Afdrukken
S.C. HOEGAARDEN-OUTGAARDEN (03264)
Je keuzes:
  • Afdeling : 4e Provinciale A (4A)(Brabant Voetbal Vlaanderen)
  • Tussen 01/07/2018 - 30/06/2019
  • Enkel de ploeg van S.C. HOEGAARDEN-OUTGAARDEN


Uitslagen en kalender
Datum Uitslag
02-09-2018 15:00 K.ST.DRIESLINTER SC.OUT-HOEGAARDEN B
2 - 0
09-09-2018 17:30 SC.OUT-HOEGAARDEN B RC.MELDERT
3 - 4
15-09-2018 18:00 KVZ.GLABBEEK B SC.OUT-HOEGAARDEN B
3 - 3
23-09-2018 17:30 SC.OUT-HOEGAARDEN B VC.HOUTEM-OPLINTER B
6 - 4
29-09-2018 19:30 SC.OUT-HOEGAARDEN B RC.BUTSEL B
2 - 1
07-10-2018 15:00 SP.ROOSBEEK-NEERVELP B SC.OUT-HOEGAARDEN B
3 - 1
14-10-2018 15:00 SP.HEIDE LINTER SC.OUT-HOEGAARDEN B
1 - 1
28-10-2018 17:30 SC.OUT-HOEGAARDEN B SP.MOLENBEEK
3 - 3
04-11-2018 14:30 ATLAS LINTER SC.OUT-HOEGAARDEN B
2 - 3
11-11-2018 17:30 SC.OUT-HOEGAARDEN B K.HALLE VV.
6 - 1
18-11-2018 14:30 KA.GOETSENHOVEN SC.OUT-HOEGAARDEN B
1 - 3
25-11-2018 17:30 SC.OUT-HOEGAARDEN B ST.NEERWINDEN
5 - 2
02-12-2018 14:30 U.LOVENJOEL B SC.OUT-HOEGAARDEN B
AMC
09-12-2018 17:30 SC.OUT-HOEGAARDEN B SC.ORSMAAL
1 - 1
16-12-2018 17:30 SC.OUT-HOEGAARDEN B K.ST.DRIESLINTER
0 - 3
06-01-2019 14:30 RC.MELDERT SC.OUT-HOEGAARDEN B
3 - 4
13-01-2019 17:30 SC.OUT-HOEGAARDEN B KVZ.GLABBEEK B
2 - 2
20-01-2019 15:00 VC.HOUTEM-OPLINTER B SC.OUT-HOEGAARDEN B
3 - 3
03-02-2019 17:30 SC.OUT-HOEGAARDEN B SP.ROOSBEEK-NEERVELP B
9 - 1
10-02-2019 17:30 SC.OUT-HOEGAARDEN B SP.HEIDE LINTER
0 - 1
24-02-2019 15:00 SP.MOLENBEEK SC.OUT-HOEGAARDEN B
4 - 3
03-03-2019 15:00 RC.BUTSEL B SC.OUT-HOEGAARDEN B
0 - 4
17-03-2019 17:30 SC.OUT-HOEGAARDEN B ATLAS LINTER
2 - 2
24-03-2019 15:00 K.HALLE VV. SC.OUT-HOEGAARDEN B
0 - 0
31-03-2019 17:30 SC.OUT-HOEGAARDEN B KA.GOETSENHOVEN
3 - 4
07-04-2019 15:00 ST.NEERWINDEN SC.OUT-HOEGAARDEN B
5 - 0
28-04-2019 17:30 SC.OUT-HOEGAARDEN B U.LOVENJOEL B
AMC
05-05-2019 15:00 SC.ORSMAAL SC.OUT-HOEGAARDEN B
  -  


Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen


Algemene rangschikking
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 K.ST.DRIESLINTER 24 17 6 1 84 34 50 57
2 SP.HEIDE LINTER 24 13 7 4 54 33 21 46
3 RC.MELDERT 25 13 5 7 56 48 8 44
4 SP.MOLENBEEK 25 13 4 8 60 48 12 43
5 SC.ORSMAAL 24 12 5 7 51 39 12 41
6 ST.NEERWINDEN 24 12 4 8 47 48 -1 40
7 KA.GOETSENHOVEN 24 9 9 6 66 59 7 36
8 SC.OUT-HOEGAARDEN B 25 9 8 8 67 56 11 35
8 K.HALLE VV. 24 9 8 7 52 45 7 35
10 VC.HOUTEM-OPLINTER B 24 8 7 9 60 50 10 31
11 SP.ROOSBEEK-NEERVELP B 24 6 3 15 49 76 -27 21
12 ATLAS LINTER 24 5 5 14 30 51 -21 20
13 KVZ.GLABBEEK B 25 3 4 18 30 69 -39 13
14 RC.BUTSEL B 24 3 1 20 30 80 -50 10
15 U.LOVENJOEL B 0 0 0 0 0 0 0 0