Afdrukken
S.C. HOEGAARDEN-OUTGAARDEN (03264)
Je keuzes:
  • Afdeling : 4e Provinciale A (4A)(Brabant Voetbal Vlaanderen)
  • Tussen 01/07/2018 - 30/06/2019
  • Enkel de ploeg van S.C. HOEGAARDEN-OUTGAARDEN


Uitslagen en kalender
Datum Uitslag
02-09-2018 15:00 K.ST.DRIESLINTER SC.OUT-HOEGAARDEN B
2 - 0
09-09-2018 17:30 SC.OUT-HOEGAARDEN B RC.MELDERT
3 - 4
15-09-2018 18:00 KVZ.GLABBEEK B SC.OUT-HOEGAARDEN B
3 - 3
23-09-2018 17:30 SC.OUT-HOEGAARDEN B VC.HOUTEM-OPLINTER B
6 - 4
29-09-2018 19:30 SC.OUT-HOEGAARDEN B RC.BUTSEL B
2 - 1
07-10-2018 15:00 SP.ROOSBEEK-NEERVELP B SC.OUT-HOEGAARDEN B
3 - 1
14-10-2018 15:00 SP.HEIDE LINTER SC.OUT-HOEGAARDEN B
1 - 1
28-10-2018 17:30 SC.OUT-HOEGAARDEN B SP.MOLENBEEK
3 - 3
04-11-2018 14:30 ATLAS LINTER SC.OUT-HOEGAARDEN B
2 - 3
11-11-2018 17:30 SC.OUT-HOEGAARDEN B K.HALLE VV.
6 - 1
18-11-2018 14:30 KA.GOETSENHOVEN SC.OUT-HOEGAARDEN B
  -  
25-11-2018 17:30 SC.OUT-HOEGAARDEN B ST.NEERWINDEN
  -  
02-12-2018 14:30 U.LOVENJOEL B SC.OUT-HOEGAARDEN B
  -  
09-12-2018 17:30 SC.OUT-HOEGAARDEN B SC.ORSMAAL
  -  
16-12-2018 17:30 SC.OUT-HOEGAARDEN B K.ST.DRIESLINTER
  -  
06-01-2019 14:30 RC.MELDERT SC.OUT-HOEGAARDEN B
  -  
13-01-2019 17:30 SC.OUT-HOEGAARDEN B KVZ.GLABBEEK B
  -  
20-01-2019 15:00 VC.HOUTEM-OPLINTER B SC.OUT-HOEGAARDEN B
  -  
27-01-2019 15:00 RC.BUTSEL B SC.OUT-HOEGAARDEN B
  -  
03-02-2019 17:30 SC.OUT-HOEGAARDEN B SP.ROOSBEEK-NEERVELP B
  -  
10-02-2019 17:30 SC.OUT-HOEGAARDEN B SP.HEIDE LINTER
  -  
24-02-2019 15:00 SP.MOLENBEEK SC.OUT-HOEGAARDEN B
  -  
17-03-2019 17:30 SC.OUT-HOEGAARDEN B ATLAS LINTER
  -  
24-03-2019 15:00 K.HALLE VV. SC.OUT-HOEGAARDEN B
  -  
31-03-2019 17:30 SC.OUT-HOEGAARDEN B KA.GOETSENHOVEN
  -  
07-04-2019 15:00 ST.NEERWINDEN SC.OUT-HOEGAARDEN B
  -  
28-04-2019 17:30 SC.OUT-HOEGAARDEN B U.LOVENJOEL B
  -  
05-05-2019 15:00 SC.ORSMAAL SC.OUT-HOEGAARDEN B
  -  


Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen


Algemene rangschikking
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 K.ST.DRIESLINTER 10 8 2 0 40 14 26 26
1 RC.MELDERT 11 8 2 1 34 19 15 26
3 SC.ORSMAAL 11 6 3 2 33 23 10 21
4 SP.HEIDE LINTER 11 5 4 2 31 16 15 19
5 SP.ROOSBEEK-NEERVELP B 11 5 1 5 32 28 4 16
6 SC.OUT-HOEGAARDEN B 10 4 3 3 28 24 4 15
6 KA.GOETSENHOVEN 10 4 3 3 30 33 -3 15
8 VC.HOUTEM-OPLINTER B 10 4 2 4 31 23 8 14
8 ST.NEERWINDEN 10 4 2 4 21 20 1 14
10 ATLAS LINTER 10 4 1 5 18 22 -4 13
11 SP.MOLENBEEK 11 3 4 4 22 25 -3 13
12 K.HALLE VV. 10 2 4 4 22 23 -1 10
13 RC.BUTSEL B 10 3 0 7 23 25 -2 9
14 KVZ.GLABBEEK B 10 1 2 7 11 31 -20 5
15 U.LOVENJOEL B 11 0 1 10 3 53 -50 1