Afdrukken
K. RUPEL BOOM F.C. (02138)
Je keuzes:
  • Afdeling : 1 ste klasse amateurs(Nationale)
  • Alle ploegen van de gekozen afdeling


Uitslagen en kalender
Datum Uitslag
01-09-2018 19:30 K.FC.DESSEL SPORT A R.EXCELSIOR VIRTON A
0 - 3
01-09-2018 19:30 K.SV.OUDENAARDE FC.V.DENDER E.H.
0 - 0
01-09-2018 19:30 VV.THES SPORT TESSENDERLO A A.S.V.GEEL
2 - 1
01-09-2018 20:00 LIERSE KEMPENZONEN A R.KNOKKE FC.
1 - 1
01-09-2018 20:00 K.MSK.DEINZE A CHATELET-FARCIENNES S.C. A
3 - 1
01-09-2018 20:00 R WHITE DARING MOLENBEEK R.FC.DE LIÈGE A
1 - 0
02-09-2018 15:00 K.RUPEL BOOM FC. K.SK HEIST
3 - 0
02-09-2018 15:00 SC.EENDRACHT AALST F.C. SERAING
1 - 1
 
08-09-2018 20:00 A.S.V.GEEL LIERSE KEMPENZONEN A
1 - 3
08-09-2018 20:00 CHATELET-FARCIENNES S.C. A SC.EENDRACHT AALST
1 - 1
08-09-2018 20:00 R.EXCELSIOR VIRTON A R WHITE DARING MOLENBEEK
3 - 0
08-09-2018 20:00 K.SK HEIST VV.THES SPORT TESSENDERLO A
0 - 4
08-09-2018 20:00 F.C. SERAING K.RUPEL BOOM FC.
3 - 3
08-09-2018 20:00 FC.V.DENDER E.H. K.MSK.DEINZE A
0 - 2
09-09-2018 15:00 R.FC.DE LIÈGE A K.SV.OUDENAARDE
1 - 2
09-09-2018 15:00 R.KNOKKE FC. K.FC.DESSEL SPORT A
1 - 2
 
15-09-2018 20:00 VV.THES SPORT TESSENDERLO A FC.V.DENDER E.H.
3 - 1
15-09-2018 19:30 K.FC.DESSEL SPORT A F.C. SERAING
2 - 2
15-09-2018 19:30 K.SV.OUDENAARDE K.SK HEIST
2 - 1
15-09-2018 20:00 LIERSE KEMPENZONEN A R.FC.DE LIÈGE A
0 - 0
15-09-2018 20:00 R WHITE DARING MOLENBEEK A.S.V.GEEL
4 - 1
15-09-2018 20:00 K.MSK.DEINZE A R.KNOKKE FC.
2 - 1
16-09-2018 15:00 K.RUPEL BOOM FC. CHATELET-FARCIENNES S.C. A
1 - 1
16-09-2018 15:00 SC.EENDRACHT AALST R.EXCELSIOR VIRTON A
0 - 0
 
22-09-2018 20:00 R.KNOKKE FC. VV.THES SPORT TESSENDERLO A
2 - 3
22-09-2018 20:00 CHATELET-FARCIENNES S.C. A R WHITE DARING MOLENBEEK
0 - 0
22-09-2018 20:00 F.C. SERAING K.MSK.DEINZE A
2 - 1
22-09-2018 20:00 K.SK HEIST SC.EENDRACHT AALST
2 - 1
22-09-2018 20:00 R.EXCELSIOR VIRTON A LIERSE KEMPENZONEN A
1 - 2
22-09-2018 20:00 A.S.V.GEEL K.SV.OUDENAARDE
2 - 0
23-09-2018 15:00 FC.V.DENDER E.H. K.RUPEL BOOM FC.
3 - 3
23-09-2018 15:00 R.FC.DE LIÈGE A K.FC.DESSEL SPORT A
1 - 1
 
29-09-2018 19:30 K.FC.DESSEL SPORT A K.SK HEIST
0 - 0
29-09-2018 19:30 K.SV.OUDENAARDE VV.THES SPORT TESSENDERLO A
0 - 4
29-09-2018 20:00 F.C. SERAING CHATELET-FARCIENNES S.C. A
0 - 1
29-09-2018 20:00 LIERSE KEMPENZONEN A FC.V.DENDER E.H.
2 - 2
29-09-2018 20:00 K.MSK.DEINZE A R.FC.DE LIÈGE A
1 - 0
29-09-2018 20:00 R WHITE DARING MOLENBEEK K.RUPEL BOOM FC.
1 - 4
29-09-2018 20:00 R.KNOKKE FC. R.EXCELSIOR VIRTON A
0 - 1
30-09-2018 15:00 SC.EENDRACHT AALST A.S.V.GEEL
3 - 1
 
06-10-2018 19:30 VV.THES SPORT TESSENDERLO A R.FC.DE LIÈGE A
1 - 0
06-10-2018 20:00 A.S.V.GEEL R.KNOKKE FC.
1 - 0
06-10-2018 20:00 CHATELET-FARCIENNES S.C. A K.FC.DESSEL SPORT A
1 - 0
06-10-2018 20:00 FC.V.DENDER E.H. F.C. SERAING
0 - 4
06-10-2018 20:00 K.SK HEIST LIERSE KEMPENZONEN A
1 - 0
06-10-2018 20:00 R.EXCELSIOR VIRTON A K.MSK.DEINZE A
2 - 2
06-10-2018 20:00 R WHITE DARING MOLENBEEK K.SV.OUDENAARDE
4 - 0
07-10-2018 15:00 K.RUPEL BOOM FC. SC.EENDRACHT AALST
2 - 2
 
13-10-2018 20:00 R.FC.DE LIÈGE A K.RUPEL BOOM FC.
2 - 1
13-10-2018 19:30 K.SV.OUDENAARDE R.EXCELSIOR VIRTON A
3 - 2
13-10-2018 19:30 VV.THES SPORT TESSENDERLO A CHATELET-FARCIENNES S.C. A
1 - 0
13-10-2018 20:00 A.S.V.GEEL K.SK HEIST
5 - 0
13-10-2018 20:00 F.C. SERAING R.KNOKKE FC.
2 - 1
13-10-2018 20:00 LIERSE KEMPENZONEN A K.FC.DESSEL SPORT A
1 - 0
13-10-2018 20:00 K.MSK.DEINZE A R WHITE DARING MOLENBEEK
3 - 0
14-10-2018 15:00 SC.EENDRACHT AALST FC.V.DENDER E.H.
0 - 2
 
20-10-2018 19:30 K.FC.DESSEL SPORT A VV.THES SPORT TESSENDERLO A
2 - 1
20-10-2018 20:00 CHATELET-FARCIENNES S.C. A A.S.V.GEEL
2 - 0
20-10-2018 20:00 FC.V.DENDER E.H. R WHITE DARING MOLENBEEK
0 - 1
20-10-2018 20:00 LIERSE KEMPENZONEN A K.MSK.DEINZE A
2 - 2
20-10-2018 20:00 R.EXCELSIOR VIRTON A F.C. SERAING
0 - 0
21-10-2018 15:00 R.FC.DE LIÈGE A K.SK HEIST
1 - 1
21-10-2018 15:00 R.KNOKKE FC. SC.EENDRACHT AALST
4 - 1
21-10-2018 15:00 K.RUPEL BOOM FC. K.SV.OUDENAARDE
3 - 0
 
27-10-2018 19:30 K.SV.OUDENAARDE CHATELET-FARCIENNES S.C. A
2 - 2
27-10-2018 19:30 VV.THES SPORT TESSENDERLO A K.RUPEL BOOM FC.
2 - 0
27-10-2018 20:00 A.S.V.GEEL R.EXCELSIOR VIRTON A
1 - 3
27-10-2018 20:00 F.C. SERAING R.FC.DE LIÈGE A
2 - 2
27-10-2018 20:00 K.MSK.DEINZE A K.FC.DESSEL SPORT A
0 - 0
27-10-2018 20:00 K.SK HEIST FC.V.DENDER E.H.
1 - 2
27-10-2018 20:00 R WHITE DARING MOLENBEEK R.KNOKKE FC.
3 - 2
28-10-2018 15:00 SC.EENDRACHT AALST LIERSE KEMPENZONEN A
2 - 2
 
03-11-2018 19:30 K.FC.DESSEL SPORT A SC.EENDRACHT AALST
1 - 2
03-11-2018 20:00 CHATELET-FARCIENNES S.C. A K.SK HEIST
2 - 0
03-11-2018 20:00 FC.V.DENDER E.H. A.S.V.GEEL
4 - 1
03-11-2018 20:00 LIERSE KEMPENZONEN A VV.THES SPORT TESSENDERLO A
0 - 2
03-11-2018 20:00 R.EXCELSIOR VIRTON A R.FC.DE LIÈGE A
0 - 0
03-11-2018 20:00 R WHITE DARING MOLENBEEK F.C. SERAING
2 - 0
04-11-2018 15:00 K.RUPEL BOOM FC. K.MSK.DEINZE A
1 - 2
04-11-2018 15:00 R.KNOKKE FC. K.SV.OUDENAARDE
3 - 4
 
10-11-2018 19:30 K.SV.OUDENAARDE K.FC.DESSEL SPORT A
3 - 1
10-11-2018 19:30 VV.THES SPORT TESSENDERLO A R WHITE DARING MOLENBEEK
3 - 1
10-11-2018 20:00 A.S.V.GEEL K.RUPEL BOOM FC.
1 - 2
10-11-2018 20:00 FC.V.DENDER E.H. CHATELET-FARCIENNES S.C. A
1 - 1
10-11-2018 20:00 F.C. SERAING LIERSE KEMPENZONEN A
1 - 2
10-11-2018 20:00 K.MSK.DEINZE A SC.EENDRACHT AALST
3 - 2
10-11-2018 20:00 K.SK HEIST R.EXCELSIOR VIRTON A
1 - 3
11-11-2018 15:00 R.FC.DE LIÈGE A R.KNOKKE FC.
2 - 1
 
17-11-2018 19:30 K.FC.DESSEL SPORT A A.S.V.GEEL
3 - 0
17-11-2018 20:00 F.C. SERAING K.SK HEIST
2 - 2
17-11-2018 20:00 LIERSE KEMPENZONEN A R WHITE DARING MOLENBEEK
2 - 2
17-11-2018 20:00 K.MSK.DEINZE A VV.THES SPORT TESSENDERLO A
1 - 1
17-11-2018 20:00 R.EXCELSIOR VIRTON A K.RUPEL BOOM FC.
3 - 1
18-11-2018 15:00 R.FC.DE LIÈGE A CHATELET-FARCIENNES S.C. A
3 - 0
18-11-2018 16:30 SC.EENDRACHT AALST K.SV.OUDENAARDE
2 - 0
18-11-2018 15:00 R.KNOKKE FC. FC.V.DENDER E.H.
0 - 0
 
24-11-2018 20:00 K.SV.OUDENAARDE K.MSK.DEINZE A
1 - 4
24-11-2018 19:30 VV.THES SPORT TESSENDERLO A R.EXCELSIOR VIRTON A
1 - 2
24-11-2018 20:00 A.S.V.GEEL F.C. SERAING
0 - 0
24-11-2018 20:00 R WHITE DARING MOLENBEEK SC.EENDRACHT AALST
1 - 3
24-11-2018 20:00 CHATELET-FARCIENNES S.C. A LIERSE KEMPENZONEN A
1 - 0
24-11-2018 20:00 K.SK HEIST R.KNOKKE FC.
0 - 3
25-11-2018 14:30 FC.V.DENDER E.H. R.FC.DE LIÈGE A
2 - 1
25-11-2018 15:00 K.RUPEL BOOM FC. K.FC.DESSEL SPORT A
0 - 0
 
01-12-2018 19:30 K.FC.DESSEL SPORT A R WHITE DARING MOLENBEEK
2 - 1
01-12-2018 20:00 F.C. SERAING K.SV.OUDENAARDE
2 - 3
01-12-2018 20:00 LIERSE KEMPENZONEN A K.RUPEL BOOM FC.
2 - 1
01-12-2018 20:00 K.MSK.DEINZE A K.SK HEIST
0 - 0
01-12-2018 20:00 R.EXCELSIOR VIRTON A FC.V.DENDER E.H.
0 - 2
02-12-2018 15:00 R.FC.DE LIÈGE A A.S.V.GEEL
3 - 0
02-12-2018 15:00 R.KNOKKE FC. CHATELET-FARCIENNES S.C. A
3 - 1
02-12-2018 15:00 SC.EENDRACHT AALST VV.THES SPORT TESSENDERLO A
1 - 2
 
08-12-2018 19:30 K.SV.OUDENAARDE LIERSE KEMPENZONEN A
1 - 3
08-12-2018 19:30 VV.THES SPORT TESSENDERLO A F.C. SERAING
4 - 0
08-12-2018 20:00 A.S.V.GEEL K.MSK.DEINZE A
2 - 3
08-12-2018 20:00 K.SK HEIST R WHITE DARING MOLENBEEK
2 - 3
08-12-2018 20:00 CHATELET-FARCIENNES S.C. A R.EXCELSIOR VIRTON A
1 - 0
08-12-2018 20:00 FC.V.DENDER E.H. K.FC.DESSEL SPORT A
2 - 0
09-12-2018 15:00 R.FC.DE LIÈGE A SC.EENDRACHT AALST
3 - 1
09-12-2018 15:00 K.RUPEL BOOM FC. R.KNOKKE FC.
1 - 0
 
15-12-2018 19:30 K.FC.DESSEL SPORT A R.FC.DE LIÈGE A
3 - 2
15-12-2018 19:30 K.SV.OUDENAARDE A.S.V.GEEL
0 - 0
15-12-2018 20:00 LIERSE KEMPENZONEN A R.EXCELSIOR VIRTON A
0 - 2
15-12-2018 20:00 K.MSK.DEINZE A FC.V.DENDER E.H.
2 - 2
15-12-2018 20:00 R WHITE DARING MOLENBEEK CHATELET-FARCIENNES S.C. A
1 - 2
15-12-2018 20:00 R.KNOKKE FC. F.C. SERAING
2 - 1
16-12-2018 15:00 SC.EENDRACHT AALST K.SK HEIST
1 - 2
16-12-2018 15:00 K.RUPEL BOOM FC. VV.THES SPORT TESSENDERLO A
0 - 2
 
12-01-2019 20:00 A.S.V.GEEL VV.THES SPORT TESSENDERLO A
3 - 2
12-01-2019 20:00 CHATELET-FARCIENNES S.C. A K.RUPEL BOOM FC.
2 - 3
12-01-2019 20:00 FC.V.DENDER E.H. LIERSE KEMPENZONEN A
1 - 1
12-01-2019 20:00 F.C. SERAING K.FC.DESSEL SPORT A
1 - 0
12-01-2019 20:00 K.SK HEIST K.SV.OUDENAARDE
2 - 0
12-01-2019 20:00 R.EXCELSIOR VIRTON A SC.EENDRACHT AALST
3 - 0
13-01-2019 15:00 R.FC.DE LIÈGE A R WHITE DARING MOLENBEEK
0 - 0
13-01-2019 15:00 R.KNOKKE FC. K.MSK.DEINZE A
4 - 1
 
19-01-2019 20:00 VV.THES SPORT TESSENDERLO A K.SK HEIST
0 - 0
19-01-2019 19:30 K.FC.DESSEL SPORT A R.KNOKKE FC.
0 - 0
19-01-2019 19:30 K.SV.OUDENAARDE R.FC.DE LIÈGE A
2 - 1
19-01-2019 20:00 LIERSE KEMPENZONEN A F.C. SERAING
2 - 1
19-01-2019 20:00 K.MSK.DEINZE A R.EXCELSIOR VIRTON A
0 - 0
19-01-2019 20:00 R WHITE DARING MOLENBEEK FC.V.DENDER E.H.
2 - 0
20-01-2019 15:00 SC.EENDRACHT AALST CHATELET-FARCIENNES S.C. A
1 - 1
20-01-2019 15:00 K.RUPEL BOOM FC. A.S.V.GEEL
1 - 3
 
26-01-2019 19:30 K.FC.DESSEL SPORT A K.SV.OUDENAARDE
4 - 3
26-01-2019 20:00 CHATELET-FARCIENNES S.C. A K.MSK.DEINZE A
1 - 2
26-01-2019 20:00 K.SK HEIST K.RUPEL BOOM FC.
0 - 1
26-01-2019 20:00 R.EXCELSIOR VIRTON A A.S.V.GEEL
1 - 0
27-01-2019 14:30 FC.V.DENDER E.H. SC.EENDRACHT AALST
2 - 0
27-01-2019 15:00 F.C. SERAING R WHITE DARING MOLENBEEK
1 - 1
27-01-2019 15:00 R.FC.DE LIÈGE A VV.THES SPORT TESSENDERLO A
2 - 5
27-01-2019 15:00 R.KNOKKE FC. LIERSE KEMPENZONEN A
1 - 2
 
02-02-2019 20:00 K.SV.OUDENAARDE R.KNOKKE FC.
2 - 1
02-02-2019 20:00 VV.THES SPORT TESSENDERLO A K.FC.DESSEL SPORT A
2 - 0
02-02-2019 20:00 R WHITE DARING MOLENBEEK R.EXCELSIOR VIRTON A
1 - 1
02-02-2019 20:00 A.S.V.GEEL CHATELET-FARCIENNES S.C. A
1 - 1
02-02-2019 20:00 FC.V.DENDER E.H. K.SK HEIST
5 - 1
02-02-2019 20:00 LIERSE KEMPENZONEN A SC.EENDRACHT AALST
1 - 0
02-02-2019 20:00 K.MSK.DEINZE A F.C. SERAING
0 - 2
03-02-2019 15:00 K.RUPEL BOOM FC. R.FC.DE LIÈGE A
0 - 0
 
09-02-2019 20:00 R.FC.DE LIÈGE A K.MSK.DEINZE A
3 - 0
09-02-2019 19:30 K.FC.DESSEL SPORT A LIERSE KEMPENZONEN A
0 - 4
09-02-2019 20:00 R.EXCELSIOR VIRTON A VV.THES SPORT TESSENDERLO A
0 - 1
09-02-2019 20:00 K.SK HEIST A.S.V.GEEL
3 - 1
09-02-2019 20:00 F.C. SERAING FC.V.DENDER E.H.
2 - 2
09-02-2019 20:00 CHATELET-FARCIENNES S.C. A K.SV.OUDENAARDE
2 - 0
10-02-2019 15:00 R.KNOKKE FC. R WHITE DARING MOLENBEEK
0 - 2
 
16-02-2019 19:30 VV.THES SPORT TESSENDERLO A SC.EENDRACHT AALST
5 - 2
16-02-2019 19:30 K.SV.OUDENAARDE F.C. SERAING
1 - 2
16-02-2019 20:00 K.MSK.DEINZE A LIERSE KEMPENZONEN A
3 - 0
16-02-2019 20:00 FC.V.DENDER E.H. R.KNOKKE FC.
1 - 0
16-02-2019 20:00 A.S.V.GEEL R.FC.DE LIÈGE A
2 - 1
16-02-2019 20:00 K.SK HEIST CHATELET-FARCIENNES S.C. A
2 - 0
16-02-2019 20:00 R WHITE DARING MOLENBEEK K.FC.DESSEL SPORT A
3 - 2
17-02-2019 15:00 K.RUPEL BOOM FC. R.EXCELSIOR VIRTON A
0 - 1
 
23-02-2019 19:30 K.FC.DESSEL SPORT A K.MSK.DEINZE A
0 - 1
23-02-2019 20:00 R.EXCELSIOR VIRTON A K.SK HEIST
1 - 1
23-02-2019 20:00 CHATELET-FARCIENNES S.C. A VV.THES SPORT TESSENDERLO A
2 - 2
23-02-2019 20:00 F.C. SERAING A.S.V.GEEL
5 - 1
23-02-2019 20:00 LIERSE KEMPENZONEN A K.SV.OUDENAARDE
3 - 1
24-02-2019 15:00 R.FC.DE LIÈGE A FC.V.DENDER E.H.
2 - 1
24-02-2019 15:00 R.KNOKKE FC. K.RUPEL BOOM FC.
0 - 1
24-02-2019 15:00 SC.EENDRACHT AALST R WHITE DARING MOLENBEEK
0 - 0
 
01-03-2019 20:30 SC.EENDRACHT AALST K.RUPEL BOOM FC.
2 - 1
 
09-03-2019 19:30 VV.THES SPORT TESSENDERLO A R.KNOKKE FC.
0 - 0
09-03-2019 20:00 R.EXCELSIOR VIRTON A K.FC.DESSEL SPORT A
0 - 0
09-03-2019 20:00 K.SK HEIST F.C. SERAING
1 - 1
09-03-2019 20:00 FC.V.DENDER E.H. K.SV.OUDENAARDE
0 - 1
09-03-2019 20:00 CHATELET-FARCIENNES S.C. A R.FC.DE LIÈGE A
1 - 2
09-03-2019 20:00 R WHITE DARING MOLENBEEK K.MSK.DEINZE A
0 - 2
09-03-2019 20:00 A.S.V.GEEL SC.EENDRACHT AALST
1 - 2
 
16-03-2019 19:30 K.FC.DESSEL SPORT A FC.V.DENDER E.H.
0 - 0
16-03-2019 19:30 K.SV.OUDENAARDE K.RUPEL BOOM FC.
1 - 2
16-03-2019 20:00 F.C. SERAING R.EXCELSIOR VIRTON A
1 - 1
16-03-2019 20:00 LIERSE KEMPENZONEN A CHATELET-FARCIENNES S.C. A
2 - 1
16-03-2019 20:00 K.MSK.DEINZE A A.S.V.GEEL
5 - 0
16-03-2019 20:00 R WHITE DARING MOLENBEEK VV.THES SPORT TESSENDERLO A
4 - 3
17-03-2019 15:00 R.KNOKKE FC. K.SK HEIST
0 - 2
17-03-2019 15:00 SC.EENDRACHT AALST R.FC.DE LIÈGE A
2 - 2
 
23-03-2019 20:00 VV.THES SPORT TESSENDERLO A LIERSE KEMPENZONEN A
0 - 1
23-03-2019 20:00 A.S.V.GEEL K.FC.DESSEL SPORT A
2 - 1
23-03-2019 20:00 CHATELET-FARCIENNES S.C. A FC.V.DENDER E.H.
2 - 1
23-03-2019 20:00 K.SK HEIST K.MSK.DEINZE A
0 - 2
23-03-2019 20:00 R.EXCELSIOR VIRTON A K.SV.OUDENAARDE
2 - 0
24-03-2019 15:00 R.FC.DE LIÈGE A F.C. SERAING
2 - 1
24-03-2019 15:00 K.RUPEL BOOM FC. R WHITE DARING MOLENBEEK
2 - 0
24-03-2019 15:00 SC.EENDRACHT AALST R.KNOKKE FC.
0 - 0
 
30-03-2019 20:00 K.SV.OUDENAARDE SC.EENDRACHT AALST
2 - 2
30-03-2019 19:30 K.FC.DESSEL SPORT A CHATELET-FARCIENNES S.C. A
1 - 0
30-03-2019 20:00 F.C. SERAING VV.THES SPORT TESSENDERLO A
2 - 1
30-03-2019 20:00 FC.V.DENDER E.H. R.EXCELSIOR VIRTON A
2 - 1
30-03-2019 20:00 LIERSE KEMPENZONEN A A.S.V.GEEL
1 - 3
30-03-2019 20:00 R WHITE DARING MOLENBEEK K.SK HEIST
0 - 1
30-03-2019 20:00 K.MSK.DEINZE A K.RUPEL BOOM FC.
3 - 0
31-03-2019 15:00 R.KNOKKE FC. R.FC.DE LIÈGE A
1 - 3
 
03-04-2019 20:30 K.RUPEL BOOM FC. LIERSE KEMPENZONEN A
1 - 0
 
06-04-2019 20:00 SC.EENDRACHT AALST K.MSK.DEINZE A
1 - 0
06-04-2019 19:30 VV.THES SPORT TESSENDERLO A K.SV.OUDENAARDE
2 - 0
06-04-2019 20:00 R.EXCELSIOR VIRTON A R.KNOKKE FC.
4 - 0
06-04-2019 20:00 K.SK HEIST K.FC.DESSEL SPORT A
1 - 0
06-04-2019 20:00 CHATELET-FARCIENNES S.C. A F.C. SERAING
0 - 3
06-04-2019 20:00 A.S.V.GEEL R WHITE DARING MOLENBEEK
3 - 0
07-04-2019 15:00 R.FC.DE LIÈGE A LIERSE KEMPENZONEN A
2 - 1
07-04-2019 15:00 K.RUPEL BOOM FC. FC.V.DENDER E.H.
2 - 1
 
13-04-2019 20:00 R WHITE DARING MOLENBEEK LIERSE KEMPENZONEN A
1 - 1
13-04-2019 20:00 R.KNOKKE FC. A.S.V.GEEL
4 - 2
13-04-2019 20:00 K.SK HEIST R.FC.DE LIÈGE A
1 - 0
13-04-2019 20:00 K.MSK.DEINZE A K.SV.OUDENAARDE
2 - 1
13-04-2019 20:00 K.FC.DESSEL SPORT A K.RUPEL BOOM FC.
3 - 2
13-04-2019 20:00 F.C. SERAING SC.EENDRACHT AALST
2 - 0
13-04-2019 20:00 FC.V.DENDER E.H. VV.THES SPORT TESSENDERLO A
0 - 2
13-04-2019 20:00 R.EXCELSIOR VIRTON A CHATELET-FARCIENNES S.C. A
1 - 0
 
27-04-2019 20:00 CHATELET-FARCIENNES S.C. A R.KNOKKE FC.
0 - 0
27-04-2019 20:00 K.RUPEL BOOM FC. F.C. SERAING
2 - 0
27-04-2019 20:00 LIERSE KEMPENZONEN A K.SK HEIST
1 - 1
27-04-2019 20:00 K.SV.OUDENAARDE R WHITE DARING MOLENBEEK
2 - 0
27-04-2019 20:00 VV.THES SPORT TESSENDERLO A K.MSK.DEINZE A
1 - 1
27-04-2019 20:00 R.FC.DE LIÈGE A R.EXCELSIOR VIRTON A
0 - 1
27-04-2019 20:00 SC.EENDRACHT AALST K.FC.DESSEL SPORT A
0 - 2
27-04-2019 20:00 A.S.V.GEEL FC.V.DENDER E.H.
3 - 3


Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen


Algemene rangschikking
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 VV.THES SPORT TESSENDERLO A 30 19 5 6 62 28 34 62
2 K.MSK.DEINZE A 30 17 8 5 53 30 23 59
3 R.EXCELSIOR VIRTON A 30 15 9 6 42 20 22 54
4 LIERSE KEMPENZONEN A 30 13 9 8 42 36 6 48
5 K.RUPEL BOOM FC. 30 13 6 11 44 40 4 45
6 R.FC.DE LIÈGE A 30 11 8 11 41 35 6 41
7 F.C. SERAING 30 10 11 9 46 40 6 41
8 R WHITE DARING MOLENBEEK 30 11 7 12 39 45 -6 40
9 FC.V.DENDER E.H. 30 10 10 10 42 40 2 40
10 K.SK HEIST 30 10 8 12 29 44 -15 38
11 CHATELET-FARCIENNES S.C. A 30 9 9 12 30 37 -7 36
12 K.FC.DESSEL SPORT A 30 9 8 13 30 39 -9 35
13 K.SV.OUDENAARDE 30 10 4 16 37 59 -22 34
14 A.S.V.GEEL 30 9 4 17 42 62 -20 31
15 SC.EENDRACHT AALST 30 7 10 13 35 49 -14 31
16 R.KNOKKE FC. 30 6 6 18 35 45 -10 24