Afdrukken
HOGER-OP TESTELT (05377)
Je keuzes:
  • Afdeling : 3e Provinciale A (3A)(Brabant Voetbal Vlaanderen)
  • Tussen 01/08/2018 - 30/06/2019
  • Enkel de ploeg van HOGER-OP TESTELT


Uitslagen en kalender
Datum Uitslag
02-09-2018 15:00 HO.TESTELT CR.VISSENAKEN
4 - 1
09-09-2018 15:00 RD.ZOUTLEEUW HO.TESTELT
4 - 1
16-09-2018 15:00 HO.TESTELT FC.GEETBETS
1 - 4
22-09-2018 19:30 WS.WOMMERSOM HO.TESTELT
AMC
30-09-2018 15:00 HO.TESTELT KVV.SCHERPENHEUVEL
2 - 3
06-10-2018 19:30 KVC.LANGDORP A HO.TESTELT
0 - 4
14-10-2018 15:00 HO.TESTELT T.BUNSBEEK
6 - 0
21-10-2018 15:00 SP.BUDINGEN HO.TESTELT
3 - 2
27-10-2018 19:30 RWL.SPORT B HO.TESTELT
1 - 3
04-11-2018 14:30 HO.TESTELT SP.ROOSBEEK-NEERVELP A
3 - 0
11-11-2018 14:30 MEENSEL-KIEZEGEM HO.TESTELT
2 - 2
18-11-2018 14:30 HO.TESTELT SK.WAANRODE
7 - 2
25-11-2018 14:30 SK.RUMMEN HO.TESTELT
1 - 3
02-12-2018 14:30 HO.TESTELT KVZ.GLABBEEK A
1 - 1
09-12-2018 14:30 VS.KORTENAKEN HO.TESTELT
3 - 2
15-12-2018 19:30 CR.VISSENAKEN HO.TESTELT
1 - 1
06-01-2019 14:30 HO.TESTELT RD.ZOUTLEEUW
1 - 4
13-01-2019 14:30 FC.GEETBETS HO.TESTELT
4 - 2
20-01-2019 15:00 HO.TESTELT WS.WOMMERSOM
AMC
27-01-2019 15:00 KVV.SCHERPENHEUVEL HO.TESTELT
  -  
03-02-2019 15:00 HO.TESTELT KVC.LANGDORP A
  -  
10-02-2019 15:00 T.BUNSBEEK HO.TESTELT
  -  
17-02-2019 15:00 HO.TESTELT SP.BUDINGEN
  -  
24-02-2019 15:00 HO.TESTELT RWL.SPORT B
  -  
16-03-2019 19:30 SP.ROOSBEEK-NEERVELP A HO.TESTELT
  -  
24-03-2019 15:00 HO.TESTELT MEENSEL-KIEZEGEM
  -  
31-03-2019 15:00 SK.WAANRODE HO.TESTELT
  -  
07-04-2019 15:00 HO.TESTELT SK.RUMMEN
  -  
28-04-2019 15:00 KVZ.GLABBEEK A HO.TESTELT
  -  
05-05-2019 15:00 HO.TESTELT VS.KORTENAKEN
  -  


Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen


Algemene rangschikking
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 RD.ZOUTLEEUW 18 15 0 3 67 23 44 45
2 FC.GEETBETS 18 13 1 4 64 24 40 40
3 VS.KORTENAKEN 17 11 1 5 48 26 22 34
4 KVZ.GLABBEEK A 18 10 4 4 56 26 30 34
4 SP.ROOSBEEK-NEERVELP A 18 10 4 4 44 28 16 34
6 CR.VISSENAKEN 18 9 3 6 59 38 21 30
7 KVV.SCHERPENHEUVEL 18 8 3 7 43 51 -8 27
8 HO.TESTELT 17 7 3 7 45 34 11 24
8 MEENSEL-KIEZEGEM 18 7 3 8 42 48 -6 24
10 KVC.LANGDORP A 17 7 2 8 27 32 -5 23
11 SP.BUDINGEN 17 6 3 8 28 36 -8 21
12 SK.RUMMEN 17 5 4 8 34 33 1 19
13 RWL.SPORT B 18 4 3 11 24 48 -24 15
14 T.BUNSBEEK 17 2 0 15 21 86 -65 6
15 SK.WAANRODE 18 0 2 16 12 81 -69 2
16 WS.WOMMERSOM 0 0 0 0 0 0 0 0