOSSEGEM A
  -  
 
23-03-2019 19:30 K.ST.HAASRODE A FC.PERK
  -  
23-03-2019 20:00 SP.ROTSELAAR A VC.HOUTEM-OPLINTER A
  -  
24-03-2019 15:00 SK.NOSSEGEM A FC.AVERBODE-OKSELAAR A
  -  
24-03-2019 15:00 RC.BUTSEL A VK.HOLSBEEK A
  -  
24-03-2019 15:00 KVC.HAACHT A SC.OUT-HOEGAARDEN A
  -  
24-03-2019 15:00 FC.BINKOM SNA.KEIBERG A
  -  
24-03-2019 15:00 VC.BEKKEVOORT A RWL.SPORT A
  -  
24-03-2019 15:00 TIELT-WINGE 3000 A KFC.RAP.WEZEMAAL A
  -  
 
30-03-2019 19:30 VC.HOUTEM-OPLINTER A FC.BINKOM
  -  
30-03-2019 20:00 SNA.KEIBERG A K.ST.HAASRODE A
  -  
31-03-2019 15:00 RWL.SPORT A SK.NOSSEGEM A
  -  
31-03-2019 15:00 KFC.RAP.WEZEMAAL A RC.BUTSEL A
  -  
31-03-2019 15:00 SC.OUT-HOEGAARDEN A SP.ROTSELAAR A
  -  
31-03-2019 15:00 FC.PERK TIELT-WINGE 3000 A
  -  
 
31-03-2019 15:00 VC.BEKKEVOORT A VK.HOLSBEEK A
  -  
 
31-03-2019 15:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR A KVC.HAACHT A
  -  
 
06-04-2019 19:30 K.ST.HAASRODE A VC.HOUTEM-OPLINTER A
  -  
06-04-2019 20:00 SP.ROTSELAAR A FC.AVERBODE-OKSELAAR A
  -  
07-04-2019 15:00 RC.BUTSEL A FC.PERK
  -  
07-04-2019 15:00 KVC.HAACHT A SK.NOSSEGEM A
  -  
07-04-2019 15:00 FC.BINKOM SC.OUT-HOEGAARDEN A
  -  
07-04-2019 15:00 VC.BEKKEVOORT A KFC.RAP.WEZEMAAL A
  -  
07-04-2019 15:00 VK.HOLSBEEK A RWL.SPORT A
  -  
07-04-2019 15:00 TIELT-WINGE 3000 A SNA.KEIBERG A
  -  
 
28-04-2019 15:00 TIELT-WINGE 3000 A VC.HOUTEM-OPLINTER A
  -  
 
28-04-2019 15:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR A FC.BINKOM
  -  
28-04-2019 15:00 SNA.KEIBERG A RC.BUTSEL A
  -  
28-04-2019 15:00 SC.OUT-HOEGAARDEN A K.ST.HAASRODE A
  -  
28-04-2019 15:00 SK.NOSSEGEM A SP.ROTSELAAR A
  -  
28-04-2019 15:00 KVC.HAACHT A RWL.SPORT A
  -  
28-04-2019 15:00 FC.PERK VC.BEKKEVOORT A
  -  
28-04-2019 15:00 KFC.RAP.WEZEMAAL A VK.HOLSBEEK A
  -  
 
05-05-2019 15:00 TIELT-WINGE 3000 A SC.OUT-HOEGAARDEN A
  -  
05-05-2019 15:00 FC.BINKOM SK.NOSSEGEM A
  -  
05-05-2019 15:00 RC.BUTSEL A VC.HOUTEM-OPLINTER A
  -  
05-05-2019 15:00 VK.HOLSBEEK A FC.PERK
  -  
05-05-2019 15:00 SP.ROTSELAAR A KVC.HAACHT A
  -  
05-05-2019 15:00 VC.BEKKEVOORT A SNA.KEIBERG A
  -  
05-05-2019 15:00 RWL.SPORT A KFC.RAP.WEZEMAAL A
  -  
05-05-2019 15:00 K.ST.HAASRODE A FC.AVERBODE-OKSELAAR A
  -  


Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen


Algemene rangschikking
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 FC.AVERBODE-OKSELAAR A 11 9 1 1 25 8 17 28
2 K.ST.HAASRODE A 12 8 1 3 32 18 14 25
2 VC.BEKKEVOORT A 11 8 1 2 24 15 9 25
4 KFC.RAP.WEZEMAAL A 11 7 3 1 28 17 11 24
5 SP.ROTSELAAR A 12 7 2 3 23 13 10 23
6 SC.OUT-HOEGAARDEN A 12 5 4 3 20 12 8 19
7 KVC.HAACHT A 11 5 1 5 16 18 -2 16
8 RC.BUTSEL A 11 4 3 4 19 17 2 15
8 VC.HOUTEM-OPLINTER A 11 4 3 4 14 20 -6 15
10 SK.NOSSEGEM A 11 4 1 6 16 23 -7 13
11 RWL.SPORT A 11 4 0 7 19 23 -4 12
12 SNA.KEIBERG A 12 3 1 8 18 38 -20 10
13 FC.PERK 11 2 3 6 14 22 -8 9
14 TIELT-WINGE 3000 A 11 2 1 8 14 23 -9 7
15 VK.HOLSBEEK A 11 1 4 6 8 15 -7 7
16 FC.BINKOM 11 1 3 7 13 21 -8 6