Afdrukken
V.C. MORTSEL O.G. (09397)
Je keuzes:
  • Afdeling : 4 PROV. B(Antwerpen)
  • Tussen 01/09/2018 - 01/10/2019
  • Enkel de ploeg van V.C. MORTSEL O.G.


Uitslagen en kalender
Datum Uitslag
02-09-2018 15:00 ALBERTA FC SCHILDE A VC MORTSEL OG B
3 - 1
06-09-2018 20:00 OLYMPIC PIRATES DEURNE-BG VC MORTSEL OG B
0 - 1
08-09-2018 19:30 VC MORTSEL OG B FC BROTHERS UTD ANTWERP
AMC
16-09-2018 15:00 K. HOVE SP. VC MORTSEL OG B
2 - 4
22-09-2018 19:30 VC MORTSEL OG B K. RAC. EMBLEM
3 - 4
29-09-2018 19:30 K. BOECHOUTSE VV VC MORTSEL OG B
1 - 1
07-10-2018 15:00 VC MORTSEL OG B KFC SCHOTEN SK
2 - 1
14-10-2018 15:00 KESSEL UNITED VC MORTSEL OG B
4 - 1
20-10-2018 19:30 VC MORTSEL OG B FC ANTWERPEN NOORD
1 - 1
28-10-2018 15:00 VC MORTSEL OG B K TERNESSE VV B
8 - 2
04-11-2018 14:30 VC MORTSEL OG B KSK OELEGEM
2 - 2
10-11-2018 14:30 KFC RANST B VC MORTSEL OG B
3 - 2
18-11-2018 14:30 VC MORTSEL OG B SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE B
2 - 4
25-11-2018 14:30 KSC MACCABI VC MORTSEL OG B
4 - 3
01-12-2018 19:30 VC MORTSEL OG B K. TUB. BORGERHOUT
3 - 3
16-12-2018 14:30 SC CITY PIRATES ANTWERPEN B VC MORTSEL OG B
6 - 3
06-01-2019 14:30 VC MORTSEL OG B OLYMPIC PIRATES DEURNE-BG
2 - 5
12-01-2019 19:30 VC MORTSEL OG B ALBERTA FC SCHILDE A
3 - 1
20-01-2019 14:30 FC BROTHERS UTD ANTWERP VC MORTSEL OG B
AMC
27-01-2019 14:30 VC MORTSEL OG B K. HOVE SP.
2 - 4
03-02-2019 15:00 K. RAC. EMBLEM VC MORTSEL OG B
2 - 2
10-02-2019 15:00 VC MORTSEL OG B K. BOECHOUTSE VV
2 - 3
17-02-2019 15:00 KFC SCHOTEN SK VC MORTSEL OG B
2 - 3
23-02-2019 19:30 VC MORTSEL OG B KESSEL UNITED
2 - 2
03-03-2019 15:00 FC ANTWERPEN NOORD VC MORTSEL OG B
3 - 3
10-03-2019 15:00 K TERNESSE VV B VC MORTSEL OG B
3 - 1
17-03-2019 15:00 KSK OELEGEM VC MORTSEL OG B
4 - 2
24-03-2019 15:00 VC MORTSEL OG B KFC RANST B
1 - 2
30-03-2019 19:30 SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE B VC MORTSEL OG B
1 - 2
14-04-2019 17:00 VC MORTSEL OG B KSC MACCABI
2 - 3
28-04-2019 15:00 K. TUB. BORGERHOUT VC MORTSEL OG B
  -  


Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen


Algemene rangschikking
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 OLYMPIC PIRATES DEURNE-BG 31 21 5 5 77 28 49 68
2 K. HOVE SP. 31 18 7 6 88 41 47 61
3 K. TUB. BORGERHOUT 31 18 5 8 71 60 11 59
4 ALBERTA FC SCHILDE A 31 17 8 6 72 41 31 59
5 KESSEL UNITED 30 15 11 4 67 28 39 56
6 SC CITY PIRATES ANTWERPEN B 31 15 7 9 74 46 28 52
7 SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE B 31 14 7 10 69 46 23 49
8 K. RAC. EMBLEM 31 14 6 11 79 59 20 48
9 KSC MACCABI 32 14 4 14 67 63 4 46
10 K. BOECHOUTSE VV 30 14 3 13 53 61 -8 45
11 KSK OELEGEM 30 13 5 12 71 58 13 44
12 KFC SCHOTEN SK 30 12 6 12 55 46 9 42
13 VC MORTSEL OG B 31 8 8 15 74 81 -7 32
14 KFC RANST B 31 8 5 18 43 64 -21 29
15 K TERNESSE VV B 31 6 1 24 45 119 -74 19
16 FC ANTWERPEN NOORD 30 2 5 23 43 114 -71 11
17 FC BROTHERS UTD ANTWERP 26 3 1 22 29 122 -93 10


Rangschikking periode 1
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 KESSEL UNITED 10 7 1 2 27 11 16 22
2 OLYMPIC PIRATES DEURNE-BG 10 6 2 2 27 13 14 20
3 SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE B 11 6 2 3 22 15 7 20
4 ALBERTA FC SCHILDE A 10 6 2 2 23 18 5 20
5 K. TUB. BORGERHOUT 10 6 2 2 18 16 2 20
6 KSK OELEGEM 11 5 2 4 29 25 4 17
7 K. RAC. EMBLEM 10 5 1 4 31 22 9 16
8 K. HOVE SP. 10 5 1 4 26 19 7 16
9 KSC MACCABI 11 5 1 5 23 18 5 16
10 SC CITY PIRATES ANTWERPEN B 10 4 3 3 21 19 2 15
11 KFC SCHOTEN SK 10 4 2 4 22 16 6 14
12 K. BOECHOUTSE VV 10 4 1 5 17 20 -3 13
13 VC MORTSEL OG B 11 3 3 5 18 23 -5 12
14 KFC RANST B 11 3 0 8 15 28 -13 9
15 K TERNESSE VV B 11 3 0 8 21 41 -20 9
16 FC ANTWERPEN NOORD 10 2 2 6 21 30 -9 8
17 FC BROTHERS UTD ANTWERP 10 1 1 8 17 44 -27 4


Rangschikking periode 2
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 K. HOVE SP. 11 9 2 0 38 11 27 29
2 KESSEL UNITED 12 7 5 0 32 6 26 26
3 OLYMPIC PIRATES DEURNE-BG 11 8 0 3 26 8 18 24
4 K. BOECHOUTSE VV 12 7 1 4 26 26 0 22
5 KFC SCHOTEN SK 12 6 3 3 23 12 11 21
6 SC CITY PIRATES ANTWERPEN B 11 5 3 3 26 12 14 18
7 SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE B 11 5 3 3 30 17 13 18
8 ALBERTA FC SCHILDE A 11 5 3 3 19 15 4 18
9 K. RAC. EMBLEM 12 4 4 4 27 26 1 16
10 KSK OELEGEM 11 4 3 4 26 19 7 15
11 K. TUB. BORGERHOUT 11 4 2 5 23 32 -9 14
12 KSC MACCABI 11 4 2 5 20 29 -9 14
13 KFC RANST B 11 3 2 6 14 17 -3 11
14 VC MORTSEL OG B 11 2 3 6 31 36 -5 9
15 K TERNESSE VV B 11 2 1 8 14 40 -26 7
16 FC BROTHERS UTD ANTWERP 11 2 0 9 10 44 -34 6
17 FC ANTWERPEN NOORD 12 0 1 11 15 50 -35 1


Rangschikking periode 3
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 K. TUB. BORGERHOUT 10 8 1 1 30 12 18 25
2 OLYMPIC PIRATES DEURNE-BG 10 7 3 0 24 7 17 24
3 ALBERTA FC SCHILDE A 10 6 3 1 30 8 22 21
4 SC CITY PIRATES ANTWERPEN B 10 6 1 3 27 15 12 19
5 K. RAC. EMBLEM 9 5 1 3 21 11 10 16
6 KSC MACCABI 10 5 1 4 24 16 8 16
7 K. HOVE SP. 10 4 4 2 24 11 13 16
8 KSK OELEGEM 8 4 0 4 16 14 2 12
9 VC MORTSEL OG B 9 3 2 4 25 22 3 11
10 SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE B 9 3 2 4 17 14 3 11
11 K. BOECHOUTSE VV 8 3 1 4 10 15 -5 10
12 KFC RANST B 9 2 3 4 14 19 -5 9
13 KESSEL UNITED 8 1 5 2 8 11 -3 8
14 KFC SCHOTEN SK 8 2 1 5 10 18 -8 7
15 K TERNESSE VV B 9 1 0 8 10 38 -28 3
16 FC ANTWERPEN NOORD 8 0 2 6 7 34 -27 2
17 FC BROTHERS UTD ANTWERP 5 0 0 5 2 34 -32 0