Afdrukken
V.C. MORTSEL O.G. (09397)
Je keuzes:
  • Afdeling : 4 PROV. B(Antwerpen)
  • Tussen 01/09/2018 - 01/10/2019
  • Enkel de ploeg van V.C. MORTSEL O.G.


Uitslagen en kalender
Datum Uitslag
02-09-2018 15:00 ALBERTA FC SCHILDE A VC MORTSEL OG B
3 - 1
06-09-2018 20:00 OLYMPIC PIRATES DEURNE-BG VC MORTSEL OG B
0 - 1
08-09-2018 19:30 VC MORTSEL OG B FC BROTHERS UTD ANTWERP
2 - 2
16-09-2018 15:00 K. HOVE SP. VC MORTSEL OG B
2 - 4
22-09-2018 19:30 VC MORTSEL OG B K. RAC. EMBLEM
3 - 4
29-09-2018 19:30 K. BOECHOUTSE VV VC MORTSEL OG B
1 - 1
07-10-2018 15:00 VC MORTSEL OG B KFC SCHOTEN SK
2 - 1
14-10-2018 15:00 KESSEL UNITED VC MORTSEL OG B
4 - 1
20-10-2018 19:30 VC MORTSEL OG B FC ANTWERPEN NOORD
1 - 1
28-10-2018 15:00 VC MORTSEL OG B K TERNESSE VV B
8 - 2
04-11-2018 14:30 VC MORTSEL OG B KSK OELEGEM
2 - 2
10-11-2018 14:30 KFC RANST B VC MORTSEL OG B
3 - 2
18-11-2018 14:30 VC MORTSEL OG B SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE B
2 - 4
25-11-2018 14:30 KSC MACCABI VC MORTSEL OG B
4 - 3
01-12-2018 19:30 VC MORTSEL OG B K. TUB. BORGERHOUT
3 - 3
16-12-2018 14:30 SC CITY PIRATES ANTWERPEN B VC MORTSEL OG B
6 - 3
06-01-2019 14:30 VC MORTSEL OG B OLYMPIC PIRATES DEURNE-BG
2 - 5
12-01-2019 19:30 VC MORTSEL OG B ALBERTA FC SCHILDE A
3 - 1
20-01-2019 14:30 FC BROTHERS UTD ANTWERP VC MORTSEL OG B
2 - 7
27-01-2019 14:30 VC MORTSEL OG B K. HOVE SP.
  -  
03-02-2019 15:00 K. RAC. EMBLEM VC MORTSEL OG B
  -  
10-02-2019 15:00 VC MORTSEL OG B K. BOECHOUTSE VV
  -  
17-02-2019 15:00 KFC SCHOTEN SK VC MORTSEL OG B
  -  
23-02-2019 19:30 VC MORTSEL OG B KESSEL UNITED
  -  
03-03-2019 15:00 FC ANTWERPEN NOORD VC MORTSEL OG B
  -  
10-03-2019 15:00 K TERNESSE VV B VC MORTSEL OG B
  -  
17-03-2019 15:00 KSK OELEGEM VC MORTSEL OG B
  -  
24-03-2019 15:00 VC MORTSEL OG B KFC RANST B
  -  
30-03-2019 19:30 SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE B VC MORTSEL OG B
  -  
07-04-2019 15:00 VC MORTSEL OG B KSC MACCABI
  -  
14-04-2019 15:00 K. TUB. BORGERHOUT VC MORTSEL OG B
  -  


Legende
PP = Uitgesteld
ST = Stopgezet
AMC = Algemeen forfait
 
F1 = Forfait 1 ploeg
FI = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 1 ploeg
F2 = Forfait 2 ploegen
FF = Forfait voor ontbrekende identiteitskaart 2 ploegen


Algemene rangschikking
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 KESSEL UNITED 20 14 4 2 57 15 42 46
2 K. HOVE SP. 20 13 3 4 60 28 32 42
3 OLYMPIC PIRATES DEURNE-BG 19 13 2 4 49 19 30 41
4 SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE B 19 10 4 5 45 25 20 34
5 KSK OELEGEM 20 10 3 7 51 34 17 33
6 KSC MACCABI 20 10 2 8 40 39 1 32
7 KFC SCHOTEN SK 20 9 5 6 42 24 18 32
8 K. BOECHOUTSE VV 20 10 1 9 40 44 -4 31
9 ALBERTA FC SCHILDE A 18 9 4 5 39 33 6 31
9 K. TUB. BORGERHOUT 19 9 4 6 36 43 -7 31
11 SC CITY PIRATES ANTWERPEN B 19 8 5 6 42 31 11 29
12 K. RAC. EMBLEM 20 7 4 9 47 48 -1 25
13 VC MORTSEL OG B 20 6 5 9 52 52 0 23
14 KFC RANST B 20 5 1 14 27 45 -18 16
15 K TERNESSE VV B 20 3 1 16 31 83 -52 10
15 FC BROTHERS UTD ANTWERP 20 3 1 16 27 83 -56 10
17 FC ANTWERPEN NOORD 20 2 3 15 33 72 -39 9


Rangschikking periode 1
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 KESSEL UNITED 10 7 1 2 27 11 16 22
2 OLYMPIC PIRATES DEURNE-BG 10 6 2 2 27 13 14 20
3 ALBERTA FC SCHILDE A 10 6 2 2 23 18 5 20
4 K. TUB. BORGERHOUT 10 6 2 2 18 16 2 20
5 KSK OELEGEM 10 6 1 3 32 19 13 19
6 SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE B 10 6 1 3 21 14 7 19
7 K. HOVE SP. 10 5 1 4 26 19 7 16
8 KSC MACCABI 11 5 1 5 23 18 5 16
9 SC CITY PIRATES ANTWERPEN B 10 4 3 3 21 19 2 15
10 KFC SCHOTEN SK 10 4 2 4 22 16 6 14
11 K. RAC. EMBLEM 10 4 1 5 26 26 0 13
12 K. BOECHOUTSE VV 10 4 1 5 17 20 -3 13
13 VC MORTSEL OG B 10 3 3 4 17 20 -3 12
14 KFC RANST B 11 3 0 8 15 28 -13 9
15 FC ANTWERPEN NOORD 10 2 2 6 21 30 -9 8
16 K TERNESSE VV B 10 2 0 8 18 40 -22 6
17 FC BROTHERS UTD ANTWERP 10 1 1 8 17 44 -27 4


Rangschikking periode 2
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 K. HOVE SP. 10 8 2 0 34 9 25 26
2 KESSEL UNITED 10 7 3 0 30 4 26 24
3 OLYMPIC PIRATES DEURNE-BG 9 7 0 2 22 6 16 21
4 K. BOECHOUTSE VV 10 6 0 4 23 24 -1 18
5 KFC SCHOTEN SK 10 5 3 2 20 8 12 18
6 SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE B 7 4 3 0 24 8 16 15
7 SC CITY PIRATES ANTWERPEN B 9 4 2 3 21 12 9 14
8 KSC MACCABI 8 4 1 3 15 21 -6 13
9 K. RAC. EMBLEM 10 3 3 4 21 22 -1 12
10 KSK OELEGEM 9 3 2 4 18 15 3 11
11 ALBERTA FC SCHILDE A 8 3 2 3 16 15 1 11
12 K. TUB. BORGERHOUT 9 3 2 4 18 27 -9 11
13 VC MORTSEL OG B 9 2 2 5 27 30 -3 8
14 KFC RANST B 9 2 1 6 12 17 -5 7
15 FC BROTHERS UTD ANTWERP 10 2 0 8 10 39 -29 6
16 K TERNESSE VV B 9 1 1 7 11 35 -24 4
17 FC ANTWERPEN NOORD 10 0 1 9 12 42 -30 1


Rangschikking periode 3
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 VC MORTSEL OG B 1 1 0 0 8 2 6 3
2 KSC MACCABI 1 1 0 0 2 0 2 3
3 KSK OELEGEM 1 1 0 0 1 0 1 3
4 OLYMPIC PIRATES DEURNE-BG 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ALBERTA FC SCHILDE A 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC BROTHERS UTD ANTWERP 0 0 0 0 0 0 0 0
4 KFC RANST B 0 0 0 0 0 0 0 0
4 K. HOVE SP. 0 0 0 0 0 0 0 0
4 K. RAC. EMBLEM 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC ANTWERPEN NOORD 0 0 0 0 0 0 0 0
4 K. TUB. BORGERHOUT 0 0 0 0 0 0 0 0
4 KESSEL UNITED 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SC CITY PIRATES ANTWERPEN B 0 0 0 0 0 0 0 0
4 KFC SCHOTEN SK 0 0 0 0 0 0 0 0
4 K. BOECHOUTSE VV 0 0 0 0 0 0 0 0
16 SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE B 2 0 0 2 0 3 -3 0
17 K TERNESSE VV B 1 0 0 1 2 8 -6 0