Afdrukken
K. RUPEL BOOM F.C. (02138)
Je keuzes:
  • Afdeling : Reserven 1 amateurs(Nationale)
  • Alle ploegen van de gekozen afdeling


Uitslagen en kalender
Datum Uitslag
31-08-2018 20:00 F.C. SERAING SC.EENDRACHT AALST
1 - 2
31-08-2018 20:00 R.EXCELSIOR VIRTON A K.FC.DESSEL SPORT A
8 - 0
31-08-2018 20:30 K.SK HEIST B K.RUPEL BOOM FC. A
1 - 1
31-08-2018 20:00 A.S.V.GEEL VV.THES SPORT TESSENDERLO A
0 - 2
31-08-2018 20:00 R.FC.DE LIÈGE A R WHITE DARING MOLENBEEK
2 - 2
03-09-2018 20:00 FC.V.DENDER E.H. K.SV.OUDENAARDE
2 - 2
03-09-2018 20:00 R.KNOKKE FC. LIERSE KEMPENZONEN A
6 - 0
03-09-2018 20:00 CHATELET-FARCIENNES S.C. A K.MSK.DEINZE A
0 - 1
 
07-09-2018 20:00 K.SV.OUDENAARDE R.FC.DE LIÈGE A
2 - 3
07-09-2018 20:00 LIERSE KEMPENZONEN A A.S.V.GEEL
1 - 1
07-09-2018 20:00 VV.THES SPORT TESSENDERLO A K.SK HEIST B
1 - 0
07-09-2018 20:15 SC.EENDRACHT AALST CHATELET-FARCIENNES S.C. A
1 - 1
07-09-2018 20:30 R WHITE DARING MOLENBEEK R.EXCELSIOR VIRTON A
3 - 4
07-09-2018 20:00 K.FC.DESSEL SPORT A R.KNOKKE FC.
4 - 1
07-09-2018 20:00 K.MSK.DEINZE A FC.V.DENDER E.H.
1 - 1
07-09-2018 20:00 K.RUPEL BOOM FC. A F.C. SERAING
3 - 3
 
14-09-2018 20:00 F.C. SERAING K.FC.DESSEL SPORT A
2 - 1
14-09-2018 20:00 R.EXCELSIOR VIRTON A SC.EENDRACHT AALST
2 - 0
14-09-2018 20:30 K.SK HEIST B K.SV.OUDENAARDE
1 - 4
14-09-2018 20:00 A.S.V.GEEL R WHITE DARING MOLENBEEK
7 - 0
14-09-2018 20:00 R.FC.DE LIÈGE A LIERSE KEMPENZONEN A
4 - 1
17-09-2018 20:00 R.KNOKKE FC. K.MSK.DEINZE A
3 - 1
17-09-2018 20:00 FC.V.DENDER E.H. VV.THES SPORT TESSENDERLO A
2 - 2
17-09-2018 20:00 CHATELET-FARCIENNES S.C. A K.RUPEL BOOM FC. A
2 - 0
 
21-09-2018 20:00 VV.THES SPORT TESSENDERLO A R.KNOKKE FC.
0 - 0
21-09-2018 20:15 SC.EENDRACHT AALST K.SK HEIST B
3 - 0
21-09-2018 20:30 R WHITE DARING MOLENBEEK CHATELET-FARCIENNES S.C. A
1 - 3
21-09-2018 20:00 K.FC.DESSEL SPORT A R.FC.DE LIÈGE A
3 - 1
21-09-2018 20:00 K.MSK.DEINZE A F.C. SERAING
2 - 1
 
21-09-2018 20:00 A.S.V.GEEL K.SV.OUDENAARDE
0 - 4
 
21-09-2018 20:00 K.RUPEL BOOM FC. A FC.V.DENDER E.H.
1 - 7
24-09-2018 20:00 LIERSE KEMPENZONEN A R.EXCELSIOR VIRTON A
1 - 1
 
28-09-2018 20:00 VV.THES SPORT TESSENDERLO A K.SV.OUDENAARDE
2 - 2
28-09-2018 20:00 R.EXCELSIOR VIRTON A R.KNOKKE FC.
5 - 0
28-09-2018 20:30 K.SK HEIST B K.FC.DESSEL SPORT A
3 - 0
28-09-2018 20:00 A.S.V.GEEL SC.EENDRACHT AALST
3 - 1
28-09-2018 20:00 R.FC.DE LIÈGE A K.MSK.DEINZE A
1 - 1
28-09-2018 20:00 K.RUPEL BOOM FC. A R WHITE DARING MOLENBEEK
1 - 4
01-10-2018 20:00 FC.V.DENDER E.H. LIERSE KEMPENZONEN A
2 - 1
01-10-2018 20:00 CHATELET-FARCIENNES S.C. A F.C. SERAING
4 - 3
 
05-10-2018 20:00 F.C. SERAING FC.V.DENDER E.H.
1 - 1
05-10-2018 20:00 K.SV.OUDENAARDE R WHITE DARING MOLENBEEK
7 - 0
05-10-2018 20:15 SC.EENDRACHT AALST K.RUPEL BOOM FC. A
5 - 3
05-10-2018 20:00 K.FC.DESSEL SPORT A CHATELET-FARCIENNES S.C. A
3 - 1
05-10-2018 20:00 K.MSK.DEINZE A R.EXCELSIOR VIRTON A
4 - 1
05-10-2018 20:00 R.FC.DE LIÈGE A VV.THES SPORT TESSENDERLO A
3 - 2
08-10-2018 20:00 LIERSE KEMPENZONEN A K.SK HEIST B
0 - 3
08-10-2018 20:00 R.KNOKKE FC. A.S.V.GEEL
7 - 2
 
12-10-2018 20:00 R.EXCELSIOR VIRTON A K.SV.OUDENAARDE
1 - 2
12-10-2018 20:30 K.SK HEIST B A.S.V.GEEL
0 - 3
12-10-2018 20:30 R WHITE DARING MOLENBEEK K.MSK.DEINZE A
0 - 1
12-10-2018 20:00 K.FC.DESSEL SPORT A LIERSE KEMPENZONEN A
3 - 1
12-10-2018 20:00 K.RUPEL BOOM FC. A R.FC.DE LIÈGE A
1 - 2
15-10-2018 20:00 R.KNOKKE FC. F.C. SERAING
1 - 4
15-10-2018 20:00 CHATELET-FARCIENNES S.C. A VV.THES SPORT TESSENDERLO A
3 - 0
 
19-10-2018 20:00 F.C. SERAING R.EXCELSIOR VIRTON A
3 - 5
19-10-2018 20:00 K.SV.OUDENAARDE K.RUPEL BOOM FC. A
6 - 0
19-10-2018 20:00 VV.THES SPORT TESSENDERLO A K.FC.DESSEL SPORT A
4 - 0
19-10-2018 20:15 SC.EENDRACHT AALST R.KNOKKE FC.
2 - 4
19-10-2018 20:30 K.SK HEIST B R.FC.DE LIÈGE A
0 - 1
19-10-2018 20:00 A.S.V.GEEL CHATELET-FARCIENNES S.C. A
1 - 0
 
22-10-2018 20:00 FC.V.DENDER E.H. SC.EENDRACHT AALST
2 - 1
 
22-10-2018 20:00 K.MSK.DEINZE A LIERSE KEMPENZONEN A
4 - 1
24-10-2018 20:00 R WHITE DARING MOLENBEEK FC.V.DENDER E.H.
0 - 5
 
26-10-2018 20:00 R.EXCELSIOR VIRTON A A.S.V.GEEL
10 - 1
26-10-2018 20:00 K.FC.DESSEL SPORT A K.MSK.DEINZE A
4 - 1
26-10-2018 20:00 K.RUPEL BOOM FC. A VV.THES SPORT TESSENDERLO A
4 - 2
26-10-2018 20:00 R.FC.DE LIÈGE A F.C. SERAING
5 - 1
29-10-2018 20:00 R.KNOKKE FC. R WHITE DARING MOLENBEEK
3 - 3
29-10-2018 20:00 FC.V.DENDER E.H. K.SK HEIST B
0 - 1
29-10-2018 20:00 LIERSE KEMPENZONEN A SC.EENDRACHT AALST
6 - 1
29-10-2018 20:00 CHATELET-FARCIENNES S.C. A K.SV.OUDENAARDE
1 - 4
 
02-11-2018 20:00 F.C. SERAING R WHITE DARING MOLENBEEK
1 - 2
02-11-2018 20:00 K.SV.OUDENAARDE R.KNOKKE FC.
8 - 0
02-11-2018 20:00 VV.THES SPORT TESSENDERLO A LIERSE KEMPENZONEN A
4 - 0
02-11-2018 20:15 SC.EENDRACHT AALST K.FC.DESSEL SPORT A
2 - 1
02-11-2018 20:30 K.SK HEIST B CHATELET-FARCIENNES S.C. A
3 - 2
02-11-2018 20:00 A.S.V.GEEL FC.V.DENDER E.H.
3 - 4
02-11-2018 20:00 R.FC.DE LIÈGE A R.EXCELSIOR VIRTON A
1 - 2
05-11-2018 20:00 K.MSK.DEINZE A K.RUPEL BOOM FC. A
2 - 2
 
09-11-2018 20:00 R.EXCELSIOR VIRTON A K.SK HEIST B
3 - 0
09-11-2018 20:30 R WHITE DARING MOLENBEEK VV.THES SPORT TESSENDERLO A
1 - 3
09-11-2018 20:00 K.FC.DESSEL SPORT A K.SV.OUDENAARDE
1 - 4
09-11-2018 20:00 K.RUPEL BOOM FC. A A.S.V.GEEL
1 - 2
12-11-2018 20:00 SC.EENDRACHT AALST K.MSK.DEINZE A
0 - 1
12-11-2018 20:00 R.KNOKKE FC. R.FC.DE LIÈGE A
0 - 4
12-11-2018 20:00 LIERSE KEMPENZONEN A F.C. SERAING
7 - 0
12-11-2018 20:00 CHATELET-FARCIENNES S.C. A FC.V.DENDER E.H.
0 - 1
 
16-11-2018 20:00 K.SV.OUDENAARDE SC.EENDRACHT AALST
3 - 2
16-11-2018 20:00 VV.THES SPORT TESSENDERLO A K.MSK.DEINZE A
0 - 2
16-11-2018 20:30 R WHITE DARING MOLENBEEK LIERSE KEMPENZONEN A
4 - 3
16-11-2018 20:30 K.SK HEIST B F.C. SERAING
0 - 1
16-11-2018 20:00 A.S.V.GEEL K.FC.DESSEL SPORT A
0 - 1
19-11-2018 20:00 FC.V.DENDER E.H. R.KNOKKE FC.
6 - 1
19-11-2018 20:00 CHATELET-FARCIENNES S.C. A R.FC.DE LIÈGE A
0 - 1
19-11-2018 20:00 K.RUPEL BOOM FC. A R.EXCELSIOR VIRTON A
2 - 2
 
23-11-2018 20:00 F.C. SERAING A.S.V.GEEL
2 - 0
23-11-2018 20:00 R.EXCELSIOR VIRTON A VV.THES SPORT TESSENDERLO A
2 - 0
23-11-2018 20:15 SC.EENDRACHT AALST R WHITE DARING MOLENBEEK
ST
23-11-2018 20:00 K.FC.DESSEL SPORT A K.RUPEL BOOM FC. A
4 - 2
23-11-2018 20:00 R.FC.DE LIÈGE A FC.V.DENDER E.H.
2 - 3
26-11-2018 20:00 LIERSE KEMPENZONEN A CHATELET-FARCIENNES S.C. A
3 - 1
26-11-2018 20:00 R.KNOKKE FC. K.SK HEIST B
2 - 2
26-11-2018 20:00 K.MSK.DEINZE A K.SV.OUDENAARDE
2 - 3
 
30-11-2018 20:00 K.SV.OUDENAARDE F.C. SERAING
5 - 1
30-11-2018 20:00 VV.THES SPORT TESSENDERLO A SC.EENDRACHT AALST
2 - 3
30-11-2018 20:30 K.SK HEIST B K.MSK.DEINZE A
1 - 4
30-11-2018 20:30 R WHITE DARING MOLENBEEK K.FC.DESSEL SPORT A
3 - 0
30-11-2018 20:00 A.S.V.GEEL R.FC.DE LIÈGE A
0 - 1
30-11-2018 20:00 K.RUPEL BOOM FC. A LIERSE KEMPENZONEN A
2 - 0
03-12-2018 20:00 FC.V.DENDER E.H. R.EXCELSIOR VIRTON A
0 - 2
03-12-2018 20:00 CHATELET-FARCIENNES S.C. A R.KNOKKE FC.
3 - 2
 
07-12-2018 20:00 F.C. SERAING VV.THES SPORT TESSENDERLO A
1 - 3
07-12-2018 20:00 R.EXCELSIOR VIRTON A CHATELET-FARCIENNES S.C. A
4 - 3
07-12-2018 20:15 K.MSK.DEINZE A A.S.V.GEEL
3 - 2
07-12-2018 20:30 R WHITE DARING MOLENBEEK K.SK HEIST B
3 - 2
07-12-2018 20:00 K.FC.DESSEL SPORT A FC.V.DENDER E.H.
PP
10-12-2018 20:00 R.KNOKKE FC. K.RUPEL BOOM FC. A
3 - 1
10-12-2018 20:00 LIERSE KEMPENZONEN A K.SV.OUDENAARDE
2 - 0
10-12-2018 20:15 SC.EENDRACHT AALST R.FC.DE LIÈGE A
2 - 1
 
14-12-2018 20:00 VV.THES SPORT TESSENDERLO A K.RUPEL BOOM FC. A
0 - 0
14-12-2018 20:00 R.EXCELSIOR VIRTON A LIERSE KEMPENZONEN A
3 - 0
 
14-12-2018 20:00 K.SV.OUDENAARDE A.S.V.GEEL
4 - 3
 
14-12-2018 20:00 F.C. SERAING R.KNOKKE FC.
4 - 2
14-12-2018 20:30 K.SK HEIST B SC.EENDRACHT AALST
2 - 2
14-12-2018 20:00 R.FC.DE LIÈGE A K.FC.DESSEL SPORT A
2 - 1
17-12-2018 20:00 FC.V.DENDER E.H. K.MSK.DEINZE A
0 - 5
07-01-2019 20:00 CHATELET-FARCIENNES S.C. A R WHITE DARING MOLENBEEK
0 - 3
 
11-01-2019 20:00 VV.THES SPORT TESSENDERLO A A.S.V.GEEL
2 - 2
11-01-2019 20:00 K.SV.OUDENAARDE K.SK HEIST B
1 - 2
11-01-2019 20:15 K.MSK.DEINZE A R.KNOKKE FC.
4 - 2
11-01-2019 20:15 SC.EENDRACHT AALST R.EXCELSIOR VIRTON A
2 - 1
11-01-2019 20:30 R WHITE DARING MOLENBEEK R.FC.DE LIÈGE A
4 - 4
11-01-2019 20:00 K.FC.DESSEL SPORT A F.C. SERAING
5 - 0 (F1)
11-01-2019 20:00 K.RUPEL BOOM FC. A CHATELET-FARCIENNES S.C. A
1 - 5
14-01-2019 20:00 LIERSE KEMPENZONEN A FC.V.DENDER E.H.
1 - 1
 
18-01-2019 20:00 F.C. SERAING LIERSE KEMPENZONEN A
1 - 2
18-01-2019 20:30 K.SK HEIST B VV.THES SPORT TESSENDERLO A
3 - 1
18-01-2019 20:00 A.S.V.GEEL K.RUPEL BOOM FC. A
5 - 2
18-01-2019 20:00 R.FC.DE LIÈGE A K.SV.OUDENAARDE
2 - 0
21-01-2019 20:00 FC.V.DENDER E.H. R WHITE DARING MOLENBEEK
  -  
21-01-2019 20:00 R.KNOKKE FC. K.FC.DESSEL SPORT A
  -  
21-01-2019 20:00 CHATELET-FARCIENNES S.C. A SC.EENDRACHT AALST
  -  
 
25-01-2019 20:00 VV.THES SPORT TESSENDERLO A R.FC.DE LIÈGE A
  -  
25-01-2019 20:00 K.SV.OUDENAARDE K.FC.DESSEL SPORT A
  -  
25-01-2019 20:30 R WHITE DARING MOLENBEEK F.C. SERAING
  -  
25-01-2019 20:00 A.S.V.GEEL R.EXCELSIOR VIRTON A
  -  
25-01-2019 20:00 K.RUPEL BOOM FC. A K.SK HEIST B
  -  
28-01-2019 20:00 SC.EENDRACHT AALST FC.V.DENDER E.H.
  -  
28-01-2019 20:00 LIERSE KEMPENZONEN A R.KNOKKE FC.
  -  
28-01-2019 20:00 K.MSK.DEINZE A CHATELET-FARCIENNES S.C. A
  -  
 
01-02-2019 20:00 F.C. SERAING K.MSK.DEINZE A
  -  
01-02-2019 20:00 R.EXCELSIOR VIRTON A R WHITE DARING MOLENBEEK
  -  
01-02-2019 20:15 SC.EENDRACHT AALST LIERSE KEMPENZONEN A
  -  
01-02-2019 20:30 K.SK HEIST B FC.V.DENDER E.H.
  -  
01-02-2019 20:00 R.FC.DE LIÈGE A K.RUPEL BOOM FC. A
  -  
04-02-2019 20:00 R.KNOKKE FC. K.SV.OUDENAARDE
  -  
04-02-2019 20:00 K.FC.DESSEL SPORT A VV.THES SPORT TESSENDERLO A
  -  
04-02-2019 20:00 CHATELET-FARCIENNES S.C. A A.S.V.GEEL
  -  
 
08-02-2019 20:00 VV.THES SPORT TESSENDERLO A R.EXCELSIOR VIRTON A
  -  
08-02-2019 20:00 K.SV.OUDENAARDE CHATELET-FARCIENNES S.C. A
  -  
08-02-2019 20:30 R WHITE DARING MOLENBEEK R.KNOKKE FC.
  -  
08-02-2019 20:00 K.MSK.DEINZE A R.FC.DE LIÈGE A
  -  
08-02-2019 20:00 A.S.V.GEEL K.SK HEIST B
  -  
08-02-2019 20:00 K.RUPEL BOOM FC. A SC.EENDRACHT AALST
  -  
11-02-2019 20:00 FC.V.DENDER E.H. F.C. SERAING
  -  
11-02-2019 20:00 LIERSE KEMPENZONEN A K.FC.DESSEL SPORT A
  -  
 
15-02-2019 20:00 R.EXCELSIOR VIRTON A K.RUPEL BOOM FC. A
  -  
15-02-2019 20:00 F.C. SERAING K.SV.OUDENAARDE
  -  
15-02-2019 20:15 SC.EENDRACHT AALST VV.THES SPORT TESSENDERLO A
  -  
15-02-2019 20:00 K.FC.DESSEL SPORT A R WHITE DARING MOLENBEEK
  -  
15-02-2019 20:00 R.FC.DE LIÈGE A A.S.V.GEEL
  -  
18-02-2019 20:00 LIERSE KEMPENZONEN A K.MSK.DEINZE A
  -  
18-02-2019 20:00 R.KNOKKE FC. FC.V.DENDER E.H.
  -  
18-02-2019 20:00 CHATELET-FARCIENNES S.C. A K.SK HEIST B
  -  
 
22-02-2019 20:00 VV.THES SPORT TESSENDERLO A CHATELET-FARCIENNES S.C. A
  -  
22-02-2019 20:00 K.SV.OUDENAARDE LIERSE KEMPENZONEN A
  -  
22-02-2019 20:30 K.SK HEIST B R.EXCELSIOR VIRTON A
  -  
22-02-2019 20:30 R WHITE DARING MOLENBEEK SC.EENDRACHT AALST
  -  
22-02-2019 20:00 A.S.V.GEEL F.C. SERAING
  -  
22-02-2019 20:00 K.MSK.DEINZE A K.FC.DESSEL SPORT A
  -  
22-02-2019 20:00 K.RUPEL BOOM FC. A R.KNOKKE FC.
  -  
25-02-2019 20:00 FC.V.DENDER E.H. R.FC.DE LIÈGE A
  -  
 
01-03-2019 20:00 R.EXCELSIOR VIRTON A K.MSK.DEINZE A
  -  
 
08-03-2019 20:00 F.C. SERAING K.SK HEIST B
  -  
08-03-2019 20:00 K.SV.OUDENAARDE FC.V.DENDER E.H.
  -  
08-03-2019 20:15 SC.EENDRACHT AALST A.S.V.GEEL
  -  
08-03-2019 20:00 K.FC.DESSEL SPORT A R.EXCELSIOR VIRTON A
  -  
08-03-2019 20:00 K.MSK.DEINZE A R WHITE DARING MOLENBEEK
  -  
08-03-2019 20:00 R.FC.DE LIÈGE A CHATELET-FARCIENNES S.C. A
  -  
11-03-2019 20:00 R.KNOKKE FC. VV.THES SPORT TESSENDERLO A
  -  
11-03-2019 20:00 LIERSE KEMPENZONEN A K.RUPEL BOOM FC. A
  -  
 
15-03-2019 20:00 VV.THES SPORT TESSENDERLO A R WHITE DARING MOLENBEEK
  -  
15-03-2019 20:00 R.EXCELSIOR VIRTON A F.C. SERAING
  -  
15-03-2019 20:30 K.SK HEIST B R.KNOKKE FC.
  -  
15-03-2019 20:00 A.S.V.GEEL K.MSK.DEINZE A
  -  
15-03-2019 20:00 K.RUPEL BOOM FC. A K.SV.OUDENAARDE
  -  
15-03-2019 20:00 R.FC.DE LIÈGE A SC.EENDRACHT AALST
  -  
18-03-2019 20:00 FC.V.DENDER E.H. K.FC.DESSEL SPORT A
  -  
18-03-2019 20:00 CHATELET-FARCIENNES S.C. A LIERSE KEMPENZONEN A
  -  
 
22-03-2019 20:00 F.C. SERAING R.FC.DE LIÈGE A
  -  
22-03-2019 20:00 K.SV.OUDENAARDE R.EXCELSIOR VIRTON A
  -  
22-03-2019 20:30 R WHITE DARING MOLENBEEK K.RUPEL BOOM FC. A
  -  
22-03-2019 20:00 K.FC.DESSEL SPORT A A.S.V.GEEL
  -  
22-03-2019 20:00 K.MSK.DEINZE A K.SK HEIST B
  -  
25-03-2019 20:00 FC.V.DENDER E.H. CHATELET-FARCIENNES S.C. A
  -  
25-03-2019 20:00 LIERSE KEMPENZONEN A VV.THES SPORT TESSENDERLO A
  -  
25-03-2019 20:00 R.KNOKKE FC. SC.EENDRACHT AALST
  -  
 
29-03-2019 20:00 VV.THES SPORT TESSENDERLO A F.C. SERAING
  -  
29-03-2019 20:00 R.EXCELSIOR VIRTON A FC.V.DENDER E.H.
  -  
29-03-2019 20:15 SC.EENDRACHT AALST K.SV.OUDENAARDE
  -  
29-03-2019 20:30 K.SK HEIST B R WHITE DARING MOLENBEEK
  -  
29-03-2019 20:00 A.S.V.GEEL LIERSE KEMPENZONEN A
  -  
29-03-2019 20:00 K.RUPEL BOOM FC. A K.MSK.DEINZE A
  -  
29-03-2019 20:00 R.FC.DE LIÈGE A R.KNOKKE FC.
  -  
01-04-2019 20:00 CHATELET-FARCIENNES S.C. A K.FC.DESSEL SPORT A
  -  
 
05-04-2019 20:00 F.C. SERAING CHATELET-FARCIENNES S.C. A
  -  
05-04-2019 20:00 K.SV.OUDENAARDE VV.THES SPORT TESSENDERLO A
  -  
05-04-2019 20:30 R WHITE DARING MOLENBEEK A.S.V.GEEL
  -  
05-04-2019 20:00 K.FC.DESSEL SPORT A K.SK HEIST B
  -  
05-04-2019 20:00 K.MSK.DEINZE A SC.EENDRACHT AALST
  -  
08-04-2019 20:00 FC.V.DENDER E.H. K.RUPEL BOOM FC. A
  -  
08-04-2019 20:00 LIERSE KEMPENZONEN A R.FC.DE LIÈGE A
  -  
08-04-2019 20:00 R.KNOKKE FC. R.EXCELSIOR VIRTON A
  -  
 
12-04-2019 20:00 VV.THES SPORT TESSENDERLO A FC.V.DENDER E.H.
  -  
12-04-2019 20:00 K.SV.OUDENAARDE K.MSK.DEINZE A
  -  
12-04-2019 20:15 SC.EENDRACHT AALST F.C. SERAING
  -  
12-04-2019 20:00 A.S.V.GEEL R.KNOKKE FC.
  -  
12-04-2019 20:00 K.RUPEL BOOM FC. A K.FC.DESSEL SPORT A
  -  
12-04-2019 20:00 R.FC.DE LIÈGE A K.SK HEIST B
  -  
15-04-2019 20:00 LIERSE KEMPENZONEN A R WHITE DARING MOLENBEEK
  -  
15-04-2019 20:00 CHATELET-FARCIENNES S.C. A R.EXCELSIOR VIRTON A
  -  
 
26-04-2019 20:00 F.C. SERAING K.RUPEL BOOM FC. A
  -  
26-04-2019 20:00 R.EXCELSIOR VIRTON A R.FC.DE LIÈGE A
  -  
26-04-2019 20:30 K.SK HEIST B LIERSE KEMPENZONEN A
  -  
26-04-2019 20:30 R WHITE DARING MOLENBEEK K.SV.OUDENAARDE
  -  
26-04-2019 20:00 K.FC.DESSEL SPORT A SC.EENDRACHT AALST
  -  
26-04-2019 20:00 K.MSK.DEINZE A VV.THES SPORT TESSENDERLO A
  -  
29-04-2019 20:00 FC.V.DENDER E.H. A.S.V.GEEL
  -  
29-04-2019 20:00 R.KNOKKE FC. CHATELET-FARCIENNES S.C. A
  -  


Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen


Algemene rangschikking
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 K.SV.OUDENAARDE 18 12 2 4 61 25 36 38
1 R.EXCELSIOR VIRTON A 17 12 2 3 56 22 34 38
3 K.MSK.DEINZE A 17 11 3 3 39 22 17 36
3 R.FC.DE LIÈGE A 18 11 3 4 40 25 15 36
5 FC.V.DENDER E.H. 16 8 5 3 37 24 13 29
6 K.FC.DESSEL SPORT A 16 8 0 8 31 35 -4 24
7 SC.EENDRACHT AALST 17 7 2 8 29 38 -9 23
8 VV.THES SPORT TESSENDERLO A 18 6 5 7 30 28 2 23
9 K.SK HEIST B 18 6 3 9 24 32 -8 21
9 R WHITE DARING MOLENBEEK 17 6 3 8 33 51 -18 21
11 A.S.V.GEEL 18 6 2 10 35 45 -10 20
12 CHATELET-FARCIENNES S.C. A 17 6 1 10 29 32 -3 19
13 LIERSE KEMPENZONEN A 18 5 3 10 30 41 -11 18
13 R.KNOKKE FC. 17 5 3 9 37 53 -16 18
15 F.C. SERAING 18 5 2 11 30 50 -20 17
16 K.RUPEL BOOM FC. A 18 2 5 11 27 55 -28 11