Afdrukken
V.K. JONG NEIGEM (09457)
Je keuzes:
  • Afdeling : HOFMAN SPORT CUP-RONDE 1(Oost-Vlaanderen)
  • Tussen 01/07/2019 - 01/07/2020
  • Enkel de ploeg van V.K. JONG NEIGEM


Uitslagen en kalender
Datum Uitslag Strafschoppen
28-07-2019 16:00 VKJ NEIGEM KFC BONANZA A
0 - 2
-
04-08-2019 16:00 KFC BONANZA A VKJ NEIGEM
2 - 2
-


Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen


Algemene rangschikking
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Straf+ Straf- Ptn
1 KSV GERAARDSBERGEN 2 2 0 0 24 0 24 0 0 6
2 KLUISBERGEN SP. 2 2 0 0 17 0 17 0 0 6
2 KVV ST.-DENIJS SP. 2 2 0 0 18 1 17 0 0 6
2 KSSV DENDERLEEUW 2 2 0 0 19 2 17 0 0 6
5 FCE MEETJESLAND 2 2 0 0 18 3 15 0 0 6
6 VCO MEERBEKE 2 2 0 0 14 0 14 0 0 6
7 VC SP. BEVERE A 2 2 0 0 13 0 13 0 0 6
8 KE BUGGENHOUT 2 2 0 0 14 3 11 0 0 6
9 SK ZANDBERGEN 2 2 0 0 11 1 10 0 0 6
9 SP. WORTEGEM 2 2 0 0 14 4 10 0 0 6
9 K. SP. WAASMUNSTER A 2 2 0 0 10 0 10 0 0 6
9 VSV GENT A 2 2 0 0 10 0 10 0 0 6
9 VC NOKERE-KRUISHOUTEM A 2 2 0 0 13 3 10 0 0 6
14 KVVE MASSEMEN 2 2 0 0 12 3 9 0 0 6
14 SK LOCHRISTI B 2 2 0 0 11 2 9 0 0 6
14 WSL LOTENHULLE 2 2 0 0 9 0 9 0 0 6
14 FC SMETLEDE 2 2 0 0 10 1 9 0 0 6
18 KVE WINNIK A 2 2 0 0 9 1 8 0 0 6
18 SK MUNKZWALM A 2 2 0 0 9 1 8 0 0 6
18 YBSK BEVEREN 2 2 0 0 9 1 8 0 0 6
18 SK AAIGEM 2 2 0 0 10 2 8 0 0 6
18 SK WACHTEBEKE 2 2 0 0 11 3 8 0 0 6
18 ZEVEREN SP. 2 2 0 0 10 2 8 0 0 6
24 KSK KALLO 2 2 0 0 8 1 7 0 0 6
25 KFCO BURST 2 2 0 0 8 2 6 0 0 6
25 FC POESELE 2 2 0 0 8 2 6 0 0 6
25 WIK BOEKEL A 2 2 0 0 9 3 6 0 0 6
25 SVH WAASMUNSTER 2 2 0 0 8 2 6 0 0 6
25 KFCHO KALKEN B 2 2 0 0 6 0 6 0 0 6
25 KVE DRONGEN 2 2 0 0 8 2 6 0 0 6
25 KFC HEIKANT ZELE 2 2 0 0 7 1 6 0 0 6
25 KE MACHELEN A. LEIE 2 2 0 0 9 3 6 0 0 6
33 VK ROBUR MOERZEKE 2 2 0 0 6 1 5 0 0 6
33 EENDR. MOORTSELE 2 2 0 0 6 1 5 0 0 6
35 SV ZAFFELARE B 2 2 0 0 7 3 4 0 0 6
35 VVE HANSBEKE 2 2 0 0 8 4 4 0 0 6
35 FC ST.-KRUIS-W. 2 2 0 0 7 3 4 0 0 6
35 VK WHITE BOYS SN 2 2 0 0 6 2 4 0 0 6
35 FC DESTELBERGEN 2 2 0 0 4 0 4 0 0 6
35 EC OUDENHOVE B 2 2 0 0 5 1 4 0 0 6
35 KSK ZINGEM A 2 2 0 0 6 2 4 0 0 6
35 VK NEDERHASSELT 2 2 0 0 4 0 4 0 0 6
35 FC ASSENEDE 2 2 0 0 5 1 4 0 0 6
35 VJ BAARDEGEM 2 2 0 0 6 2 4 0 0 6
45 KSKDJ LOVENDEGEM 2 2 0 0 5 2 3 0 0 6
45 KOFC RUPELMONDE 2 2 0 0 7 4 3 0 0 6
45 FCG ST.-LAUREINS 2 2 0 0 6 3 3 0 0 6
45 VC SP. BEVERE B 2 2 0 0 6 3 3 0 0 6
49 FC BOSDAM BEVEREN 2 2 0 0 2 0 2 0 0 6
49 KSK KLINGE 2 2 0 0 3 1 2 0 0 6
51 KV SINT-GILLIS 2 1 1 0 16 3 13 0 0 5
52 SK WICHELEN 2 1 1 0 10 5 5 0 0 5
52 KSK KIELDRECHT 2 1 1 0 8 3 5 0 0 5
52 VS DESTELBERGEN 2 1 1 0 7 2 5 0 0 5
55 RANGERS OPDORP 2 1 1 0 8 4 4 0 0 5
56 VC ZWIJNAARDE 2 1 1 0 4 1 3 0 0 5
56 E. VINKT A 2 1 1 0 5 2 3 0 0 5
58 KRC HAALTERT 2 1 1 0 4 2 2 0 0 5
58 KFC BONANZA A 2 1 1 0 4 2 2 0 0 5
58 FC MERE 2 1 1 0 5 3 2 0 0 5
58 SK BELLEM 2 1 1 0 6 4 2 0 0 5
58 E. VINKT B 2 1 1 0 4 2 2 0 0 5
58 KESA BOTTELARE 2 1 1 0 3 1 2 0 0 5
58 FCT MELLE 2 1 1 0 4 2 2 0 0 5
58 KSK ZINGEM B 2 1 1 0 9 7 2 0 0 5
66 WK ST.-GORIKS 2 1 1 0 4 3 1 0 0 5
66 SVE BAZEL 2 1 1 0 2 1 1 0 0 5
66 KVVHT ZWIJNAARDE 2 1 1 0 4 3 1 0 0 5
66 SV SOTTEGEM A 2 1 1 0 3 2 1 0 0 5
70 VCE DEFTINGE 2 1 1 0 4 0 4 0 0 4
71 KFAC WAARSCHOOT 2 1 1 0 2 1 1 0 0 4
72 KSK MALDEGEM 2 0 2 0 3 3 0 0 0 4
72 FC VELZEKE A 2 0 2 0 4 4 0 0 0 4
72 OB LEBBEKE 2 0 2 0 4 4 0 0 0 4
72 EC OUDENHOVE A 2 0 2 0 2 2 0 0 0 4
72 KFC BONANZA B 2 0 2 0 2 2 0 0 0 4
72 LS MERENDREE 2 0 2 0 3 3 0 0 0 4
78 KFCH SINAAI 2 1 0 1 14 4 10 0 0 3
79 KVVS SERSK.-SCHELLEBELLE A 2 1 0 1 10 5 5 0 0 3
79 VW GIJZEL-OOSTERZELE B 2 1 0 1 8 3 5 0 0 3
79 KVV LAARNE-KALKEN 2 1 0 1 7 2 5 0 0 3
82 FC GAVERE-ASPER 2 1 0 1 7 3 4 0 0 3
83 WIK EINE B 2 1 0 1 11 8 3 0 0 3
83 SK OUDEGEM 2 1 0 1 7 4 3 0 0 3
85 WIK EINE A 2 1 0 1 5 4 1 0 0 3
85 W. IDEGEM 2 1 0 1 5 4 1 0 0 3
85 VKS HAMME-ZOGGE 2 1 0 1 4 3 1 0 0 3
85 F.C. SINT-NIKLAAS 2 1 0 1 2 1 1 0 0 3
85 KSV MELSEN 2 1 0 1 4 3 1 0 0 3
90 FC KERKSKEN 2 1 0 1 2 2 0 0 0 3
90 KVCE NIEUWERKERKEN 2 1 0 1 2 2 0 0 0 3
90 KVVK BASSEVELDE 2 1 0 1 4 4 0 0 0 3
90 KFC HEUSDEN SP. B 2 1 0 1 4 4 0 0 0 3
90 KFC KLUISBERGEN A 2 1 0 1 4 4 0 0 0 3
90 VV WINDEKE A 2 1 0 1 2 2 0 0 0 3
90 KFCE BELZELE EVERGEM 2 1 0 1 2 2 0 0 0 3
90 VC HERZELE-RESSEGEM 2 1 0 1 3 3 0 0 0 3
90 VVSM HOREBEKE 2 1 0 1 4 4 0 0 0 3
90 SV SINT-ANTELINKS B 2 1 0 1 3 3 0 0 0 3
100 VK TIELRODE 2 1 0 1 3 4 -1 0 0 3
100 VV VOLKEGEM A 2 1 0 1 4 5 -1 0 0 3
100 KFC EENDR. ZELE B 2 1 0 1 1 2 -1 0 0 3
100 KFC EVERGEM CENTER 2 1 0 1 3 4 -1 0 0 3
100 FCP OKEGEM 2 1 0 1 4 5 -1 0 0 3
105 KSCW HOFSTADE 2 1 0 1 4 7 -3 0 0 3
105 ST. MICHELBEKE B 2 1 0 1 8 11 -3 0 0 3
107 K. OLSENE SP. 2 1 0 1 3 7 -4 0 0 3
108 SKV OOSTAKKER 2 1 0 1 2 7 -5 0 0 3
108 KVC MELLE 2 1 0 1 3 8 -5 0 0 3
108 KVCDT BORSBEKE 2 1 0 1 5 10 -5 0 0 3
111 WS MEERDONK 2 1 0 1 4 14 -10 0 0 3
112 SV SOTTEGEM B 2 0 1 1 2 3 -1 0 0 2
112 FC DOGGEN E. 2 0 1 1 3 4 -1 0 0 2
112 KFC MOERBEKE 2 0 1 1 1 2 -1 0 0 2
112 KVV ZOMERGEM 2 0 1 1 3 4 -1 0 0 2
116 VK WATERVLIET 2 0 1 1 1 3 -2 0 0 2
116 FCDKG BEERVELDE 2 0 1 1 4 6 -2 0 0 2
116 FC KAPRIJKE-BENTILLE 2 0 1 1 2 4 -2 0 0 2
116 VKJ NEIGEM 2 0 1 1 2 4 -2 0 0 2
116 SK OPBRAKEL 2 0 1 1 7 9 -2 0 0 2
116 RACING MATER 2 0 1 1 2 4 -2 0 0 2
116 FC LEBBEKE B 2 0 1 1 3 5 -2 0 0 2
116 FCW GIJZEGEM 2 0 1 1 2 4 -2 0 0 2
124 ERTVELDE UNITED 2 0 1 1 1 4 -3 0 0 2
124 ST. MICHELBEKE A 2 0 1 1 2 5 -3 0 0 2
126 FCJ SCHOONAARDE 2 0 1 1 4 8 -4 0 0 2
127 SKL DOORSLAAR A 2 0 1 1 3 8 -5 0 0 2
127 RSC OPHASSELT A 2 0 1 1 5 10 -5 0 0 2
127 VV WINDEKE B 2 0 1 1 2 7 -5 0 0 2
130 OZ BAVEGEM 2 0 1 1 3 16 -13 0 0 2
131 DARING MARIA-AALTER 2 0 1 1 1 2 -1 0 0 1
132 SK HERDERSEM 2 0 1 1 0 4 -4 0 0 1
133 FC DAKNAM 2 0 0 2 0 2 -2 0 0 0
133 KFC SP. ST.-GILLIS WAAS 2 0 0 2 1 3 -2 0 0 0
135 DKW EVERGEM 2 0 0 2 3 6 -3 0 0 0
135 VK KNESSELARE 2 0 0 2 2 5 -3 0 0 0
135 SK OOIDONCK LEERNE 2 0 0 2 3 6 -3 0 0 0
135 K. SP. WAASMUNSTER B 2 0 0 2 4 7 -3 0 0 0
139 KFC HEUSDEN SP. A 2 0 0 2 3 7 -4 0 0 0
139 VV 9000 GENT 2 0 0 2 4 8 -4 0 0 0
139 VSV GENT B 2 0 0 2 3 7 -4 0 0 0
139 SK EREMBODEGEM 2 0 0 2 0 4 -4 0 0 0
139 JV DE PINTE 2 0 0 2 0 4 -4 0 0 0
139 KSCDS MOORSEL 2 0 0 2 1 5 -4 0 0 0
139 FC DAMPOORT 2 0 0 2 1 5 -4 0 0 0
139 KVE WINNIK B 2 0 0 2 2 6 -4 0 0 0
139 VC NAZARETH-EKE A 2 0 0 2 2 6 -4 0 0 0
139 FC EKSAARDE 2 0 0 2 2 6 -4 0 0 0
149 KFCE BALGERHOEKE 2 0 0 2 1 6 -5 0 0 0
149 KVKS MELSELE B 2 0 0 2 1 6 -5 0 0 0
151 VC BOEKHOUTE 2 0 0 2 2 8 -6 0 0 0
151 EENDR. ELENE-GROTENBERGE B 2 0 0 2 2 8 -6 0 0 0
151 VCE HUISE-OUWEGEM 2 0 0 2 2 8 -6 0 0 0
151 SKL DOORSLAAR B 2 0 0 2 2 8 -6 0 0 0
151 HRS HAASDONK B 2 0 0 2 1 7 -6 0 0 0
151 VC NAZARETH-EKE B 2 0 0 2 3 9 -6 0 0 0
151 SK VINDERHOUTE 2 0 0 2 0 6 -6 0 0 0
151 SK MUNKZWALM B 2 0 0 2 3 9 -6 0 0 0
159 SPORTKRING KEMZEKE 2 0 0 2 1 8 -7 0 0 0
160 ST. MUIDE GENT 2 0 0 2 3 11 -8 0 0 0
160 SV SINT-ANTELINKS A 2 0 0 2 2 10 -8 0 0 0
160 FC GERDA WSN 2 0 0 2 1 9 -8 0 0 0
160 VC NOKERE-KRUISHOUTEM B 2 0 0 2 2 10 -8 0 0 0
160 SV EVERBEEK 2 0 0 2 1 9 -8 0 0 0
160 KFC PETEGEM A. SCHELDE 2 0 0 2 1 9 -8 0 0 0
166 FC ZEGELSEM 2 0 0 2 0 9 -9 0 0 0
166 RACING STRIJPEN 2 0 0 2 3 12 -9 0 0 0
166 SK MERELBEKE 2 0 0 2 2 11 -9 0 0 0
166 FC VELZEKE B 2 0 0 2 1 10 -9 0 0 0
170 FCA GENT 2 0 0 2 0 10 -10 0 0 0
170 VC ZEVERGEM SP. 2 0 0 2 3 13 -10 0 0 0
170 EENDR. VERREBROEK 2 0 0 2 0 10 -10 0 0 0
170 WIK BOEKEL B 2 0 0 2 4 14 -10 0 0 0
170 KVVS SERSK.-SCHELLEBELLE B 2 0 0 2 1 11 -10 0 0 0
175 KFC BAASRODE 2 0 0 2 3 14 -11 0 0 0
176 KFC KLUISBERGEN B 2 0 0 2 0 13 -13 0 0 0
177 RSC OPHASSELT B 2 0 0 2 0 14 -14 0 0 0
178 VKA MIDDELBURG 2 0 0 2 3 18 -15 0 0 0
179 VV VOLKEGEM B 2 0 0 2 0 17 -17 0 0 0
179 FC ROOIGEM 2 0 0 2 1 18 -17 0 0 0
179 VKJ GERAARDSBERGEN 2 0 0 2 2 19 -17 0 0 0
182 SP. MOERBEKE-G'BERGEN 2 0 0 2 0 24 -24 0 0 0