Afdrukken
STORMVOGELS HAASRODE (03892)
Je keuzes:
  • Afdeling : 4e Provinciale B (4B)(Brabant Voetbal Vlaanderen)
  • Tussen 15/08/2018 - 15/05/2019
  • Enkel de ploeg van STORMVOGELS HAASRODE


Uitslagen en kalender
Datum Uitslag
01-09-2018 19:30 SPARTA SCHAFFEN K.ST.HAASRODE B
2 - 0
08-09-2018 19:30 K.ST.HAASRODE B KAC.BETEKOM B
3 - 2
15-09-2018 18:30 KVC.LANGDORP B K.ST.HAASRODE B
0 - 3
29-09-2018 19:30 K.ST.HAASRODE B TIELT-WINGE 3000 B
5 - 2
07-10-2018 15:00 KORBEEK SP. K.ST.HAASRODE B
1 - 1
13-10-2018 19:30 K.ST.HAASRODE B FC.AVERBODE-OKSELAAR B
4 - 0
21-10-2018 15:00 SC.AARSCHOT B K.ST.HAASRODE B
0 - 4
27-10-2018 19:30 K.ST.HAASRODE B SK.DEURNE
1 - 0
03-11-2018 19:30 KFC.KO.BEGIJNENDIJK K.ST.HAASRODE B
1 - 2
10-11-2018 19:30 K.ST.HAASRODE B KFC.ZICHEM
2 - 2
17-11-2018 19:30 SNA.KEIBERG B K.ST.HAASRODE B
0 - 2
24-11-2018 19:30 K.ST.HAASRODE B SMS.LUBBEEK B
  -  
01-12-2018 19:30 VC.BEKKEVOORT B K.ST.HAASRODE B
  -  
08-12-2018 19:30 K.ST.HAASRODE B VK.LINDEN B
  -  
15-12-2018 19:30 K.ST.HAASRODE B SPARTA SCHAFFEN
  -  
05-01-2019 18:00 KAC.BETEKOM B K.ST.HAASRODE B
  -  
12-01-2019 19:30 K.ST.HAASRODE B KVC.LANGDORP B
  -  
27-01-2019 14:30 TIELT-WINGE 3000 B K.ST.HAASRODE B
  -  
02-02-2019 19:30 K.ST.HAASRODE B KORBEEK SP.
  -  
10-02-2019 14:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR B K.ST.HAASRODE B
  -  
16-02-2019 19:30 K.ST.HAASRODE B SC.AARSCHOT B
  -  
24-02-2019 15:00 SK.DEURNE K.ST.HAASRODE B
  -  
16-03-2019 19:30 K.ST.HAASRODE B KFC.KO.BEGIJNENDIJK
  -  
24-03-2019 15:00 KFC.ZICHEM K.ST.HAASRODE B
  -  
30-03-2019 19:30 K.ST.HAASRODE B SNA.KEIBERG B
  -  
06-04-2019 19:30 SMS.LUBBEEK B K.ST.HAASRODE B
  -  
28-04-2019 15:00 K.ST.HAASRODE B VC.BEKKEVOORT B
  -  
05-05-2019 15:00 VK.LINDEN B K.ST.HAASRODE B
  -  


Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen


Algemene rangschikking
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 K.ST.HAASRODE B 11 8 2 1 27 10 17 26
2 SPARTA SCHAFFEN 11 8 1 2 25 9 16 25
3 KORBEEK SP. 11 6 3 2 22 15 7 21
4 KFC.KO.BEGIJNENDIJK 11 6 1 4 26 19 7 19
4 VK.LINDEN B 10 6 1 3 23 16 7 19
6 KFC.ZICHEM 10 4 5 1 17 13 4 17
7 SK.DEURNE 11 4 3 4 21 16 5 15
8 FC.AVERBODE-OKSELAAR B 10 4 1 5 21 28 -7 13
9 TIELT-WINGE 3000 B 9 3 4 2 16 16 0 13
10 KAC.BETEKOM B 11 3 2 6 25 24 1 11
10 SNA.KEIBERG B 11 3 2 6 18 20 -2 11
10 SC.AARSCHOT B 10 3 2 5 18 25 -7 11
13 VC.BEKKEVOORT B 10 2 2 6 15 29 -14 8
14 KVC.LANGDORP B 11 1 4 6 17 26 -9 7
15 SMS.LUBBEEK B 11 1 1 9 15 40 -25 4