Afdrukken
STORMVOGELS HAASRODE (03892)
Je keuzes:
  • Afdeling : 4e Provinciale B (4B)(Brabant Voetbal Vlaanderen)
  • Tussen 15/08/2018 - 15/05/2019
  • Enkel de ploeg van STORMVOGELS HAASRODE


Uitslagen en kalender
Datum Uitslag
01-09-2018 19:30 SPARTA SCHAFFEN K.ST.HAASRODE B
2 - 0
08-09-2018 19:30 K.ST.HAASRODE B KAC.BETEKOM B
3 - 2
15-09-2018 18:30 KVC.LANGDORP B K.ST.HAASRODE B
0 - 3
29-09-2018 19:30 K.ST.HAASRODE B TIELT-WINGE 3000 B
5 - 2
07-10-2018 15:00 KORBEEK SP. K.ST.HAASRODE B
1 - 1
13-10-2018 19:30 K.ST.HAASRODE B FC.AVERBODE-OKSELAAR B
4 - 0
21-10-2018 15:00 SC.AARSCHOT B K.ST.HAASRODE B
0 - 4
27-10-2018 19:30 K.ST.HAASRODE B SK.DEURNE
1 - 0
03-11-2018 19:30 KFC.KO.BEGIJNENDIJK K.ST.HAASRODE B
1 - 2
10-11-2018 19:30 K.ST.HAASRODE B KFC.ZICHEM
2 - 2
17-11-2018 19:30 SNA.KEIBERG B K.ST.HAASRODE B
0 - 2
24-11-2018 19:30 K.ST.HAASRODE B SMS.LUBBEEK B
1 - 0
01-12-2018 19:30 VC.BEKKEVOORT B K.ST.HAASRODE B
1 - 0
08-12-2018 19:30 K.ST.HAASRODE B VK.LINDEN B
3 - 0
15-12-2018 19:30 K.ST.HAASRODE B SPARTA SCHAFFEN
4 - 1
05-01-2019 18:00 KAC.BETEKOM B K.ST.HAASRODE B
0 - 2
12-01-2019 19:30 K.ST.HAASRODE B KVC.LANGDORP B
5 - 0
27-01-2019 14:30 TIELT-WINGE 3000 B K.ST.HAASRODE B
  -  
02-02-2019 19:30 K.ST.HAASRODE B KORBEEK SP.
  -  
10-02-2019 14:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR B K.ST.HAASRODE B
  -  
16-02-2019 19:30 K.ST.HAASRODE B SC.AARSCHOT B
  -  
24-02-2019 15:00 SK.DEURNE K.ST.HAASRODE B
  -  
16-03-2019 19:30 K.ST.HAASRODE B KFC.KO.BEGIJNENDIJK
  -  
24-03-2019 15:00 KFC.ZICHEM K.ST.HAASRODE B
  -  
30-03-2019 19:30 K.ST.HAASRODE B SNA.KEIBERG B
  -  
06-04-2019 19:30 SMS.LUBBEEK B K.ST.HAASRODE B
  -  
28-04-2019 15:00 K.ST.HAASRODE B VC.BEKKEVOORT B
  -  
05-05-2019 15:00 VK.LINDEN B K.ST.HAASRODE B
  -  


Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen


Algemene rangschikking
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 KORBEEK SP. 18 13 3 2 54 20 34 42
2 K.ST.HAASRODE B 17 13 2 2 42 12 30 41
3 VK.LINDEN B 18 10 3 5 38 29 9 33
4 SPARTA SCHAFFEN 18 10 2 6 38 25 13 32
5 TIELT-WINGE 3000 B 18 9 5 4 34 24 10 32
6 KFC.KO.BEGIJNENDIJK 17 10 1 6 37 26 11 31
7 SK.DEURNE 17 7 5 5 35 20 15 26
8 KFC.ZICHEM 16 5 7 4 22 24 -2 22
9 FC.AVERBODE-OKSELAAR B 18 5 4 9 33 50 -17 19
10 KAC.BETEKOM B 18 5 3 10 33 36 -3 18
10 SNA.KEIBERG B 17 5 3 9 27 31 -4 18
12 SC.AARSCHOT B 17 4 5 8 26 36 -10 17
13 KVC.LANGDORP B 17 3 5 9 26 44 -18 14
13 VC.BEKKEVOORT B 18 3 5 10 26 54 -28 14
15 SMS.LUBBEEK B 18 1 3 14 19 59 -40 6