Afdrukken
STORMVOGELS HAASRODE (03892)
Je keuzes:
  • Afdeling : 4e Provinciale B (4B)(Brabant Voetbal Vlaanderen)
  • Tussen 15/08/2018 - 15/05/2019
  • Alle ploegen van de gekozen afdeling


Uitslagen en kalender
Datum Uitslag
01-09-2018 18:00 VK.LINDEN B TIELT-WINGE 3000 B
2 - 3
01-09-2018 18:00 KAC.BETEKOM B KVC.LANGDORP B
4 - 0
01-09-2018 19:30 SMS.LUBBEEK B FC.AVERBODE-OKSELAAR B
1 - 3
01-09-2018 19:30 VC.BEKKEVOORT B KORBEEK SP.
1 - 3
01-09-2018 19:30 SPARTA SCHAFFEN K.ST.HAASRODE B
2 - 0
01-09-2018 19:30 SNA.KEIBERG B SC.AARSCHOT B
2 - 1
02-09-2018 15:00 KFC.ZICHEM SK.DEURNE
2 - 1
 
08-09-2018 19:30 KFC.KO.BEGIJNENDIJK KFC.ZICHEM
1 - 4
08-09-2018 19:30 K.ST.HAASRODE B KAC.BETEKOM B
3 - 2
08-09-2018 20:00 TIELT-WINGE 3000 B SPARTA SCHAFFEN
0 - 3
09-09-2018 14:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR B VC.BEKKEVOORT B
5 - 4
09-09-2018 15:00 KORBEEK SP. VK.LINDEN B
3 - 4
09-09-2018 15:00 SK.DEURNE SNA.KEIBERG B
3 - 2
09-09-2018 15:00 SC.AARSCHOT B SMS.LUBBEEK B
4 - 1
 
15-09-2018 18:00 KAC.BETEKOM B TIELT-WINGE 3000 B
1 - 1
15-09-2018 18:30 KVC.LANGDORP B K.ST.HAASRODE B
0 - 3
15-09-2018 19:30 SMS.LUBBEEK B SK.DEURNE
3 - 6
15-09-2018 19:30 SPARTA SCHAFFEN KORBEEK SP.
3 - 1
15-09-2018 19:30 SNA.KEIBERG B KFC.KO.BEGIJNENDIJK
1 - 3
15-09-2018 19:30 VC.BEKKEVOORT B SC.AARSCHOT B
2 - 2
16-09-2018 14:30 VK.LINDEN B FC.AVERBODE-OKSELAAR B
2 - 0
 
22-09-2018 19:30 KFC.KO.BEGIJNENDIJK SMS.LUBBEEK B
1 - 2
23-09-2018 15:00 TIELT-WINGE 3000 B KVC.LANGDORP B
2 - 2
23-09-2018 14:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR B SPARTA SCHAFFEN
3 - 3
23-09-2018 15:00 KFC.ZICHEM SNA.KEIBERG B
0 - 0
23-09-2018 15:00 SC.AARSCHOT B VK.LINDEN B
2 - 5
23-09-2018 15:00 SK.DEURNE VC.BEKKEVOORT B
4 - 0
23-09-2018 15:00 KORBEEK SP. KAC.BETEKOM B
2 - 1
 
29-09-2018 18:30 KVC.LANGDORP B KORBEEK SP.
0 - 1
29-09-2018 19:30 VC.BEKKEVOORT B KFC.KO.BEGIJNENDIJK
1 - 6
29-09-2018 19:30 SMS.LUBBEEK B KFC.ZICHEM
4 - 4
29-09-2018 19:30 SPARTA SCHAFFEN SC.AARSCHOT B
0 - 1
29-09-2018 19:30 K.ST.HAASRODE B TIELT-WINGE 3000 B
5 - 2
30-09-2018 17:00 KAC.BETEKOM B FC.AVERBODE-OKSELAAR B
4 - 3
30-09-2018 14:30 VK.LINDEN B SK.DEURNE
1 - 1
 
06-10-2018 19:30 SNA.KEIBERG B SMS.LUBBEEK B
5 - 0
06-10-2018 19:30 KFC.KO.BEGIJNENDIJK VK.LINDEN B
2 - 0
07-10-2018 14:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR B KVC.LANGDORP B
4 - 2
07-10-2018 15:00 KORBEEK SP. K.ST.HAASRODE B
1 - 1
07-10-2018 15:00 SC.AARSCHOT B KAC.BETEKOM B
3 - 2
07-10-2018 15:00 KFC.ZICHEM VC.BEKKEVOORT B
0 - 0
07-10-2018 15:00 SK.DEURNE SPARTA SCHAFFEN
1 - 2
 
13-10-2018 18:00 KAC.BETEKOM B SK.DEURNE
2 - 2
13-10-2018 19:30 SPARTA SCHAFFEN KFC.KO.BEGIJNENDIJK
0 - 1
13-10-2018 19:30 K.ST.HAASRODE B FC.AVERBODE-OKSELAAR B
4 - 0
13-10-2018 19:30 VC.BEKKEVOORT B SNA.KEIBERG B
2 - 0
13-10-2018 20:00 TIELT-WINGE 3000 B KORBEEK SP.
0 - 0
14-10-2018 18:00 KVC.LANGDORP B SC.AARSCHOT B
3 - 3
14-10-2018 14:30 VK.LINDEN B KFC.ZICHEM
0 - 1
 
20-10-2018 19:30 SNA.KEIBERG B VK.LINDEN B
2 - 3
20-10-2018 19:30 SMS.LUBBEEK B VC.BEKKEVOORT B
1 - 3
20-10-2018 19:30 KFC.KO.BEGIJNENDIJK KAC.BETEKOM B
3 - 1
21-10-2018 14:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR B TIELT-WINGE 3000 B
0 - 4
21-10-2018 15:00 SK.DEURNE KVC.LANGDORP B
1 - 0
21-10-2018 15:00 SC.AARSCHOT B K.ST.HAASRODE B
0 - 4
21-10-2018 15:00 KFC.ZICHEM SPARTA SCHAFFEN
0 - 3
 
27-10-2018 18:00 KAC.BETEKOM B KFC.ZICHEM
1 - 3
27-10-2018 18:30 KVC.LANGDORP B KFC.KO.BEGIJNENDIJK
3 - 4
27-10-2018 19:30 SPARTA SCHAFFEN SNA.KEIBERG B
2 - 1
27-10-2018 19:30 K.ST.HAASRODE B SK.DEURNE
1 - 0
28-10-2018 14:30 VK.LINDEN B SMS.LUBBEEK B
2 - 0
28-10-2018 15:00 KORBEEK SP. FC.AVERBODE-OKSELAAR B
3 - 1
 
03-11-2018 19:30 VC.BEKKEVOORT B VK.LINDEN B
2 - 4
03-11-2018 19:30 KFC.KO.BEGIJNENDIJK K.ST.HAASRODE B
1 - 2
03-11-2018 19:30 SMS.LUBBEEK B SPARTA SCHAFFEN
1 - 3
03-11-2018 19:30 SNA.KEIBERG B KAC.BETEKOM B
3 - 2
04-11-2018 14:30 SC.AARSCHOT B KORBEEK SP.
1 - 4
04-11-2018 14:30 SK.DEURNE TIELT-WINGE 3000 B
1 - 1
04-11-2018 14:30 KFC.ZICHEM KVC.LANGDORP B
1 - 1
 
10-11-2018 18:00 KAC.BETEKOM B SMS.LUBBEEK B
5 - 1
10-11-2018 18:30 KVC.LANGDORP B SNA.KEIBERG B
2 - 2
10-11-2018 19:30 SPARTA SCHAFFEN VC.BEKKEVOORT B
4 - 0
10-11-2018 19:30 K.ST.HAASRODE B KFC.ZICHEM
2 - 2
11-11-2018 14:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR B SC.AARSCHOT B
2 - 1
11-11-2018 14:30 KORBEEK SP. SK.DEURNE
2 - 1
11-11-2018 14:30 TIELT-WINGE 3000 B KFC.KO.BEGIJNENDIJK
3 - 2
 
17-11-2018 19:30 SMS.LUBBEEK B KVC.LANGDORP B
1 - 4
17-11-2018 19:30 KFC.KO.BEGIJNENDIJK KORBEEK SP.
2 - 2
17-11-2018 19:30 SNA.KEIBERG B K.ST.HAASRODE B
0 - 2
18-11-2018 14:00 VK.LINDEN B SPARTA SCHAFFEN
  -  
18-11-2018 14:30 SK.DEURNE FC.AVERBODE-OKSELAAR B
  -  
18-11-2018 14:30 KFC.ZICHEM TIELT-WINGE 3000 B
  -  
 
24-11-2018 18:00 KAC.BETEKOM B VK.LINDEN B
  -  
24-11-2018 18:30 KVC.LANGDORP B VC.BEKKEVOORT B
  -  
24-11-2018 19:30 K.ST.HAASRODE B SMS.LUBBEEK B
  -  
25-11-2018 14:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR B KFC.KO.BEGIJNENDIJK
  -  
25-11-2018 14:30 KORBEEK SP. KFC.ZICHEM
  -  
25-11-2018 14:30 SC.AARSCHOT B SK.DEURNE
  -  
25-11-2018 14:30 TIELT-WINGE 3000 B SNA.KEIBERG B
  -  
 
01-12-2018 19:30 VC.BEKKEVOORT B K.ST.HAASRODE B
  -  
01-12-2018 19:30 SMS.LUBBEEK B TIELT-WINGE 3000 B
  -  
01-12-2018 19:30 SNA.KEIBERG B KORBEEK SP.
  -  
01-12-2018 19:30 KFC.KO.BEGIJNENDIJK SC.AARSCHOT B
  -  
02-12-2018 14:30 SPARTA SCHAFFEN KAC.BETEKOM B
  -  
02-12-2018 14:00 VK.LINDEN B KVC.LANGDORP B
  -  
02-12-2018 14:30 KFC.ZICHEM FC.AVERBODE-OKSELAAR B
  -  
 
08-12-2018 18:30 KVC.LANGDORP B SPARTA SCHAFFEN
  -  
08-12-2018 19:30 K.ST.HAASRODE B VK.LINDEN B
  -  
09-12-2018 14:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR B SNA.KEIBERG B
  -  
09-12-2018 14:30 SC.AARSCHOT B KFC.ZICHEM
  -  
09-12-2018 14:30 SK.DEURNE KFC.KO.BEGIJNENDIJK
  -  
09-12-2018 14:30 KORBEEK SP. SMS.LUBBEEK B
  -  
09-12-2018 14:30 TIELT-WINGE 3000 B VC.BEKKEVOORT B
  -  
 
15-12-2018 18:30 KVC.LANGDORP B KAC.BETEKOM B
  -  
15-12-2018 19:30 K.ST.HAASRODE B SPARTA SCHAFFEN
  -  
16-12-2018 14:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR B SMS.LUBBEEK B
  -  
16-12-2018 14:30 SK.DEURNE KFC.ZICHEM
  -  
16-12-2018 14:30 KORBEEK SP. VC.BEKKEVOORT B
  -  
16-12-2018 14:30 SC.AARSCHOT B SNA.KEIBERG B
  -  
16-12-2018 14:30 TIELT-WINGE 3000 B VK.LINDEN B
  -  
 
20-12-2018 19:30 VC.BEKKEVOORT B KAC.BETEKOM B
  -  
 
23-12-2018 14:30 TIELT-WINGE 3000 B SC.AARSCHOT B
  -  
 
05-01-2019 18:00 KAC.BETEKOM B K.ST.HAASRODE B
  -  
05-01-2019 19:30 SPARTA SCHAFFEN TIELT-WINGE 3000 B
  -  
05-01-2019 19:30 SMS.LUBBEEK B SC.AARSCHOT B
  -  
05-01-2019 19:30 VC.BEKKEVOORT B FC.AVERBODE-OKSELAAR B
  -  
05-01-2019 19:30 SNA.KEIBERG B SK.DEURNE
  -  
06-01-2019 14:00 VK.LINDEN B KORBEEK SP.
  -  
06-01-2019 14:30 KFC.ZICHEM KFC.KO.BEGIJNENDIJK
  -  
 
12-01-2019 19:30 K.ST.HAASRODE B KVC.LANGDORP B
  -  
12-01-2019 19:30 KFC.KO.BEGIJNENDIJK SNA.KEIBERG B
  -  
13-01-2019 14:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR B VK.LINDEN B
  -  
13-01-2019 14:30 SK.DEURNE SMS.LUBBEEK B
  -  
13-01-2019 14:30 KORBEEK SP. SPARTA SCHAFFEN
  -  
13-01-2019 14:30 SC.AARSCHOT B VC.BEKKEVOORT B
  -  
13-01-2019 14:30 TIELT-WINGE 3000 B KAC.BETEKOM B
  -  
 
19-01-2019 18:00 KAC.BETEKOM B KORBEEK SP.
  -  
19-01-2019 18:30 KVC.LANGDORP B TIELT-WINGE 3000 B
  -  
19-01-2019 19:30 VC.BEKKEVOORT B SK.DEURNE
  -  
19-01-2019 19:30 SNA.KEIBERG B KFC.ZICHEM
  -  
19-01-2019 19:30 SPARTA SCHAFFEN FC.AVERBODE-OKSELAAR B
  -  
19-01-2019 19:30 SMS.LUBBEEK B KFC.KO.BEGIJNENDIJK
  -  
20-01-2019 14:30 VK.LINDEN B SC.AARSCHOT B
  -  
 
26-01-2019 19:30 KFC.KO.BEGIJNENDIJK VC.BEKKEVOORT B
  -  
27-01-2019 14:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR B KAC.BETEKOM B
  -  
27-01-2019 15:00 KORBEEK SP. KVC.LANGDORP B
  -  
27-01-2019 15:00 KFC.ZICHEM SMS.LUBBEEK B
  -  
27-01-2019 15:00 SC.AARSCHOT B SPARTA SCHAFFEN
  -  
27-01-2019 15:00 SK.DEURNE VK.LINDEN B
  -  
27-01-2019 14:30 TIELT-WINGE 3000 B K.ST.HAASRODE B
  -  
 
02-02-2019 18:00 KAC.BETEKOM B SC.AARSCHOT B
  -  
02-02-2019 18:30 KVC.LANGDORP B FC.AVERBODE-OKSELAAR B
  -  
02-02-2019 19:30 VC.BEKKEVOORT B KFC.ZICHEM
  -  
02-02-2019 19:30 SPARTA SCHAFFEN SK.DEURNE
  -  
02-02-2019 19:30 SMS.LUBBEEK B SNA.KEIBERG B
  -  
02-02-2019 19:30 K.ST.HAASRODE B KORBEEK SP.
  -  
03-02-2019 14:30 VK.LINDEN B KFC.KO.BEGIJNENDIJK
  -  
 
09-02-2019 19:30 KFC.KO.BEGIJNENDIJK SPARTA SCHAFFEN
  -  
09-02-2019 19:30 SNA.KEIBERG B VC.BEKKEVOORT B
  -  
10-02-2019 14:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR B K.ST.HAASRODE B
  -  
10-02-2019 15:00 SK.DEURNE KAC.BETEKOM B
  -  
10-02-2019 15:00 SC.AARSCHOT B KVC.LANGDORP B
  -  
10-02-2019 15:00 KFC.ZICHEM VK.LINDEN B
  -  
10-02-2019 15:00 KORBEEK SP. TIELT-WINGE 3000 B
  -  
 
16-02-2019 18:00 KAC.BETEKOM B KFC.KO.BEGIJNENDIJK
  -  
16-02-2019 18:30 KVC.LANGDORP B SK.DEURNE
  -  
16-02-2019 19:30 K.ST.HAASRODE B SC.AARSCHOT B
  -  
16-02-2019 19:30 SPARTA SCHAFFEN KFC.ZICHEM
  -  
16-02-2019 19:30 VC.BEKKEVOORT B SMS.LUBBEEK B
  -  
17-02-2019 14:30 VK.LINDEN B SNA.KEIBERG B
  -  
17-02-2019 15:00 TIELT-WINGE 3000 B FC.AVERBODE-OKSELAAR B
  -  
 
23-02-2019 19:30 SNA.KEIBERG B SPARTA SCHAFFEN
  -  
23-02-2019 19:30 SMS.LUBBEEK B VK.LINDEN B
  -  
23-02-2019 19:30 KFC.KO.BEGIJNENDIJK KVC.LANGDORP B
  -  
24-02-2019 14:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR B KORBEEK SP.
  -  
24-02-2019 15:00 SK.DEURNE K.ST.HAASRODE B
  -  
24-02-2019 15:00 SC.AARSCHOT B TIELT-WINGE 3000 B
  -  
24-02-2019 15:00 KFC.ZICHEM KAC.BETEKOM B
  -  
 
16-03-2019 18:00 KAC.BETEKOM B SNA.KEIBERG B
  -  
16-03-2019 18:30 KVC.LANGDORP B KFC.ZICHEM
  -  
16-03-2019 19:30 SPARTA SCHAFFEN SMS.LUBBEEK B
  -  
16-03-2019 19:30 K.ST.HAASRODE B KFC.KO.BEGIJNENDIJK
  -  
17-03-2019 14:30 VK.LINDEN B VC.BEKKEVOORT B
  -  
17-03-2019 15:00 KORBEEK SP. SC.AARSCHOT B
  -  
17-03-2019 15:00 TIELT-WINGE 3000 B SK.DEURNE
  -  
 
23-03-2019 19:30 VC.BEKKEVOORT B SPARTA SCHAFFEN
  -  
23-03-2019 19:30 SNA.KEIBERG B KVC.LANGDORP B
  -  
23-03-2019 19:30 SMS.LUBBEEK B KAC.BETEKOM B
  -  
23-03-2019 19:30 KFC.KO.BEGIJNENDIJK TIELT-WINGE 3000 B
  -  
24-03-2019 15:00 KFC.ZICHEM K.ST.HAASRODE B
  -  
24-03-2019 15:00 SC.AARSCHOT B FC.AVERBODE-OKSELAAR B
  -  
24-03-2019 15:00 SK.DEURNE KORBEEK SP.
  -  
 
30-03-2019 18:00 KAC.BETEKOM B VC.BEKKEVOORT B
  -  
30-03-2019 18:30 KVC.LANGDORP B SMS.LUBBEEK B
  -  
30-03-2019 19:30 K.ST.HAASRODE B SNA.KEIBERG B
  -  
30-03-2019 19:30 SPARTA SCHAFFEN VK.LINDEN B
  -  
31-03-2019 14:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR B SK.DEURNE
  -  
31-03-2019 15:00 KORBEEK SP. KFC.KO.BEGIJNENDIJK
  -  
31-03-2019 15:00 TIELT-WINGE 3000 B KFC.ZICHEM
  -  
 
06-04-2019 19:30 SMS.LUBBEEK B K.ST.HAASRODE B
  -  
06-04-2019 19:30 KFC.KO.BEGIJNENDIJK FC.AVERBODE-OKSELAAR B
  -  
06-04-2019 19:30 SNA.KEIBERG B TIELT-WINGE 3000 B
  -  
06-04-2019 19:30 VC.BEKKEVOORT B KVC.LANGDORP B
  -  
07-04-2019 14:30 VK.LINDEN B KAC.BETEKOM B
  -  
07-04-2019 15:00 SK.DEURNE SC.AARSCHOT B
  -  
07-04-2019 15:00 KFC.ZICHEM KORBEEK SP.
  -  
 
28-04-2019 15:00 KVC.LANGDORP B VK.LINDEN B
  -  
28-04-2019 15:00 KORBEEK SP. SNA.KEIBERG B
  -  
28-04-2019 15:00 SC.AARSCHOT B KFC.KO.BEGIJNENDIJK
  -  
28-04-2019 15:00 K.ST.HAASRODE B VC.BEKKEVOORT B
  -  
28-04-2019 15:00 FC.AVERBODE-OKSELAAR B KFC.ZICHEM
  -  
28-04-2019 15:00 TIELT-WINGE 3000 B SMS.LUBBEEK B
  -  
28-04-2019 15:00 KAC.BETEKOM B SPARTA SCHAFFEN
  -  
 
05-05-2019 15:00 SMS.LUBBEEK B KORBEEK SP.
  -  
05-05-2019 15:00 SPARTA SCHAFFEN KVC.LANGDORP B
  -  
05-05-2019 15:00 KFC.ZICHEM SC.AARSCHOT B
  -  
05-05-2019 15:00 VC.BEKKEVOORT B TIELT-WINGE 3000 B
  -  
05-05-2019 15:00 VK.LINDEN B K.ST.HAASRODE B
  -  
05-05-2019 15:00 SNA.KEIBERG B FC.AVERBODE-OKSELAAR B
  -  
05-05-2019 15:00 KFC.KO.BEGIJNENDIJK SK.DEURNE
  -  


Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen


Algemene rangschikking
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 K.ST.HAASRODE B 11 8 2 1 27 10 17 26
2 SPARTA SCHAFFEN 11 8 1 2 25 9 16 25
3 KORBEEK SP. 11 6 3 2 22 15 7 21
4 KFC.KO.BEGIJNENDIJK 11 6 1 4 26 19 7 19
4 VK.LINDEN B 10 6 1 3 23 16 7 19
6 KFC.ZICHEM 10 4 5 1 17 13 4 17
7 SK.DEURNE 11 4 3 4 21 16 5 15
8 FC.AVERBODE-OKSELAAR B 10 4 1 5 21 28 -7 13
9 TIELT-WINGE 3000 B 9 3 4 2 16 16 0 13
10 KAC.BETEKOM B 11 3 2 6 25 24 1 11
10 SNA.KEIBERG B 11 3 2 6 18 20 -2 11
10 SC.AARSCHOT B 10 3 2 5 18 25 -7 11
13 VC.BEKKEVOORT B 10 2 2 6 15 29 -14 8
14 KVC.LANGDORP B 11 1 4 6 17 26 -9 7
15 SMS.LUBBEEK B 11 1 1 9 15 40 -25 4